Bu ne demek şimdi çözemedim...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve KüçükAnne_ tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : KüçükAnne_
  1. çok siniriliyim kızlar hemde acaip derecede... lütfen bu nedemek oluyo nasıl davranayım ben şimdi ?
    bugun akşam komşuya bayramlaşmaya indim 5 dakıka sadece kutluyayım aradan çıksın dedim evde olmicaz çünkü neyse indim iyi hoş gayette güzel karşıladılar oturduk zaten misafirleri varmış onlar gittiler diğer komşumuz geldi oturdu hemen ev sahibi kalktı baklava meyvesuyu felan getirdi ye neolur felan gibisinden ısrar ettiler .(baklavasından değil lütfen yanlış anlamayın sizede aynı şey olsa zorunuza gider)neyse geldi oturdu dedim insanlık hali unutmuşdur beni herhaldi baktım ardımdan annem indi kızımla birlikte annemede aynı şekilde baklava felan annem yiyemedi bana dediki kızım ydinmi gel bitiremedim sen ye bende hayır ben yemicem sen ye anne az kalmış zaten dedim .ev sahibinde hiç çıt yok :KK43:hemen eve geldik.annem ne oldu dedi bende anne böyle böyle çok zoruma gitti dedim ben neyaptımki şimdi dedim annem dedi söleseydin ben yemezdim .ya herneyse yemesi içmesiumrumda değil zaten toktum yemezdim yiyemezdim soun şurda bana gösterilen değeri anladım .bundan sonra gitmicem evlerine hiçbirine gitmicem evimde oturucam ..karşı komşumuzda eşini felan alıyo onlara bayramlaşmaya gidiyor ama biz karşısındayız tenenzül bile etmiyor.yapıcağım doğrumu offffffff acaip sinirliyim iyi olomicaksın ya bu devirde :KK43::-)1no2::eek:klava:

2. 9 Aralık 2008
  3. _davidof_

_davidof_ ღ♥...pяєиsєsiM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Acaba çok telaşlıydı sana verdiğini sandı tamamen çıktımı aklından. Aranızda daha önce herhangibir sorun olmamış anladığım kadarıyla. Kasti olarak neden yapsınki böyle bişeyi çok ayıp bişey bu kasti yapıldıysa ve ayrıca günahta bence. Tabiki eminim baklava filan umrunuzda değil bu yapılan hareket zorunuza gitmiş olan. Mutlaka bi nedeni vardır bence büyük bir ihtimalle telaşlı bir anına denk geldi ve sizede verdiğini düşündü, başka bi nedeni olamaz, olmamalı.. Evine giden misafirsiniz sonuçta canım hepimizin böyle şaşkın ve unutkan anları oluyo bence komşunuzun böyle bir anına denk gelmiş a.s.

4. 9 Aralık 2008
  5. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah Allah ne ilginç insanlar var.böyle bişeyi niye yaparki insan.bende çözemedim valla.bayram günü evine gitmişsin.çok ayıp etmiş.

6. 9 Aralık 2008
  7. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Unutmuş sanırım sizi...
    aranızda bi problem yoksa neden böyle bişi yapsın ,hem olsa bile çocuk değil ki koskoca kadın...
    bilemedm vallahii:1no2:

8. 9 Aralık 2008
  9. aboww:1shok:

canım kesin unutmuşlar dalgınlıklarına gelmiştir.öyle birşey yapmaya kimsenin vicdanı ahlaki değerleri müsade etmez. kasıtlı olarak yapılan öyle bir davranış seni değil onları küçük düşürür.
    ben olsam derdim şakayla karışık herkese var bize baklava yok ne kıymetliymiş maşallah derdim.aa yanlış anladın olur mu öyle şey derlerdi bende istemiyorum ama sizde unuttunuz aşkolsun derdim:dilcikar:

sende eğer hissediyosan onlardan yana bi soğukluk mesafe koy olsun bitsin.:teselli:

10. 9 Aralık 2008
  11. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    beni unuttun sanırım falan deseydiniz keşke neden yapsın ki böyle birşey aklı almıyor insansın

12. 9 Aralık 2008
  13. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    yok canım ya insan 7kat yabancıya yapmaz bunu bence unuttu ,unuttu derken dalgınlığına geldi verdim sanmıştır ya

hem sana soğuk bile davranmamışki iyi karşıladılar diyorsunya bence böyle dostluklarda çok fazla alıngan olmamak lazım sen iyi niyetli ol bence

14. 9 Aralık 2008
  15. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    diger misarfirleri unutmadigina göre senide unutmamasi gerekirdi
    birde annen ssna sormus gel kizim bitiremedim sende ye diye en azindan o zaman komsun söylemesi gerekirdi ben seni unuttum kususra bakma diye ama yinede ne niyetle yapti bilinmez

16. 9 Aralık 2008
  17. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    Vallahi ısrar etmeyin yemicem falan diyip şakayla iğneleseydin keşke :nazar:

18. 9 Aralık 2008
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kesin unutmuştur diyeceğim ama unutulacak şey mi yahu, çok enteresan, ben de çok kızardım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.