Bu ne çelişki anlayamıyorum !

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve strawberrycake tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : strawberrycake
  1. strawberrycake

strawberrycake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında çok karmaşa bir durum 2 sorum olacak.ne olanları anlayabliyorum nede yaşadıklarımı.2006 senesinden geçen yaza kadar brisine deli gbi aşıktım.onun için herşeyi yapardım.tek bi gülüşü için canımı verirdim.ama ben ona ölürken o hep başkalarınındı.hiç bi zman beni sevmedi ve ben böyle tükenip gittim.ondan uzak kalmak unutmak için şehrimi bile değiştirdim.ama nafile özlemde brleşince ben yandım kül oldum resmen.tabi bu olaylar olurken aynı şekilde biriside bana aşıktı.ama benden hç karşılık beklemedi.hep arkadasım olarak kaldı hatta şuanda en yakın arkadasım o.sorularıma gelince bu bana aşık olan kşi şuanda birisnden hoşlanıyor ve ona açıldı.kızda nerdeyse olumlu cevap verdi.iyi güzel dmi ?
    ama neden ben onu kıskanıyorumm ! sevmediğimden yüzde bin eminim ama neden böyle bu durum kafamçokkarıştı 2.soruma gelince benim aşık olduğum kşiden ben bu yaz vazgeçtim çnkü gözlerinde ilk kez bşka brisini gördüm ve gercekten aşık olduğunu anladım.fakat bu şahsın sevglisi şizofrene bağlamış bi kız.aşırı kıskanç ve daha neler neler.bu kız onu her bunalttığında resmen bana sığınıyor.benmle ilgilenmeye başlıyor.sürekli mesajlar felan.tabki hçbişeklde bişey yaşanmıyor aramızda çnkü buna asla izin vermem ben :eek:lmaz: derdi ne bu çocuğun amacı ne ben anlamadım.böyle yaptıkça aklıma giriyor.zaten çk zor vazgeçtim ondan :gitme: şmdiden tşkler..

2. 27 Ocak 2010
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

aklına falan girmesinn tatlımmm.niye sadece o kızdan kaçtığıı anlarda soluğuu snn yanında alıoo.sana karşıı gerçek bişeyler hissetseydii en başından beri senin yanında olurduu

4. 27 Ocak 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

dostlugunuzu paylaşmanın verdiği bi etki mi? acaba...

diğerine gelince seni sıgınma limanı yapmış belli.
    Bence irtibatını kopar...Başına iş acılabilir...

6. 28 Ocak 2010
  7. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana asik olan birinin simddi baskasina ilgi duymasi senin kiskanma nedenin olmus. ve bir kiskanclik duygusu sadece ask cevresinde olan birsey degildir. paylasamadigin icin kiskanirsin. neden bana ilgi gosteriodu ne guzel simdi baskasina gostrcek idye kiskanirsin vs, yani madem sevmediginden cok eminsin emin olki ozaman buda normal bir kiskanclik tribi. fazla kafana takma.

ikinci sorunada gelince; asik oldugun adam sana once ilgi gostermeyip yanliz kaldiginda ve bazi seylerden sıkıldıgında sana geliyor. bence artik bunada izin vermemelisin madem rahatsiz oluyorsun. ne bu cani isteyince kafasi karisinca sana siginiyo gonlunu egosunu sende tatmin edio, durum duzelince sevgilisine donuyor. kendini bu sekilde kullanmasina izin vereceksen bisey deme, ama ya ben ya o der buna izin vermezsen hem kendi degerini yukseltirsin hemde onu tekrar sevip aci cekmeni onlersin. yani yapmak istedigi kendi egosunu gonlunu bosluugunu tatmin etmek, seni dusunen yok.

8. 28 Ocak 2010
  9. ToNe_Def

ToNe_Def Burayı seviyorum. Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    Canım gerçekten çok karmaşa bi durum :bbo:

Benim yorumum, onu kıskanman hakkında bişey diyemicem malesef...
    Ama senin sevdiğin çocuktan uzaklaşmaya çalış, ondan sana hayır gelmez hazır vazgeçmişsin, böyle de devam etsin! yerimseniben

10. 28 Ocak 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    1. kovalanmak hoşunuza gitmiş ama sonrasında çocuk başkasına ilgi duyup sizden ilgiyi azalttığı için ilgi peşindesiniz.

2. o adamdan uzak durman faydana. yoksa daha çok canını yakacak. tüm iletişimini kesmeni öneririm.

12. 29 Ocak 2010
  13. strawberrycake

strawberrycake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim hepinize.
    daha dün yine konuşmak istedi benmle belli sevglsyle kavga edince bana sığınıyor.çok soğuk davrandım nerdeyse konuşmadım bile hıhı evt olablr tmm gbi cevaplar verdm. çok üzüldüm çok yıprandım onun yuzunden.artık tamamen iletşimi koparmak istiyorum ama samimi olduğumuz ortak arkadaslarmz var biyerde yine karşıma çıkıyor.yine kapılıcam diye çok korkuyorum.tavsiyelernizi dkkate alıcam senağlama

14. 29 Ocak 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    abla sen bu adamlardan koşarak uzaklaş yoksa aralarında pinpon topuna dönersin demedi deme... okurken bana fenalık geldi. yaşın ufak olmalı