Bu salon sizin olsaydı nasıl döşerdiniz? Acil yardım kızlar...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve gulizz tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gulizz
  1. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar sonunda yeni aldığımız minnacık evime taşındım,yerleşmeye çalışıyorum.Ama bu o kadar kolay olmuyor.tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.aldığım kanepe rengine bayılarak aldım ama pişman oldum.çünki dekore etmek çok zor oluyor.

şimdi resimlerini eklemek istediğim odamın (bu arada malesef amerikan mutfaklı bir oda )
    duvar renkleri(özelikle kolonlarda nasıl şeyler kullanmalıyım),nasıl bir avize ve en önemlisi nasıl bir perde seçmeliyim (MALESEF HALIDA ACELE ETTİM SİYAH BEYAZ GRİ RENK GEÇİŞLERİ OLAN İPEK SHAGY ALDIM) Konularında yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.objeler konusundada ufak fikirlere hiç hayır demem yaniboshayallersmile

YANİİ KISACASI ŞU ODAYI BİR EL ATIVERİNDE BİRLİKTE YERLEŞTİRELİMolumunekankayizsmilea.s.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 13 Temmuz 2010
  2. 12 Temmuz 2010
  3. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hımm bu arada perdem var evet bu perdeyi yeni diktirdim. halım siyah -beyaz- gri olduğu için böyle bişey seçtim. ama perdeci yanlış kumaştan dikmiş değiştiriyorumohaoldumsmile

4. 12 Temmuz 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmm beyaz L koltugun yönünü deiştirdinmi hiçç..kısa köşesini cam önüne uzun köşesiniiiii duvara geritsene biii..
    onun haricinde hepsi gayet güzel duruyorrrrrrrr deişiklik yapma bence:)

6. 12 Temmuz 2010
  7. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hiç dnemedim canm .çünki oturma yönü hem kanepenin hem köşelinin aynı yöne doğru olur oturanlar birbirini göremez ve sıralanır ki zaten sığmaz diye düşündüm.özellikle sol kolçkalı seçtim ama yanlış mı yapmışım sence.
    değiştirme derken perdeyi kastetin değilmi??? uyumlu olmuşmu ??perdenin deseni çok hareketli oldu ve sadeliği bozdu gibi geldi bana yaa.
    düz beyaz seçeyim dedim ama fon kullanmayacağım için oda perde yokmuş gibi duracak dedim.yeni perde seçtim aslında ama iyi mi yaptım bilmiyorum.siyah üzerine gri s desen bi perde seçtim.

8. 12 Temmuz 2010
  9. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    halımı bu renklerde almamış olsaydım bej sütlü kahve tonları tül daha iyi olacaktı sankibilmiyorumkismile amaa hala değiştirme şansım olabilir perdeciyi arayıp..

10. 12 Temmuz 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmmm bana sorarsannnnn gayet güzel herşey :)ama sen deişiklik istiyrosun diyeeee koltugun yönünü deiştir dedimm...şu haliyle çok begendimmmmm...L koltugun yanındakiii kitaplıgııııı köşeye koysan duvara tam yaslama bne genelde kitaplıklarııı köşe duvara dik koymayı seviyorumm:)perden çok tatlı cnmmm içine sinsin bence:)hem heryer sade olmasınn biyerrrr hareket katsınn:)çok cici bi ev iç ferahlatıyor:)

12. 13 Temmuz 2010
  13. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım.a.s.ama sen beni yanlış anladın sanırım. ben değişiklik istemiyorum .zaten evde ,eşyalarda yeni.
    çok küçük bi ev olduğu için zaten mobilyaların ebatlarını tek tek ölçerek ,hattta planını çizerek seçtim ve malesef ebat olarak eşyaların yerini değiştirme şansım zaten yok..dekore etmeye çalışıyorum.birsürü eksiğim var.halı,perde ,obje özellikle avize önerileri istiyorum sizlerden..

bu arada görüntüleme çok ama öneride bulunanda yok..:çok üzgünüm:HADİ ARKADAŞLAR ÖNERİSİ OLAN YOKMU????:kahve:

14. 15 Temmuz 2010
  15. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence çok güzel.. özellikle masa tam yerini bulmuş süper. beyaz koltuk olması gerektiği şekilde duruyo zaten. sadece kitaplığı duvara yaslamak yerine köşeye verev yani çarpraz şekilde koyarsanız daha hoş olacak diye düşünüyorum.mor koltuk da bence doğru yerleşmiş. beyaz koltuğun üzerine mor kırlentlerle güzel bi kombin olacaktır. ayrıca sehpa, masa üzerine mor-mürdüm tonlarında cam çanak-mum gibi aksesuarlar hoş olabilir.perde ve halı da da siyahlıklar varsa bence kırlentlerden, aksesuarlardan bir iki tanesi siyah olursa bence uyum süper olacak. çok güzel bi ev. küçük evler eğer gelen giden çok yoksa harika...temizliği de kolay..önemli olan küük evlerde az ve işe yarar eşya olması. sizde de ölçerek biçerek almışsınız. güle güle oturun..

16. 15 Temmuz 2010
  17. geztapo

geztapo Sen olmazları oldurdun hamdolsun Rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    3.062
    Ödül Puanları:
    238
    mutfak camına briz perde öneririm küçük evleri gayet düzenli gösteriyor birde mutfak halısınıda salonla takım al derim uyumsuz olmasınamerikan olduğu için eviniz küçük ama çok ferah gözüküyor güle güle oturun

18. 19 Temmuz 2010
  19. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yazdığım cevaplar nereye gitmişş yafffakannehirfisfisfis