bu sefer çözümü buldum:):):)

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve frtglsnfrt tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : frtglsnfrt
  1. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar dalin bebek şampuanııııı sivilceler için yağlı ciltler için bence en güzel onarıcı:)bi süredir hatta bi kaç aydır kullanıyorum va fark edilir bi düzelme oldu cildimde.makyaj temizleyici olarakta çok güzel.cildim sorunlu olduğu için fondoten pudra vs kullanamazdım ama artık kullanabiliyorum:)dalin sağolsun:):):):) hihoyyyt

2. 9 Nisan 2010
  3. g_sevil14

g_sevil14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    anlayamadim, nasil yani, makyaj cikarici yerine pamuga sampuan mi surmek lazim? kopuklenmiyormu?

4. 9 Nisan 2010
  5. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır cnm :) direk dalin bebek şampuanı ile yıka yüzünü.sabah akşam öyle yapıyorum ben dediğim gibi sorunlu bi cildim var.herşeyi kullanamam svilce yapar.ama dalin çok güzel geliyo farkediyorum izler bile azalıyo her gecen gün zemuszemus

6. 11 Nisan 2010
  7. emelin

emelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bir yerde görmüştüm bazı doktorlar bile tavsiye ediyor bende en kısa zamanda deneyecem sanırım biraz inceledim cildi yatıştırıcı ve kızarıklığı geçirici etkileri varmış

8. 20 Nisan 2010
  9. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm kesinlikle katılıyorum:)regl döneminde bile sivilcem çıkmadı.3 haftadırda hiç sivilcem çıkmıyo:)bugn bitane ufacık çıkmış çenemde oda olsun artık:)izlerimdeeeee gidiyo çok mutluyum çoooook kaydirigubbakcemile3

10. 23 Nisan 2010
  11. fatmi

fatmi vız gelir tırıs gider. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mantıken düşünüldüğünde zaten bebekler için üretilmiş bir ürün olduğundan içindeki kimyasallar zararlı değildir tabi.güzel bi fikir mesela kremlerimizde bile bebekler için olanlarından tercih edebiliriz.opuyorumnanaktan

12. 24 Nisan 2010
  13. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewet cnm katılıyorum sana:)her gecen gün cildim dahada güzelleşiyo yumuşacık oluyo ayrıca lekelerde azalmaya başladı opuyorumnanaktan

14. 27 Nisan 2010
  15. sheytane

sheytane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende en kısa zamanda denicem ben genelde birşey kullanmıyorum çünkü sonra geri gelecekler nasıl olsa diye düşünüyorum saldım çayıra mevlam kayıra benim sivilceleri :umursamaz: ama en kısa zamanda bir dalin edinicem zaten onun kokusuna bayılıyoruuuuuuuuum ya sağol paylaşım için

16. 28 Nisan 2010
  17. winstonblue

winstonblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    benim eski ev arkadaşımda makyajı çıkarmak için kullanıyodu. göz yakmadığı için rahatça haşır huşur yıkıyodu gözünü bununla. denenebilir CADIARZU

18. 2 Mayıs 2010
  19. sweety_girl

sweety_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben amway ın sabunu kullanıyorum önceden çok hoşuma gidiyodu gerçkten azaltmıştı ama artık kurumaya başladı ve yanaklarım hep kırmızı olmaya başladı :KK43: sizce bırakıp daline mi başlamalıyım