bu rüya bir mesaj olabilir mi acaba???

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve mor_salkim tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kıslar geçen gün bir rüya gördüm rüyamda kim old. bilmediğim biri bana dedi ki sizin üzerinizde büyü var kısmetinizi kapatmışlar ve aranızı bozmaya yönelik dedi bunu halletmezseniz bu işin sonu yok dedi hangi işe girse nişanlının ollmaz dedi ben ne yaptığımı hatırlamıyorum rüyamda ve uyanınca çok etkisinde kaldım çünkü buna benzer bir rüyayı daha aynı hemen hemen aynı şeyleri 1 sene öncesinde de rüyamda görmüştüm sizi ikidir uyarıyorum üzerinizde büyü var aranızı bozmaya çalışan birileri var kısmetinizi kapatmışlar dikkat edin denmişti rüyamda. ben bu 2. rüyayı görünce artık öyle bişey olabileceğine inanmaya başladım çünkü nişanlım hangi işe başvurursa en olmayacak yerden dönüyor tam oldu denilen iş olmuyor bir değil 2 değil kaçıncı sefer oldu ne yapmam alzım sizce kızlarr kafam çok karıştı bu işin sonu yok dedi eğer böyle devam ederse dedi. bizimkilerde bu iş meselesinden dolayı artık sıkılmaya başldılar. iki arada kaldım yaa. bende nişanlımı bırakırsam zaten herşeyi üst üste geliyor bende bırakırsam sonu kötü olur ya...ne yapaacağım ben... senağlama senağlama

2. 15 Şubat 2010
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.666
    Ödül Puanları:
    163
    Eğer büyüye inanan ve olumsuz her şeyi büyüye yorumlayan biriyseniz bu tür rüyalar görmeniz muhtemeldir.
    Kayınvalidemde de bu tür takıntılar vardır. Ama ne hikmetse yaptırdığı hiç bir şey tutmuyor ve olmuyor, eltimde aynen kayınvalidem gibidir. Gelin kayınvalide hacıdan hocadan çıkmazlar. Eltim ilk çocuğunu kaybettiğinde neredeyse sevinecekti çünkü bir hoca ona "ilk bebeğini karnında kaybedeceksin ondan sonra 3 çocuğun olacak" demiş. Bana "bak inanmıyorsun ama adamın dediği tuttu. Demekki bu bebeğin ölmesi alnıma yazılmış" demişti. Eltim bu olayın üstünden 2 bebeğini daha kaybetti. Hala hacıdan hocadan ümidini kesmedi. Hatta kızım doğduğunda ne olur ne olmaz diye ona emanet ettiğim muhabbet kuşumu sırf hoca kuş olan evde çocuk olmaz ayrıca size büyü yapılmış (ki burada ben suçlanıyorum) dediği için kuşumu başkasına vermişti. Yani kıssadan hisse büyünün etkisinde kalmayın, nişanlınızın işi ise kısmet değilmiş deyin. Çünkü 100 yerden döner hiç ummadığı bir yerden başka bir kapı açılır.

4. 15 Şubat 2010
  5. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bakın ben böyle şeylerle ilginlenen biri değilim kapısından bile geçmem aklımda fikrimde yoktur böyle şeyler hiç benim, ama şunu biliyorum bazı şeyler bana malum oluyor rüyamda ve bu da durup dururken hiç aklımın ucunda yokken gördüğüm bişey ve 2. olarak, ilkinde hiç kafaya takmadım geçiştirdim ama 1 sene sonra aynı zamanlarda yine aynı rüyayı görmek sizcede garip değil mi ben hacı hocadan medet ummuyorum ama böyle bişey varsa ve benim ve nişanlımın kısmetimizi kaderimizi etkiliyorsa ne olacak ne yapacağım

6. 15 Şubat 2010
  7. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dua nın çözemiceği hiçbirşey yoktur benceee..
    bence siz kuran falan okuyun nişanlınızın iş rastlığı içinde sizin içindeeee..bende böle şeylerle ilgilenmem bilmem kim nerde ne yapıyor ama sizin yerinizde olsam aynısını düşünürdüm
    hayatta hiçbirşey tesadüf değildirrr benceee....

8. 15 Şubat 2010
  9. sumrusimay

sumrusimay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben büyü vs şeylere inanmıyorum bence içini rahatlatmak için dualar oku içten dualar ett.. bi çocuğu sevindir bişey alabilirsin mesela... bence ilk gördüğün zamanda bu rüyanın etkisi altında kalmış olmalısınkii bidaha gördünn. bilinç altına yerleşmişş bikere. bazen öyle olur herşey üst üste gelir en yakın zamanda herşey istediğiniz gibi olur inş canımm

10. 15 Şubat 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

rüya 3 türlüdür

Birisi:
    Allah'tan bir müjde olan meleklerin telkin ettiği sâdık rüyalar.
    İkincisi: Uyanıkken hayalde kalan şeylerin uykuya dalınca karmakarışık ve anlamsız bir şekilde görülen rüyalar.
    Üçüncüsü de[​IMG] şeytanın uykuda iken insanın kalbine attığı korkular ve kâbuslardır. Üzerinde durulan[​IMG] dikkate ve ciddiye alınan[​IMG] tabire ve yoruma değer görülen rüyalar[​IMG] sâdık rüyalardır. Bunun dışında kalan rüyalar[​IMG] 'rüya' olarak bile kabul edilmiyor.

12. 15 Şubat 2010
  13. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    108
    ben büyüye inanıyorum çünkü gerçekten böle bişi var bu kitaplardada kuran dada geçiyo malesef ama yapanda yaptıranada çok çok günah bu yüzden bu işlere hiç bulaşma öle bişi olmuş olsa bile bürsürü dua kitapları var onlardan al dua et duanın açamayacağı kapı yoktur kuran oku bol bol herşeyi Allahtan dile hacıya hocaya bulaşma Allah yardımcınız olsun inşallah nişanlın iyi bir iş bulur

14. 15 Şubat 2010
  15. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    insan neyi düşünürse o rüyasına giriyor.aklınızda böyle bişey geçtimi hiç yada biri fal bakarken sizde büyü var dediyse bilinç altına yerleşebiliyor.dua edin bol bol sizi etkiliyorsa bu durum.

16. 15 Şubat 2010
  17. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.467
    Ödül Puanları:
    238
    Ben de büyüye inanırım...
    Hayatımda olan olumsuzluk yüzünden böyle bir rüya görsem etkilenmezdim açıkçası, çünkü hayatımın hiç bir evresinde "büyü mü var" diye hiç düşünmemişimdir, zannedildiği kadar zarar vereceğine asla inanmamışımdır, zaten büyü bir insana ancak sivri sinek sokması kadar zarar verebilir...

ışsizliğe gelince etrafımızda çoğu insanın maruz kaldığı zor bir süreç, kanayan bir yara...
    çok yakın bir arkadaşımın eşi işsiz ve kötü durumdalar çocukları da var, dua ediyorum onlar için, en azından siz nişanlısınız evli değilsiniz, inş. en yakın zamanda hayırlı bir iş bulur nişanlınız...

Ayrıca bu büyü paranoyasına kapılmaya başlarsanız, etrafınızdaki insanlardan şüphelenmeye başlarsınız ve birilerini zan altında bırakmış olursunuz...

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  18. 15 Şubat 2010
  19. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    büyüye bende inanırım ama böyle bi rüyayıda kafama takmam acıkcası ama eğer etkilendiysen bol bol felak nas oku kuran-ı kerim oku inan rahatlarsın.
    ahh ahhhhh ben rüyalarımda neler neler görüyorumda biride gerçek olmuyor hem emin ol bunun anlamı çok başkadır rüyada büyü görmek büyü yapıldığını görmek bu şekilde bak senin rüyanıda açıklayan birşey çıkar canım.
    benim eşiminde evlendiğimiz günden beri işleri hep ters gidiyor bazen aklıma gelmiyor değil büyü ama bunun nedeni büyü değil ekonomik kriz kimin işin ters gitmiyorki ne yazıkki kriz herkesi derinden etkiledi sürekli dua ediyorum allah yardımcımız olsun.