BU RENKLER NE ACİLLLxD

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve beyazoje tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : beyazoje
  1. beyazoje

beyazoje Guest

$ashleesimpson2.jpg

$hg10nx6.jpg

ayh kızlar bu rengi bana söyleyin çabuk saçlarım açık kumral kaşlar kara burcu karanınki gbi:KK70: kuaföre ne dyim bu iki rengi söyleyin:KK70:

2. 6 Eylül 2009
  3. beyazoje

beyazoje Guest

saçlarım açık kumraldan direk boyasam bu renge ulaşırmı hangi saç rengi söleyn çabkxD

4. 6 Eylül 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ilk renk bal köpüğü gibi sanki uçlara doğru daha açık. 2. renkte balyajlar var sarı. açık kumraldan ilk rengi elde edebilirsin bence belki 1 ton koyusu olur. natural colorsta bal köpüğü var bir bak istersen
    http://www.nebolife.com/images/8D[1].jpg?osCsid=7dcda7efedfb340e907faf7df87da8e8

6. 6 Eylül 2009
  7. beyazoje

beyazoje Guest

1.bu boya kalıcı boya diilmiii dönüşü vrmı?2.nerde satılıyor bu boya markası?3.1 ton derken üstünde 8 d yazıyor tam bundanmı alcm?4.tşkler::KK70:5.başkalarındanda bilgi alayım:KK70::KK70:

8. 6 Eylül 2009
  9. beyazoje

beyazoje Guest

altıyı unuttum:KK43: denedinmi hiç die sorcktım:KK70:

10. 6 Eylül 2009
  11. EU1

EU1 Guest

kendimde değil ama saçları sarı olan bir arkadaşımda (platin sarı) bu rengi denedik gayet hoş durdu tam istediği gibi. ben linki tam verememişim natural colors bal köpüğü diye aratırsan sen bulursun. yine de başkalarına da danış. açık kumraldan belki daha iyi tutacak başka bir renk biliyorlardır.

12. 6 Eylül 2009
  13. beyazoje

beyazoje Guest

tşkler irem peki 2.foto tam ne oluyor hangi renk?

14. 6 Eylül 2009
  15. EU1

EU1 Guest

rica ederim canım. 2. fotoda burcu karanın saçlarını dizide bende çok beğenirdim. o saçta balyaj var evde tutturmak pek mümkün görünmüyor.

16. 6 Eylül 2009
  17. EU1

EU1 Guest

bu arada topikte bal köpüğünü tutturdum diye bir konu açılmış bak istersen

18. 13 Eylül 2009
  19. makeup

makeup Guest

tek renk degil bu..dipler koyu kumral ve yogun balyajlar var.....kuaförünü iyi seç ama böyle araya balyaj dersen kesin sarı yapar:)))