Bu Sac Maskeyi Denemelisiniz..

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve redwine tarafından 15 Şubat 2008 başlatılmıştır.

15 Şubat 2008
    Konu Sahibi : redwine
  1. redwine

redwine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar geçen sene bir ay boyunca saçlarıma bir maske yapıyordumyıpranmış saçlarım ışıl ışıl olmuştu. Üşegeçliğimden yapmaktan vazgeçmiştim ama tekrar yapmaya karar verdim sizlerle de paylaşmak istedim

2 yumurta sarısı içine fındık büyüklüğünde el kremi bunu iyice karıştırın daha sonra iyice karıştırdıktan sonra içine biraz toz şeker atıp eritin en son cok az zeytinyağı damlatın bunu saçdiplerinize değdirmeden bütün saçınıza sürün etkisini kısa sürede göreceksiniz,, unutmadan 15 dakika bekletip sonra yıkayın.şakkıdı

2. 18 Şubat 2008
  3. Lya

Lya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekürler, peki el kremi olarak ne kullandınız acaba?:sm_confused:

4. 18 Şubat 2008
  5. deruş

deruş Guest

tarif bana biraz saçma geldi.. toz seker ne alaka.... yani biri bana acıklamasını yapsın kabul dicem.. kek tarifine benziyo...:)) yumurtaya el kremi mi??? allahallah daha neler duycaz....

6. 19 Temmuz 2008
  7. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    banada garip geldi yavs şeker bit yapmazmı ? el kremi desen her biri farklı özellikte kremleridr bu tarifin denenecek tarafı yok bana kalırsaa :S

8. 30 Ağustos 2008
  9. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr yaaa hayır bakın cilt uzmanınız öneriyor:dinleyin ya ille bakım yapcaksanız toz seker den daha büyük saçmalık yok bakın eczaneden evigen ve bepanten kapsül alın toplam 8 ytl yapıo bu ikisi..saf zeytinyağına karıstırın ben küçük cam bir şişeye 3 tane bepantene 3 tanede evigen kırdım iyice karıstırdım istediğim her an kullanıyorum hazırlamak bazen zor geliyorda..oranlarınıda verim arkadaslar 1 evigen 1 bepantene kapsül bir kahve fincanından braz daha az zeytin yağı iyice karısmasını sağlayın saçınızda en az 2 sat bekletin

10. 30 Ağustos 2008
  11. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin bu önermiş olduğun tarif saçı uzun,saçı kırık ve saçı kuru olan insanların uyguluyabileceği maske.bende duymuştum daha önce bu maskeyi.fakat uygulamadım.çünkü ben sürünce saçlarımın hepsine sürmek istiyorum.

12. 24 Mart 2009
  13. gLsh

gLsh Guest

Şeker saçları besLer bitLenme falan yapmaz el kremiyle birleşincede saçları hem parlatır güçlendirir bunuda duy arkadaş paylaşmış teşekkür edeceğine alay eder gibi konuşuyosun yapıp yapmama sana kalmış ama emeğede saygı duyun lütfen :eek:klava:kendi deneyimini paylaşmış

14. 15 Mayıs 2009
  15. nagihan_a

nagihan_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    alkisalkisalkis glsh sana katılıyorum

16. 15 Mayıs 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ilk duydugumuz seye inanicaz diye birsey yok neticede inanlara saygi gosteriliyorsa inanmayanlarada gosterilmeli.

bu tarifi deneyen baska birisi varsa tecrubeesini aktarmasini bekliyorum.

18. 15 Mayıs 2009
  19. ToefL

ToefL Guest

teşekkürler arkadaşım.Tarifini deneyeceğim.Bana saçma gelmedi.Zaten arkadaşımız saç dibine sürmeyin diyo.Bu da bit yapmayacağı anlamına gelir.Ayrıca şekerde besleyici özellik wardır.Emeğine sağlık arkadaşım.Saoll.