Bu nasıl bir duygu:)))

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve meryaz tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : meryaz
  1. meryaz

meryaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Hanımlar;

Yıllardır üye olmadan sadece yazdıklarınızı okuyarak takip ediyordum sizleri. Her hamileyim diye başlayan blogda inanın sizler kadar sevindim ve her denemenin sonucunda hüsrana uğrayanlara inanın üzüldüm sizden habersiz. Ben 7 yıllık evliyim ve çocuğumuz olmuyordu ve herhangi bir sebep yoktu olmaması için. Sadece eşimin işlerinin şehirdışında veya yurtdışında olmasından dolayı herhangi bir tedaviye başlayamamıştık. Ayrıkdık hep çünkü.Sadece bir kez yurtdışına çıkıyorduk ve o zaman çatlatma iğnesi yapılmıştı. Ama ondanda bir sonuç alamadık. 1 yıldır İstanbulda yaşıyoruz ve tedaviye başladık. İki ay önce ilaç kullandım 5 günlük ve aynı ay rahim filmi çekildi.Sonuç yine negatifti. Tekrar doktora gidecektim hep bahaneler oldu gidemedim. Bu ay eşimde spermiyogram yaptırdı ve sperm hareketliliği çok zayıftı. Ve bir kez daha ilaç tedavisi denemeye olmazsa eğer tüp bebek düşünüyodum. Çünkü yeterince vakit kaybettik. Ama bu ay gecikmem oldu. Ama senede bir olurdu bazen. 7 gün oldu bugün ve her gün sizin burda paylaştıklarınızı okuyordum. Hamilelik belirtilerine dair. Birçoğunu yaşıyordum ama ihtimalde vermiyordum. Az önce test yaptım hanımlar ve sonuç pozitif. İnanamıyorum iki çizgide çok belirgin. Hala ağlıyorum. Bu nasıl bir duygu. İnanasım gelmiyor. Eşim uyuyor bir yandan gidip bu mutluluğu onunla paylaşasım geliyor ama yarın kan testi yapıp emin olmak istiyorum. Ve bende aynı sizler gibi mutluluğumu ilk sizinle paylaştım. Yıllardır sizden öğrendiğim herşey için teşekkürler. Ve artık bende burdayım.Aranıza benide alırmısınız

2. 25 Şubat 2010
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canım oncelikle aramıza hoşgeldin,inan okudukça gözlerim doldu,bak 7 sene bir maratonu sonu bu işte,hamilesın,tebrik ederim seni,allah kucağına almayı nasip etsın inşallah,darısı bizim başımıza artık,bende 6-7 senedır uğraşıyorum,2 düşük yaşadım,testler yaptım hiç bir sorunumuz yok,allah nezaman olur derse ozaman demek...
    vallah senin adına çok sevindim canım benim,o kadar bekledinki,bak sonunda oldu,eşine şimdi soyleme,git bir kan testi da yap,ultrasyona gir bebişin resimi al,ondan sonra kocana göster,bak nasıl şok olacak zemuszemus.

eee artık aramıza katılırsın canım,kabul edıyoruz seni canım opuyorumnanaktan

4. 25 Şubat 2010
  5. meryaz

meryaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim Ebruli.ınan uyuyamıyorum. 7 yıl dile kolay. ama ben bu yedi yıl zarfında sadece bir kez ilaç tedavisi gördüm. Ondada sonuç negatifti. Ve bu ay hiç ihtimal vermezdim. Demekki Allahım şimdi gelmesini istedi. Hamd olsun Rabbime bana bu duyguyu yaşattığı için. Çok teşekkürler. Darısı başına inşallah canım benim. Sakın dert etme. Sadece doğru zamanı bekliyor bunu düşün. ınşallah Rabbim seninde dualarını kabul eder ve alırsın kucağına bebişi

6. 25 Şubat 2010
  7. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ah be gülüm aramıza katılmak için hamile kalmayı mı bekledin?? okurken gözlerim doldu bu mübarek günde rabbim sana en büyük hediyeyi vermiş. allah tamamını nasip etsin inşallah. kulübe hoşgeldin yerimseniben:hooray:

8. 25 Şubat 2010
  9. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çok sevindim senin adına..
    Rabbim bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin..
    ßu arada aramıza hoşqeldin..

10. 25 Şubat 2010
  11. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    hoşgeldinnnnnnnnnnn ve hayırlı olsun çok mutlu oldum rabbim kucağına sağ salim versin bizede dua et olurmu

12. 25 Şubat 2010
  13. Zynpmrt

Zynpmrt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hoşgeldin aramıza hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

14. 25 Şubat 2010
  15. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    mutluluklar Allah herkese nasip etsin anneligi

16. 25 Şubat 2010
  17. bat

bat ilk gözağrım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    meryaz çok sevindim senin adına tebrik ederim allah sağlıklı sıhhatli kucağınada almayı nasip etsin inş bende hamileyim benimde birdüşüğüm oldu bu ikinci çok şükür bi sorunum yok allah isteyen herkese çocuk nasip etsin bu güzel mübarek günde..

18. 25 Şubat 2010
  19. meryaz

meryaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim hepinize. Güzel duygularınız ve iyi dilekleriniz için sağolun. Yalnız bugün doktora gittim kan testinden önce ultrasonda baktı birşey göremedi. Sonra kan testinde 4214 çıktı. Bu ne şimdi.Bildiğim kadarıyla bu değerlerle ultrasonda görülmesi lazımdı. Bir hafta sonra tekrar gel dedi. Çok korkuyorum kızlar. Bu gibi durumlarda araştırdığım kadarıyla dış gebelikte olabiliyormuş. Sizce nedir bu