bu özlem yakıyo benii annemm - babammm

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve baxsx_belasxix tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : baxsx_belasxix
  1. baxsx_belasxix

baxsx_belasxix baş_belası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annem demek babam demek şimdi daha da bir anlamlı geliyo bana o evden ayrılmak o ailede yaşamamak ne kadarda zormuşş gelinlikle eve geldiğimde o kadar mutluydumki çıkmak istemedim hele babamı ilk defa hıçkırarak ağladığını gördümya sanki içimden yıllarımı yollarımı dağlarımı aldılar o an düğünüm kelimesi gözüme o kadar çirkin göründüki içimden adım atmak gelmedi günler haftalar aylar geçtikçe dahada özlüyorum çekip annemmim babamınn kucağına gitmek istiyorum beni yine sinşr edip ağlatsalar babamla kumanda savaşı yapsak uyurken gelip saçıımı çekse bende ona bağırsam git başımdan diye öyle özlüyorumki o anlar o kadar tatlıymışkiii şimdi anlıyorum kıymetini evlilik hiçte güsel bişi değilmiş sarsılıyorumm sarsıldıkça annem babam diyo yüreğimm misafir gibi gitmek zor geliyo

arkadaşlar birde bişi sorucam az da olsa artık ailemizi evlendik diye unutmakmı lazım eşimle bu yüzden aram bozuyo haftada bir gidiyorum çok diyo gitme diyince ağlıyorum off offf anem babamm nerdesiniz yaa :çok üzgünüm:

2. 25 Ekim 2008
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Çoğumuz bu duyguları yaşadık ya da yaşıyoruz hala...
    Ana-baba evi gibi olmaz hiçbir yer.Kimse onların bize gösterdiği şevkati veremez.Başkalarında hep bir eksik ararız ,eşimizde dahi...
    Neyse ki ailenizinle aynı şehirdesiniz,onları istediğiniz zaman gidip görme imkanınız var.Bu sizin için en büyük teselli olmalı.
    Ailelerinden uzak yerde evli olanları düşünüp içinizi ferahlatıp ,huzurunuz için evlilliğinize,kendi evinize adepte olmalısınız .

4. 25 Ekim 2008
  5. dmt38

dmt38 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen yeni evlisin galiba. evlilik rayına oturana kadar herkes sıkıntı çekiyor. ama zamanla alışıyorsun. herşeyi dert etme, biraz zaman geçsin herşey yoluna girer. boşanmaların çoğu evliliğin ilk zamanlarında oluyor. ama tek yapmamız gereken biraz sabır. o süreci atlattıktan sonra kendi yuvan vazgeçilmezin olur. a.s

6. 25 Ekim 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım eşinle annen ve baban yüzünden sakın tartışma..
    ve onun yanındada yok annem babam evım falan dıyede bahsetme..
    insan evlendi diyede annesını babasını unutmak diye bir durum olamaz...olumu öyle şey...
    yenı evlendiğin için henüz alışamamış olabilirsin. düzelir ..

8. 25 Ekim 2008
  9. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl bir şey bilirm.yılda bri kere gitmek ise hele konu onu bana sorun.
    nikahta evet derekn dank etti kafam artık hiç bir şey eskisi gibi değildi.
    olmaycakta.
    geceleri rüyamda gündüz aklımda,
    herp içimde.kimse anlamasada hadretim ben hiç bitmeyecek hemde

10. 25 Ekim 2008
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.505
    Ödül Puanları:
    363
    En yakın zamanda alışırsın inşallah arkadaşım..:teselli:
    Ama eşin haftada bir gitmene nasıl çok gitme der onu anlamadım..
    Madem bu kadar bağlı bir aileydiniz,bunu bilmeden mi evlenmiş..:mymeka:
    Az bile haftada bir bence az!!:nazar:

12. 25 Ekim 2008
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım evlılık bu olsa gerek...bır yanda aılen bır yanda eşin....
    hıc bır seyden vazgecememek...
    daha cok yenısınız galıba ve alışma suresı ıcındesın yasıyorsun ...ben bekar bırı olarak evlılık cok zor ve fedakarlık ısteyen bır hayat onu anladım ....bır duzene oturana kadarda herkes sıkıntı yasıyor sanırım
    ısallah hersey yoluna gırer ve sende alısırsın eşinle mutluluklar dılerım canım...

14. 25 Ekim 2008
  15. Belinay

Belinay begüm...bertuğ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım daha çok yeni evlisin herhalde bu yaşadıklarının bin katını ben yaşadım inan benim ailemle aramda 12 saatlik yol var ilk evlendiğimde 15 yaşındaydım ve kayınvalidemle birlikte oturuyordum ve burada hiç kimsem yoktu alışana kadar neler yaşadım anlatamam sen bir haftadan bahsediyorsun beni eşim senede bir kere yollasa ailemin yanına ona şükür diyorum çünkü bazen iki senede gittiğimde oluyor ama diyorumya alışırsın inan zamanla kendi evin asla vazgeçilmezin olacaktır.Biraz sabır sadece.

16. 25 Ekim 2008
  17. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aynı şehirde otursam ben de sık sık ailemin yanına giderim, eşinin haftada bir gitmene çok demesine şaşırdım canım
    sende zamanla alışırsın, bak ne güzel aynı şehirdeymişsin, ben yılda sadece iki kere ailemin yanına gidebiliyorum

18. 25 Ekim 2008
  19. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yılda birkere görme konusu aynı canım.Çok özlüyorum onları ama gerçekçi bakarsak artık bizde ya anneyiz yada anne adayı.Kendi hayatımızı kurmuşuz.Alışmak gerekiyor ayrılıklara.:1hug: