Bu saate kadar beklemiştim oysa :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kelebek088 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kelebek088
  1. kelebek088

kelebek088 Dokunmasınlar kanatlarıma Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Saat gecenin ikisi olmuş. Ben hala kimi bekliyorum? Erkek arkadaşımı... Niye? Kendisi başka bir ilde öğretmen. Allah izin verirse seneye KPSS derdini aşarsam ben de olacağım. Malum insanın sevdiği uzakta olunca bir de öğretmen olunca ancak hafta sonları akşam nette görüşme fırsatı olabiliyor. Ve bugün il merkezinde işi gücü vardı. Sonra arkadaşlarına gitmiş. Vaktin nasıl geçtiği anlamamış. Saat 1 olmuş arıyor.

"Ne yapıyorsun?" diyor. "Müzik dinliyorum" diyorum. "Beni bekledinse bu saate kadar üzülürüm." diyor. Bayanız ya illa incitmicez duygusal takılacağız. Seviyoruz ya.. :kızgın: "yok" diyorum. eşeklik bende.

"İyi o zaman" diyor. Ben yine en anlayışlı halimle bu sabah erken kalktı. Bana birazdan hadi yatalım diyecek diye bekliyorum. "Biraz bilgisayarda oyun oynayayım" diyor.senağlama

Bu lafı duyunca dedim ki "hadi kız duygusal davranma, aman kırılmasın deme." ve "Ben de ben halbuki tüm gün seni beklemiştim. Sen git bilgisayarda oyun oyna." dedim. Ve yarın konuşuruz diyip gitti ya inanmıyorum. senağlama

Anlatamıyorum ki içimdekileri biz bayanlar mı fazla duygusalız onlar mı çok duygusuz anlamadım ki. Aslında hiçbirşey de anlatamadım..senağlama

2. 4 Nisan 2009
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya üzülme seninki baya bi odunmuş :kızgın: sen çok duygusal da olabilirsin ama kızmakta haklısın.... gerçi ben olsam beklemezdim gider yatardım... bütün akşam arkadaşlarıylaymış gelincede oyun oynuyo pes valla bence sende bi daha onu bekleme yat uyu keyfine bak :teselli:

4. 4 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Ayy canım ya,seni çok iyi anlıyorum çünü ben de erkek arkadaşımdan msj bekliyorum gecenin bu saatinde!benneyaptımki Akşamda beri cevap bekliyorum telefonu da açık halbuki..:KK43: Üstelik yarın da sınavlarım var ve uykum kaçtı! Yalnız deilsin canım, fazla üzme kendini.. :teselli:Bu erkekler hep böyle mi çok merak ediyorum..:çok üzgünüm:

6. 4 Nisan 2009
  7. kelebek088

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol Canım yorumun için. Haklısın. Biz belki de onlara hak ettiklerinden fazla değer veriyoruz. haftaya vizelerim var. Ben de harıl harıl tüm gün iğrenç sözel bir derse çalıştım. Hani bekledim ki gelsin de biraz sohbet edelim. Sıkıntım geçsin ama nerdeee...:1no2:

8. 4 Nisan 2009
  9. kelebek088

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yalnız olmadığımı bilmek de güzel teşekkür ederim. Ayrıca sınavları olan tek kişi olmadığımı bilmek de... Bazen insan istiyor ki ya ben aramayım, o düşünsün... Ya ben konuşmayım o düşünsün. Çünkü gerçekten bişeyi biz söyledikten sonra hiç ama hiç anlamı kalmıyor. Zaten bilmiyorum fazla mı kabalık ettim ama "bu saatten sonra konuşalım desen de istemem. Ben söyledikten sonra bir önemi olmuyor." dedim.:kızgın:

10. 4 Nisan 2009
  11. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım üzülme sen bu erkekler hep böyle düşüncesiz anlamazlar ki biz neler düşünürüz neler isteriz anlamazlar..sen hiçç üzme kendini birazda sen onun gibi davran bak nasıl kıymete biniyorsun hemen..sınavın varmış yarın yat güzelce uyu inşallah kolay geçer canımAllah yardımcın olsun :1hug:

12. 4 Nisan 2009
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bişey değil yerimseniben kesinlikle fazla değer vermekten oluyo nasılsa beni bekler nasılsa affeder diye rahat davranıyordur... sende keyfine bak o düşünsün neden beni umursamıyo diye :icecream:

Son düzenleme: 4 Nisan 2009
  14. 4 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Rica ederim.. Bence kabalık etmemişsin canım, üzüldüğünü anlamış olması gerekiyor ama erkekler bizler kadar ince fikirli olamıyorlar malesef..!:KK43: :sm_confused:

16. 4 Nisan 2009
  17. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    O seninle konuşmak isteyince sende benzer şekilde bişeyler yap,:eek:
    Fazla yüz vermek iyi gelmiyor bu erkek milletine kızlar..:1no2:
    TECRÜBE...delikafadulden

18. 4 Nisan 2009
  19. kelebek088

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yok şükürler olsun benim sınavım pazartesi de... Yine de anayasa işte. Artık bir yandan kpss bir yandan vizeler baş edemiyorum. Bir nefes alayım diyorum. Haftanın 5 günü evdeyim. Son sınıf olunca okul da yok. Ya konuşacağımız bir cuma bir cumartesi ama haklısın. Az önce aradı. yine yarın konuşuruz diyor. Ben de senin dediğini yaptım. "Benim çalışmam gereken bir sürü sınavım var. Sen hiç kendini yorma" dedim.