bu ne kiskanclik ya.

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve esdeli tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esdeli
  1. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben cok kiskanmaya basladim gittikcede cok kotu olmaya basladim esimle beraberken ve nisanli donemizde hic kiskanmazdim kizla gorsem bile heralde kim diye sormazdim kucuk bir kiskancligim olmadi evlendikten sonra cok degistim ve bu artmaya basladi carsiya ciksak gözünün icine bakiyom kime bakiyor diye bi cekici kiz gecse hemen onun gozlerine bakiyom bakiyormu diye haliyle erkek benim bile dikkatimi cekiyor onun nasil cekmesin hemen kizmaya basliyom tvde bi kiz icin guzel dese benim gucume gidiyor acaba benden guzelmiydide o kiz icin guzel dedi ogun dusunurum aslinda cogunlukla beni kizdirmak icinde yapiyor kizdigimi bildigi icin hatta gecen gun ruyamda beni aldattigini gordum kuzenimle aldatiyor ogun butun gun deli gibi gezdim alt ustu bi ruya ve ogun dudagim yara oldu dusunmekten ben neden bukadar kotu oldum hic iyi birsey degil biliyom ama elimde degil onceden arkadaslarima kizardim ama simdi ben daha kotu oldum su kikancliktan kurtulsam keske ilaci olsa :1no2: :1no2: :1no2:

2. 18 Şubat 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bence sen fazlaca abartıyorsun canım böyle yaparsan üzülürsünüz.bu kadar kıskanç olma.kurtul bence de hareketlerinden.rüyana bile girmiş bakkk.takma kafana bu kadar rahat ol biraz. :))

4. 18 Şubat 2009
  5. Elis

Elis Guest

kendine guvenin olsun biraz,niye bu kadar kiskaniyosunki,,,
    senin ne eksigin var digerlerindenyerimseniben

6. 18 Şubat 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    oo,bu davranışınız adamı yer bitirir. biraz kendinize hakim olmalısınız. . böyle yapmaya devam ederseniz,bu aranızda gerginliklere neden olacaktır... ilacı yok ama bir terapistte gidebilirsiniz. rüyanızda bile gördüğünüz şey sizi deli gibi gezmeye itiyorsa durum vahim. bence bilinçaltınızdaki korkularını rüyalarınıza yansıyor...

8. 18 Şubat 2009
  9. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allaha sukur esim bundan hic birsey demedi yani beni sikiyon gibi hatta dedikten sonra bana guluyor yani kisdirmak istiyor hosuna gidiyor bu esimi huzursuz etcegini sanmiyorum saten elimden geldigi kadar belli etmek istemiyorum nekadar etmiyorsam artik

10. 18 Şubat 2009
  11. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    açık olmak gerekse bende bazen ruyalarımda kıskanırım aşkımı :asigim:
    sonucta bu bir ruya okadar takılmam (ruyamda genelde annesıyle ilgienır bana vakıt bulamaz gibi seyler)
    bunuda eşime derimm... :roflol:
    sonrada napayım senı kımseyle paylasamıom derim .. buda onun hosuna gider.. :asigim:

bence en iyi çare (bana gore) baska seylerle mesguliyet yapman... elişi..hobi.. gibi seyler..
    asırı kıskanclık (yine bana gore) ben kendmden ornek vereyım .. okul tatıle gırdıgı zaman yapcak bişey bulmıyorum yani benı mesgul edecek bisey kalmıyor ortada. sonra şimdi napıo nedio gibi bunu asırı dusununce ister istemez kıskanclık oluyor..

12. 18 Şubat 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148

ilk günler hoşuna gidebilir tabi, gururu okşanır.
    ama siz gün geçtikçe abartıp huzursuzluk çıkardıkça eminim ki o da sıkılmaya başlar.
    sonuçta yaptığınızın mantıklı olmadığının farkındasınız.
    bence mutlaka ama mutlaka atlatmanız gereken bir şey bu.
    sizi de, eşinizi de, evliliğinizi de yıpratır.

14. 18 Şubat 2009
  15. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum simdilik birsey demiyor ama ileri dogru rahatsiz olursada ben zaten belli etmem ona ama icim icimi yer kavga olmasin diye gostermem simdi birsey demedigi icin belli edeyom ama sonrasini bilemem:çok üzgünüm:

16. 18 Şubat 2009
  17. Perfectnose

Perfectnose Guest

Canim ben ukraynlım bazen benim ülkemize gideriz ailemi görme, benim kocam çevrede gördüğü kızlara hep bakar sonuçta güzel insan ister istemez dikkat çekiyor bazen kadın olmana rağmen biz bile bakıyoruz öyle şeyler için huzrunuzu kaçırma bitanem önemli olan seni sevmesi.

18. 19 Şubat 2009
  19. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu kıskançlığı bir an önce yenmelisin canım. İçinden geçen duyguları yada bir rüyayı bu kadar dışa vurman çok hatalı. Eşinle olan ilişkine olumsuz yansımalar olacaktır. Herkes biraz olsun kıskanılmayı sever ama abartılınca işler değişir.
    Hangi erkek vardır ki karşıdan gelen çekici bir bayana bakmayan. Ben dahi bakarım. Ama eşimin gözüne bakıpta bakıp bakmadığını kafama takmam.
    Yeni evlendiğim zaman bende bu konuda biraz sorun yaşadım. Kıskandım ve kıskandığımı belli ettim ama noldu kendimi üzdüm. Şimdi 2 yıllık evliyim yok öyle bir sorunum.
    Bence eşinle aranı soğutmadan bu huyunu yenmeye çalış.:kahve:
    Ve şunu düşün eğer eşin aynı şekilde seni kıskansaydı ne olurdu. Düşünsene karşıdan gelen erkeğe baktınmı? ne mantıksız bişey değilmi?