bu nasıl bişey gebelik belirtileri= adet belirtileri

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve safak_d tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : safak_d
  1. safak_d

safak_d Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar adet günüme yaklaştıkça aynı ağrıları çekiyorum bi bakıyorum gebelik belirtisi diyor ama biliyorum ki adet olucam. Çok moralim bozuluyor son üç dört gün ikilemde kalmaktan düşünmekten kendimi ne işime ne de eşime adapte edebiliyorum. Aynı şeyleri yaşayan var mı

2. 18 Haziran 2009
  3. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ben bennn iki aydır hep aynı şey. bu kadarmı benzer ikisi birbirine . hatta bunu düşünmekten geçen ay 2 gün gecikti adetim hiç olmazken. işin komiği bizdaha çalışmalara bu ay başlıyoruz. noluyosa bana kaydirigubbakcemile3

4. 18 Haziran 2009
  5. Luna

Luna Şükürler olsun RABBIM!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olmaz mı canım!!! bizim bu ay 2. denememizdi bana kalsa her iki denememizde de hamileydim ama sonunda kırmızıları gordum!! kafamı baska seye konsantre edemiyorum! Esim de cok kızıyo zaten bu konuda, baska bir sey dusunmez oldun diyor! Ayrica forumdan da cok etkilendigimi soyluyor! Off ya yine stres basti bu ay da yine calısmalar devam edecek.. ondan sonra adet gunu gelene kadar şafak say:uhm:

6. 18 Haziran 2009
  7. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acıkcası ben hiç gebelik belirtisi yasamdım ne belim ne kasıgım ne baska yerim hiç agrımadı yani bence bünye olayı sunuda söylim kızlar hamile kaldım ne kustum ne aserdim ne ekşi ne tatlı oda olmadı yani ben bi tuhaf hamileyim

8. 18 Haziran 2009
  9. safak_d

safak_d Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Evet bayaa tuhaf bir hamile :))) Benim de dündü geçti ama geçen ay da malesef 3 gün geçmişti büyük ihtimal sıcaktan kaynaklanıyor gecikmesi. Ama belim ağrıyor belli ki gelecek. 14 ay oldu ama tık yok. Eşimde sperm hız sorunu var bekliyoruz bakalım ilaçların bitmesini tabi umut da bitmiyor. Her aynı strese devam.. Allah yardımcımız olsun

10. 19 Haziran 2009
  11. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım safakcım ben geçen ayda hamişdim belirtilerle üstelik normalde regli öncesi başım dönmezdi bu sefer dönmüştü kasıklarımdaki ağrı 1 hafta öncesi başladı ki bi gün önce başlardı göğüslerim şişti bi 15 gün öncesinden karnım zurna gibiydi 10 gün öncesinden ahanda ahan dedim bebişim geliyor ama kırmızı kartı görünce çok üzüldüm.
    yani işte kafamız orda ve biz yaratıyoruz acık psikolojik galiba:KK43:(
    ama inşallah bu ay bebişin gelirde annesini çok bekletmez inşallah

12. 19 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Hemde sedamm ikizlerine hamile olmasına rağmenn:asigim:seifyomm canımm mucukk hahay zemuszemus

14. 19 Haziran 2009
  15. safak_d

safak_d Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Sizde de o his varmı bilmiyorum her ay bekliyorum hamile gibi hissediyorum kendimi adet olunca sanki çocuk düşürmüşüm gibi kendimi birkaç günlük bir bunalımın içinde buluyorum. En az iki gün umutsuzca bakınıyorum,düşünüyorum,ağlıyorum. Sonra diyorum olur inş. yine baştan başla. Hakikaten bazen dayanılmaz oluyor:KK43:((

16. 22 Haziran 2009
  17. duyguby

duyguby Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

seninle aynı duygular içerisindeyim.Denemelerin sonunda adet olunca sanki bebeği düşürdüm hissine kapılıyorum.Oysa tüm hamilelik belirtilerini hissediyorum,kusuyorum,basım dönüyor,göğüsler hassaslaşıyor.Hatta adet gecikiyor,Ama sonra hüsran tabi sonu.Bu arada yeni katıldım bebek isteyenler kervanına,4.denememiz ama hala tık yok :KK43:( su an bile sadece 1 gün gecikti adetim ama sorsanız sanki hamileyim.Ama biliyorumki 2 gune kadar kırmızılar görünecek..

18. 22 Haziran 2009
  19. izmirhayal

izmirhayal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı bennn:) bende b ay başlıyom geçen ay adet sonrası bi kaza oldu oda ymurtlama günü diildi:)