Bu Nasıl Yaşam, Düşünce Ve Saçmalıktır?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve MLS_ tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bayanlar bu son bir yılda çevrem felaket değişti. Arkadaş bakımından tabii ezelden beri tanıdığım arkadaşlarım duruyor ama işim gereği olanlar var.Bir kızımız var bizim bir arkadaş herkesin küçük gördüğü ama yüzüne karşı güler yüz olduğu okul hayatı boyunca hep ezilmiş şimdi de yeni ortamda üstün olmaya çalışıyor.. Egosuna amena diyoruz tabi oluşturduğu 3 4 kişilik grup hariç.. Fazla uzatmayalım bu kızımız bizim acaip erkek düşkünü ( sevgilime sarıldı geçen beline kadar olan saçlarını biraz şaka yollu yoldum niyeti bozuk :eek:lmaz: ) Okulumuzdan bir öğretmen beyle çıkıyor ve okulumuzda prosedür gereği yasak birde ayriyetten ortak ona sırılsıklam aşık arkadaşımızla çıkıyor onuda kendine benzetti oda artık havalarda ve koptu bizden ve oda yetmedi kızımıza son sınıf öğrencilerinden biriylede bir güzel işi kaynatıyor..

Zaman nasıl ben anlayamıyorum bir çıktığı olan ikinciyle nasıl çıkıyor, Nasıl bir saçmalık hepsiyle ayrı ilişkilere girip bize anlatıp onları aldattığıyla ilgili dalga geçiyor. Baktım bir kaç örnek daha var. İnanamadım ya ben daha sevsem bile zar zor bileşirim bir insanla bunlar aşmış olayı tiksindim hepsinden hemen uzaklaştım normal mi bu? onlara rutin bir iş eğlence olarak geliyor çok sinirimi bozu bu olay... yazmak istedim aklıma geldi şimdi siz neler düşünüyosunuz hayattaki bu tür ilişkilerle ilgili bana çok itici geliyor ... :kızgın:

2. 28 Şubat 2010
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Usta eserinden, kişi dostundan tanınır,
    Çok dikkat ederim hayatıma aldığım, arkadaşım dediğim insanlara,
    Sende bu kişiyle her an görüşmek zorundaysan, ilişkin bir selamın ötesine geçmesin,
    Neticede kimseyi yargılayamayız ama, elbette oturmasını-kalkmasını bilen, kişiliği oturmuş kişilerle görüşmek gerektiğine inanıyorum.

4. 28 Şubat 2010
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Hayattan ne istediğini bilmeyen,amaçsız insanların arasında bulunmayın.Böyle laçka ilişkileri tasvip etmiyorum.İlişkimi keserdim anında.

6. 28 Şubat 2010
  7. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    zaten kestim yani yüzünü görsem bile ama çok kötü ve beni rahatsız ediyor özgürlük buysa kalsın yani..

8. 28 Şubat 2010
  9. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle çok hoşsun saçlarını yolmuşsun aferinsempatiksalakcinni
    Seninle aynı durumu bende suan bulunduğum ortamda şahit oluyorum
    ınan her geçen gün çok farklı şeyler görüyorum
    Bazen düşünüyorum da çok garipsiyorum...
    ılişkilerde insanlar bu yüzden güven konusunda daha temkinli davranıyorlar...
    Acı tecrübeler yaşayanlar hep acaba buda mı..? diye yaklaşım sergiliyor..
    Birde böyleleri gerçek aşkı,sevgiyi bulamıyorum die sızlanırlar
    Bulamazsınız tabi haketmiyorsunuz ki...:eek:klava:

Son düzenleme: 28 Şubat 2010
  10. 28 Şubat 2010
  11. REYYAN

REYYAN Guest

tam bir rezillik birde marifet gibi anlatıyorlar sonra birgün evlendiklerinde ah vijdan azabı çekiyorum ne yapmalıyım diye feryad ederler utanmazlar bunlar anne olacaklar birgün yazık çok yazık yuuuuh bunlara bunlar gibi düşünenlere

12. 28 Şubat 2010
  13. naapsın kız fingirdemek ruhunda var demekkisempatiksalakcinni

14. 28 Şubat 2010
  15. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Favorı kadın olmayı erkek arkadas coklugu sanan bır hatuncağız.

16. 28 Şubat 2010
  17. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    evet favori kadın çok doğru olmuş çevremde sadece yanımda olan bir gerçek ama baktım gözlemledim bu tür insanlar çoğunlukta kız ya da erkek