bu nasıl eziyet:(...

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve BitterCikolatam tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : BitterCikolatam
  1. BitterCikolatam

BitterCikolatam Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
  2. 21 Nisan 2009
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Konu tekrarı canım..

4. 21 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

bunedir böle yaa yazık vallah billahiy azık..madem bakamican madem idare edemicen madem peşinde koşturamicaksın neden tasma takar gibi çocuğunu bu şekilde kontrol edersinkii?? neden dünyaya getirdinki ozaman?? Boşuna dememişler herkes ANNE BABA OLMAZ diyee anne babalık bile bi eğitim bi özveri bi düşünce ister.. sanaa taksınlar böle tasma seni sürüklesinler peşinden bak bakalım basbasbağırmıyorsunnn Ayy sinirlerim hopladıı yaa kaldırın şu görüntüleri yalvarırım.. Sizin modernliliğinizi yiyim bennn modernlilikmişş bumudur modernlikkk Rabbim daha neler göreceğizz...

6. 21 Nisan 2009
  7. forga

forga Guest

Bu zımpırtıyı biliyorum, asıl amacı yeni yürümeye başlayan çocuklar düşmesin diye, yani tam düşecekken arkadan çekiyorlar. Ama galiba burdaki insanlar çocuklar kaybolmasın yanımdan uzaklaşmasın diye kullanıyor, yaşları büyük çocuklar var, o çocuklar için köpek gibi çekilmek yaralayıcı olsa gerek.

8. 21 Nisan 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Çocuğu elinden tutarak güven vermek nerde,bu nerde.

10. 21 Nisan 2009
  11. PRiNCeSS_1905

PRiNCeSS_1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ilgiltereye gittiğim zaman buna canlı canlı şahit oldum.Özellikle orda çok yaygın hemen hemen bütün annelerin çocuklarına sahip çıkmak için kullandıkları yöntem bu.Alışverişteyken kendilerini kaybediyorlar ve çocuklarına gerçekten bir işkenceye tabii tutuyorlar.Onlara göre bu normal ama sakın bu görüntü sizi aldatmasın çocuklar büyüdükten sonrada o kadar large bırakıyorlarki görseniz ingiliz çocuklarını dur-sus-otur-yapma-etme'den anlamıyorlar. Yani örnek aldığımız avrupa çocuk yetiştirmede bana göre sınıfta kalıyor.

12. 21 Nisan 2009
  13. BitterCikolatam

BitterCikolatam Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ıNSAN NASIL KIYAR YA ŞUNLARA BAKbenneyaptımki

14. 21 Nisan 2009
  15. brcncvk86

brcncvk86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunlar gerçekk olamazzzzzzzzzzzz

16. 21 Nisan 2009
  17. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bunlar ne ya daha ne duyup gorecegiz delikafadulden

hayatimda ilk defa goruyorum:bbo: , bunca sene insanlar cocuklarinin arkadasindan aman dusmasin , aman kaybolmasin, aman basina birsey gelmesin, diye bosuna emek vermis demeki fisfisfis
    sadeca yorum olarak pessss diyorummmm

18. 21 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

yaa ben trafik kazası geçirdiğimde köprücük kemiklerim kırıldığında bana askı taktılar 3 ay ve omuzlarımı gerdirdiler o askıyla hayat sürdürdüm 3 ay ve canım öyle yanıyordukii o geldi aklıma yaa ben bile bu yaşımda o acıya dayanamazken bu yavrucakları düşünemiyorum heleki anne babasının sürükleyip çekmeleri çocuk tam oturmuşken yada başka yöne gitmişken o zımbırtıının çekilerek çocuğa verdiği acıyı hele hele hiç düşünemiyorum ALLAH KAHRETSıN SıZı YA.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.