Bu nedir ki?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve darksoulriver tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : darksoulriver
  1. darksoulriver

darksoulriver Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Daha önce hapla korunuyorduk(10 ay boyunca),bu aydan itibaren prezervatifle korunmaya başladık. Adetten sonraki birkaç gün korunmasız ilişki yaşadık.Yumurtlama günüm değil diye sorun etmedim.28 günde bir regl oluyorum.Yumurtlama günümü de anlayabiliyorum,vücudumdaki ve akıntıdaki değişikliklerden.
    Ama son 3-4 gündür özellikle sağ tarafımda inceden inceye sancılar, batmalar hatta bazen de şişlik hissediyorum. Normalde yarın adet günüm olduğu halde beyaz akıntılar geliyor hala.Bulantı da var, kokulardan tiksiniyorum.
    Malum,bu ara havalar da çok soğuk,ben de çok fena üşüttüm ve güçlü bir antibiyotik kullandım.Hatta doktor antibiyotiğe devam et dedi.
    Şimdi korkuyorum, acaba hamile miyim? Üşüttüğüm için enfeksiyon mu oluştu bende ve akıntılar bu nedenle mi geliyordu?Ya da antibiyotiğin yan etkisi mi?
    Bebek çok istiyorum ama erken dönemlerde antibiyotik kullanımı bebekler için çok tehlikeliymiş.Offf. Ne olur cevaplayın arkadaşlar Kafam çok karışık :uhm:

2. 11 Mart 2010
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bu akıntılar antibyotik ten de olabilir,ama sen en güzeli git hassas bir gebelik testi al yap,belki bebiş var

4. 11 Mart 2010
  5. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yarın iş çıkışı alcam.Tabi o zamana kadar regl olmassam. Gerçi bendeki bu stresle adet bile gecikebilir :)

6. 11 Mart 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede test yap bu arada öyle adetten sonra hemen hamile kalınmaz falan diye düşünme mesala ben büyük bi ihtimal adetten hemen sonra hamiş kaldım bu işleri rabbim bilir herşey gönlünce olsun

8. 11 Mart 2010
  9. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ne bileyim...Tabi her şey nasip kısmet ama yumurtlama gününe denk gelmediği için,hatta yumurtlama günlerime yakın bile olmadığı için ilişkilerim, rahattım son birkaç güne kadar.
    Teşekkür ederim canım cevabın için.

10. 12 Mart 2010
  11. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bugün adet günüm ama henüz olmadm. Beyaz gibi bir akıntı,halsizlik ve uyku isteği,zaman zaman hem sağ hem sol kasığımda batmalar,ve şiddetli baş ağrısı hissediyorum. Bugün test alıp yapacaktım güya ama iş çıkışı beni eşim karşılayacakmış,birlikte de kayınvalidemlere gitçekmişiz. Test alamayacağım :KK43: Ama çok da meraklıyım, zaman geçmek bilmiyor. Bir an önce adet olmak veya test yapmak istiyorum.Sonuç netleşsin,olumlu veya olumsuz hiç farketmez.
    Hapı yeni bıraktığım için ve bu ay üşütüp antibiyotik kullandığım için hiçbir şeyden emin olamıyorum.
    Cevaplarınıza ihtiyacım var.

12. 13 Mart 2010
  13. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlısı olsun diyim ama boyle bir konuda nasıl test alamıyorsun anlamadım. ben oyle bir suphe dustumu ıcıme nobetci eczane bulup alıyorum esımle beraber. :))) bence hala hap ıcıyorsan hemen bi test yapmalısın. Allah gonlunuze gore versin..

14. 13 Mart 2010
  15. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Test yaptım ve sonuç negatif. Ama hala adet olmadım. Beklemedeyim...

16. 13 Mart 2010
  17. mercan.a

mercan.a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    off off benim de hala belirsiz bende hap nasılsa yeni bitti birde adetimin hemen sonrası diye telaş etmedim ama hala adet olmadım ben de yumurtlama günü saymaktan hiç anlamam ama bildiğim kadarıyla adetten enaz 1 hafta sonra yumurtlama olur Peki ama ben hala niye adet görmedim?

18. 13 Mart 2010
  19. darksoulriver

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Acaba mevsimsel değişiklikten mi? Yoksa psikolojik olarak mı kendimi böyle etkiliyorum anlamadım gitti.
    Haberlerini bekliyorum mercan.a