Bu restoranlarda yemek yermisiniz?

Konusu 'Komik ve İlginç Fotoğraflar !' forumundadır ve violette tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : violette
  1. violette

violette zor bir yola çıkıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ukrayna'da bulunan Eternity adındaki restoran dünyanın ilk ölüm temalı restoranı... Bu ilginç girişim ortalama 20 metre uzunluğunda bir tabutun restorana çevrilmesiyle gerçekleşti ve tabut restoranın dekorasyonu da bir düzine çelenk ve normal boyutlu tabutla yapıldı. estoranın akşam yemeği menüsünde 'Dokuz Gün' ve 'Kırk Gün' isimli salatalar yer alıyor. Bunun yanında menünün en popüler yemeği de 'Cenette buluşalım' yemeği...:bbo::bbo:

ayland'da "Kondom Restoran" doğum kontrolüne adanan dünyadaki tek lokanta.içinde doğum kontrolü için bilgilendirme amaçlı eşyalarında satıldığı ve sloganı ise "Yiyeceklerimizin gebeliğe sebep olamadığına dair garanti verilir.". kafamçokkarıştı

Almanya Nuremberg kentinde bulunan "-s Baggers" isimli restoranda garson bulunmuyor ve sadece aşçılar çalışıyor. Restoranın en büyük özelliği tamamen otomatik olması. Müşteriler, siparişlerini bir dokunmatik ekran aracılığıyla veriyor ve yemek yerçekimi yardımıyla, yukarda bulunan mutfaktan çelik raylar üzerinde geliyor.kaydirigubbakcemile5

Dubai'de bulunan dünyaca ünlü sualtı restoranı Al Mahara, bir restorandan çok daha ötesini vaad ediyor. Kişi başı yaklaşık 250 Dolar ödeyeceğiniz restoranın mönüsünde yer alan porsiyonlar büyük ve mönü de tahmin edebileceğiniz gibi deniz ürünlerinden oluşuyor.
    :asigim:

Gökyüzüne kaldırılan masada her seferinde 22 kişi yemek yiyebiliyor. Konuklar manzarayı seyrederken, masanın orta kısmındaki bölümde şef aşçı, garson ve şovmenden oluşan bir ekip yer alıyor.:1shok::1shok::1shok:

Taipei, Tayvan'da açılan Modern Tuvalet adlı restoran, dekoru ve menüsündeki kimi yemekleri ile "ilgi çeken" bir restoran. Çünkü restorandaki 100 koltuğun tümü klozetlerden oluşuyor.:uhm:

2. 14 Nisan 2009
  3. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet arkadaşlar hangisini beğendiniz?

4. 14 Nisan 2009
  5. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yok yaa çok sıkıcılar bence..................................

6. 14 Nisan 2009
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben dubaıdekını begendım dıgerlerı ıse yaramaz....

8. 14 Nisan 2009
  9. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bu ne olakü acep :1shok:

10. 14 Nisan 2009
  11. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım bencede en güzeli o diğerleri marjınal çok.Artık ilginçlik adına ne yapacaklarını şaşırmışlar.

12. 14 Nisan 2009
  13. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106