Bu nasıl bir çıkmaz kızlar.....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kamilisss tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kamilisss
  1. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba uzun zamandır gıremıyodum bı suru dert tasa derken gırmek ımkansız oldu kızlar benım rahmetlı olan bı amcam var ve bıde kucuk kızı amcam oldugunde en kucuk olan kızı amcam oldukten sonra ona kımse sahıp cıkmayınca abılerı tarafından yurda verıldı herneyse onemlı olan bu deıl kız sımdı 17 yasında ancak kacarak evlendı ve hamıle dogum yapmasına az bı zmaan kaldı ancak resmı nıkahı yok ve abılerı aılesıde buna ızın vermeyecegı ıcın nıkahsız dogum yapmak zorunda ancak dogurduktan ıkı ay sonra falan yası dolacak ancak hastanede dogum yapacagı ıcın dogum problem olurmu aynı soru haftalardır kafamı kurcalıyo ama bole bıseyı ılk defa duydugum ıcın bende bısey dıyemedım sızce ne olur dogum yapınca hastahanede rehın kalırmı aranızda bole bısey duyan veya aılesınde olan varmı yardımınıza ıhtıyacım var sımdıden cevaplarınız ıcın tesekkurlerr

2. 15 Aralık 2008
  3. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım ne kadar dogru bilmiyorum ama dogum içinde bir büyügü falan olması gerekıyor sanırım..
    ama tam bilmiyorum...

4. 15 Aralık 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Bildiğim kadarı ile hastanede rehin olayı,hastane ücreti ödenmediği için oluyor..
    Ancak yaşı tek başına nikah kıymaya müsait olmadığı için hastane yönetimi polise haber verebilir,kuzenin beraber olduğu adama kız kaçırma,isteyerek de beraberlik de olsa tecavüz adı altında soruşturma açılabilir diye biliyorum..:nazar:
    Hukukçu değilim,uzman arkadaşlar daha iyi bilgi verir,sadece tahminlerimi söyledim..

6. 15 Aralık 2008
  7. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım doğumunu özel hastanede yapsın parasını ödedikten sonra sanırım bir şey olmaz

8. 15 Aralık 2008
  9. denizer

denizer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım o abileri azcık insan olsalardı abilik etselerdi o kızcağız böyle bir evlilik yapmazdı.madem yaptı hamile ve doğum yapacak bari evlenmesine destek olsunlar.
    bence araya girin bari kızı hepten sahipsiz bırakmayın...

10. 15 Aralık 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    çok ilginç....
    babaları oldugunde kardeşlerini yetimhaneye veren abilerin, kardeşlerinin hayatında söz sahibi olmaları, olduklarını sanmaları....
    evlenmesi için onay vermeyip 2 ay icin de olsa evlilik dısı bir cocuk dunyaya getirmesine sebep olmaları...
    abilik de budur ya zaten...
    arama sorma sahip çıkma
    ama yumurta kapıya dayanınca namusdan dem vur, magdur et kardeşcegizini....
    hakikaten ilginç...:kahve:

12. 15 Aralık 2008
  13. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım sen birşeyler yapsan biliyorum zor ama ....yalnızlık daha zordur onun için...

14. 15 Aralık 2008
  15. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    elımden gelenın fazlasını yapmaya calısıoyorum ama ınanın daha fazla bısıde gelmıo aklıma bı arkadasımın dedıgını deneyelım olmassa ozelde dogum yaptıralım bakalım neolcak allah hakkında en ıyısını verır ınsallah zaten cok cektı bu yasına kadar anne yok baba yok cok zor bısı onu anlıyorum bu yuzzdnnn

16. 15 Aralık 2008
  17. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.181
    Ödül Puanları:
    188
    Özel de ya da resmi sağlık kurumunda hiç farketmez. Herhangi bir sosyal güvencesi olmasa da istediği yerde doğum yapabilir. 01.10.2008 tarihinden itibaren 18 yaş altı ücretsiz olarak tedavi olmakta. GSS kapsamına alındılar. Doğum da dahil. Devlet hastanelerini tercih etmesini öneririm. Çünkü özel hastaneler %30 fark talep ederler. Allah yardımcınız olsun

18. 15 Aralık 2008
  19. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    15 yaşını doldurmamış ise hastane polise haber veriyor.
    yoksa bi problem yaşanmıyor sanırım.
    bide madem öyle bi risk var yapabiliyosa maddi durumu varsa özel hastanede yaprıb böyle bi problem yaşanmaz. tanıdığım biri var ondan biliyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.