bu ne iş anlamadım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bOniTO tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bOniTO
  1. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben oturdugum sehirin bir ilçesinde okuyorum.Sevgilimin kız kardeside benimle aynı yerde ama henuz lise ögrencisi.neyse gelelim konuya
    benim lisede en yakın oldugum dostum dediğim ve lise bittikten sonrada her zaman görüştügüm yakın arkadasım tercihlerini yaparken benim oldugum yeride yazdı ve kazandı.
    Bulundugum yerde kyk yurdu yok ve sadece 2 tane yurt var ben gecen sene yurtta kaldıgım için bu sene kesinlikle evde kalmak istiyorum demiştim arkadasımda kabul etmişti.Sevgilim de kız kardesinide bizimle birlikte eve cıkmasını istiyodu göz kulak olmamız acısından ve arkadasımn bundan haberi vardı.
    neyse sonuclar acıklandı arkadasımn yanına gelicegini ögrenince ben ev bakalım diye tekrar söyledim ailesi ilk sene yurtta kalsın istiyomus..bende söyledim imkanları nerelerde kalınabileceğini öyle cok fazla secenek olmadıgını ve benmde gecen sene aynı durumu yasadıgımı kalıcak yer konusunda coook arastırdıgmı ve hatta yurtta olmanın zorlugnu cektigimi fln anlattıma arkadasıma yine bilsinler diye.kendileri arastırcklarmış dedi bende tamam dedim en doğal hakları sonucta kızlarını okula yolluyolar diye...
    bu arada sürekli hbrleşiyorus tabi ne diyo ailen falan diye ben senin yanında olmadıktan snra ne anlamı var gelmemin oraya ama evde kalamam sen bnm yanıma gelirsin fln yaptı bende kesinlikle yurtta bi sene daha gecirmeyecgimi söyledim.en son annemi ikna ettim sanırım ev için diye hbr verdi bende sevindm tabi sonra ama bazı sartlarım var diye msj geldi söyle dedim seviglinin kardesiyle aynı ev olmaz dedi (ki seviglimide cok ii tanıyo ve kardesinide biliyo)aileme sevgilisinin kardesi bzimle yasayo die söyleyemem yalanda söylemem dedi
    bende zaten kardesinin baska bi yerde liselerle kalıcagını sorun olmıcagını söyledim bi sey daha var dedi sevgilin eve gelemez ! :S
    bende bu konuda bişey yapamam dedim (sonucta erkek arkadasım ailem biliyo laylaylom bi ilişki değil bunun farkında..)bunun böyle olacagını biliodun dedim yanıma geldiginde sokakta bırakıcak halim yok ya..
    bu sefer tamam yaa sen zaten sadece onun için cıkmak istiyosun eve kendin bilirsin gibilerinden baya uzun sitem dolu bi msj attı.
    bende gayet düzgün bi şekilde yurttan zaten memnun olmadıgımı o yanıma gelmese bile eve cıkacagımı ama tabi ki sevgiliminde istediği zaman yanıma geleblmesi acısından ev tutmanın mantıklı olcagını ama istemiyosa onu hiç bişeye zorlayamıcagımı söyledim bana yolun acık olsun umarım istediğin gibi bi ev arkadası bulursun dedi ve o günden sonra tekrar konuşmadık...
    bugun facebookta ki durumuna '' vicdanla birlikte şeref ararım ben sevdiklerimde...!!!! '' yazmış..benim ona karsı aldıgım bi tavır yok söyledigim tek bir kötü yada agır bi laf yok bu ev konusunu her konuştugumuzda onun eve gelebilecegini söyledigim halde hiç olumsuz birşey söylemeyen işler ciddiye binince çarkedip ortada bırakan o ama laf sokmaya calışan yine o..
    ben anlamadım ne iş..

2. 24 Ağustos 2010
  3. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence ,arkadaşının tawrının nedeni ; ya seni çok sewiyor we paylaşmak istemiyor , ya da seni
    kıskanıyor .
    Bu yaşlarda olur böyle şeyler . Zamanla düzelir , sıkma canını yerimseniben

4. 24 Ağustos 2010
  5. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    cok fazla cocukca davranıyo
    bnde cok severim onu sonucta kac senemiz birlikte gecti ama yaptıgı normal değil ki..
    nası ben onun düşüncesine isteğine saygı duyup sartlar uymuyosa kalmayalım diyosam onunda aynı sekilde tepki vermesini beklerken face te yazdıgı kırıcı..
    bunun üzerine düşmelimiyim aramalımıyım bilmiorum
    sonucta onun ilk senesi olucak orada ve yalnız olucak...

6. 24 Ağustos 2010
  7. aswang

aswang aswanginkosesi.blogspot Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Bencede çok çocukca olmuş bu tavrı. Benim fikrim hiç üstüne düşmemen, aramaman ve laf sokma çabalarınada aldırış etmeyip üstüne alınmamandan yana. Arkadaşın bir süre sonra hatasını anlayacaktır diye düşünüyorum.

8. 24 Ağustos 2010
  9. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    en iyisi sanırım gidene kadar aramamak benim acımdan ev işide tam anlamıyla netleşene kdr en azından..
    bi yandan da yalnız kalsın istemiyorum biraz saftır benim arkadasım cabuk inanır herkese art niyeti var mı yok mu pek düşünmez...

10. 24 Ağustos 2010
  11. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç sıkıntı yapma kendine . Sen üstüne düşeni yapmışsın . Zamanı gelince pişman olur yaptığına .
    Kararını net olarak farkettir ama küskün de olma . İkinizde ailenizden uzakta olacaksınız .
    Birbirinize destek olursunuz .

Ayrıca ; ben çok insanı saf zannettim ; ama anladım ki onlar değil ben safmışım . Bunu da sakın unutma !

Son düzenleme: 24 Ağustos 2010
  12. 24 Ağustos 2010
  13. flzertgrl

flzertgrl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya yapmayın arkadaslar ne sevmesi ne kıskanması.ohaoldumsmilekız sadece kendini düşünüor.bencillik bence..CADIARZU

14. 24 Ağustos 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.620
    Ödül Puanları:
    363
    Aynen!!!kaydirigubbakcemile5
    Kız arkadaş bence hem bencil hem de fesat...
    Uzak durmanızı tavsiye ederim..gamyoncuiremsu
    Bu tarz insanlar zarar veriyor inanın..
    Arkadaşı adına mutlu olmayan kişiden korkarım ben..:nazar:

16. 24 Ağustos 2010
  17. frseker

frseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    113
    '' vicdanla birlikte şeref ararım ben sevdiklerimde...!!!! '' eger bu sozleri sana hitaben yazmissa, farkindamisin bilmem ama sana sere....z demis...anladigim kadariyla erkek arkadasini eve almani namussuzluk olarak goruyor..

18. 24 Ağustos 2010
  19. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    sagolun kizlar yorumlarnz icin..dediginiz gibi belki ben saf saniyorum onu ama bilmiyorum aramamaya karar verdim kesinlikle.
    faceteki sozu buyuk ihtimal bana yazdi cunku evde interneti yok ve nete girdiginde haber verirdi sende gel muhabbet edelim diye genellikle..
    eve sevgilimin gelmesini namussuzluk olarak goruyosa artik zaten soyleneck bisey yok..ben sonucta yoldan gecen herhangi birini getirmiyorum eve 5senelik sevgilim ve onunda 5senelik arkadasi.ayrica biz birliktede gittik sevgilimn evine yemege kahvaltiya vs.