bu örgüler de benden hepsi çok basit ve şık..

Konusu 'Kendi El Emeklerimiz' forumundadır ve BURCU BİLİR tarafından 16 Aralık 2006 başlatılmıştır.

16 Aralık 2006
    Konu Sahibi : BURCU BİLİR
  1. 16 Aralık 2006
  2. [​IMG][​IMG][​IMG]
    bu en son koyduğum çiftli motiften den şuan kazak yapıyorum motifli turkuaz renkli ipten motifleri zincirle birleştirerek çok güzel duruyor sizinde denemenizi tavsiye ederim.bende daha çok model var sizinle paylaşmak istiyorum hepsini inşaallah......

3. 16 Aralık 2006
  4. ozlemd

ozlemd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burcu kardeşim bu modeller çok güzel emeğine sağlık teşekkür ederim bende tığ ile yapılanlardan değil de çift şiş ile yapılan örgülerin modelinden arıyordum yardımcı olursan sevinirim :çiçek: :çiçek:

5. 17 Aralık 2006
  6. Bebixsx

Bebixsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eline sağlık Burcu en baştaki yeşil beyaz pançonun tarifini yazar mısın?Ben biraz acemiyim de :)

7. 18 Aralık 2006
  8. Bebiş Ciğim Bunu Sana Anlatmam Için Yanimda Olman Lazim Ancak Elimde Gösterebilirim Anlatmasini Hiç Beceremem Ki Ama Açiklamasi Arkadaşimda Varsa Bakayim Yardimci Olmaya çalişayim.çok Basit Aslinda Ama Acemiyim Diyorsun Bende Ilk öğrendiğim Zamanlar çok Basit Bir örneği Bile Anlayamiyordum.sende ördükçe öğrenirsin...bir örneği Nasil Analtabilirm Bilmiyorum.ki çaresini Bulacağiz Artik...

9. 18 Aralık 2006
  10. Ama şu En Son Mesajdaki Koyu Turkuaza Benzer Renteki Yaninda Iplik Kukasi Var.o Modeli Tarif Edebilirim.ondan şal Yapabilirsin Ben şuan O Medelden Kazak Yapiyorum çok Güzel Duruyor.
    O Modeli Tarif Edebilirm çünkü Yapmadan önce Yaziya Döktüm.onu Sana Da Tarif Edebilirim.beyaz Yeşil Pançoyu Denemediğim Için Yapilişinin Ancak Elime Alinca Yapabilirim.

11. 26 Eylül 2007
  12. aleyna72

aleyna72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burcu hnm cıgım önce ellerınıze saglık dıyorum sonrada pembe bolerını yapılısını daha yakında gosterebılırmısın canım uygunsa sen ıcınde tabıkı tsk ler

13. 26 Eylül 2007
  14. birsen11

birsen11 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ön ortadan arka ortaya kadar boyunu ne kadar istiyorsan ona göre zincir çekip delik dolgu başlayacaksın. Her sırada iki yanlardan eksilterek öreceksin yaka kısmına gelince bitireceksin. 2 parça olacak sonra da motifleri üzerine ve ucuna ekleyeceksin. Güle güle giyin:-)

15. 26 Eylül 2007
  16. birsen11

birsen11 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acemiyim dediğin içi bu tarifi verdim. Ön ortadan da başlanıp artırarak yapabilirsin. Hangisi kolayına gelirse...

17. 22 Ocak 2008
  18. 1BukeT

1BukeT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0