bu sefer gercekten bitti sanırım..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve s3m4 tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : s3m4
  1. s3m4

s3m4 Guest

6aydır birlikteydik.. ama o kdr cok olay yasadık o kdr yollardan gectikki sanki yıllrdır hayatımdaydı..kendi aramzda yüzük takalı 1ay bile olmadı hersy o kdr güzeldiki..üni kzandı gidecegi gün bize geldi veda etmek icin.. parası olmadıgı için teli sattıgının fln söyledi digr sehre vardıgında hemen beni aradı enistesnden tel buldugunu v hmn bni aradıgnı söyledi konstk fln güzeldi işte hersy snraki gün canım sıkıldı onun üyeliğiyle bi siteye girdim tanıdıgım bi arkdsna yeni numarm die bi numara vermsti hemen gizliden caldırdım numarayı ACIKTI! hcbşy yapmadım bikac saat snra asıl numarasndan beni aradı hersy normalms gbi konustum 'nie mesj atmadn bnde atmstr die düşünüodum özledm ' dedi bnde 'kapalı telefona nie msj atayı snn dier hattındakiler yetiodur ' dedm anlamamazlıktan geldi bnde ' nyse arayanın fln olur mesgul etmeyelm teli ii gcler'diyip kapattm o gece telefonuda kapattım 4 gündürde hic ses seda yok..

2. 17 Eylül 2008
  3. s3m4

s3m4 Guest

bitmesi benim için daha hayırlı neden böyle bişeye kalkıstıgını anlamasamda ögrenmeseydim salak yerine konacaktım ! bunu hazmedemem.. ama gercktn nie böyle oldu anlayamıorum ailesi fln beni cok sever bütün arkadas cevresi beni tanır bska hatla aldatıodu desem hayatının her alanında ben varım nası yapck :S babasıda olanlardan haberi yok tabi hala msj fln atıo..
    siz ne dersiniz arkdaslar akıl verin lütfen ne yapmalıyım? aslında dedgim gbi kesin bitirmeyi düşünüorum ama tekrar aramaması cok zoruma gitti onun hayatmdan cddi cddi cıktıgını düşününce kötü oluyorum..

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Eylül 2008
  4. 17 Eylül 2008
  5. nesrin_alp

nesrin_alp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence kötü olma en güzelini yapmışsın şimdi buna göz yumsaydın yarın daha çok üzülürdün emin ol hayırlısı böyleymiş belki şimdi sana kötü geliyo ama her şerde bi hayır vardır kardeş unutma

6. 17 Eylül 2008
  7. s3m4

s3m4 Guest

evet haklısın ama yinede en zor anlarımda yanımdaydı beraber o kdr farklı seyler o kdr ilk yasadıkki aklıma geldikçe of.. ilk defa bitmeyecek diyerek bişeye kalkışmıstım bi seferinde aldıgı çiçegi yüzüne fırlattm yinede aramstı fln ama bu sfr aramadı diorumya hem saskınım hem üzgn hmde yaptıgı seyden dolayı öfkelii!
    ne yapmalıyım kestiremiyorum bi türlü..

8. 17 Eylül 2008
  9. ay_tenli

ay_tenli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acaba sana bi supriz falan bisey yapicaktida sen boyle hic bisey bilmeden konusmayi kestigin icin cok bozulmus olabilir mi???? yada dalginliktan unuttu diyelim ki soylemeyi yada tam o solicekken sen soledin diyelim ki bu seferde nasil ariyacagini bilememis olabilir??? ne bilim bence bu kadar guzel bi gecmis varsa arayin bi aciklama yapsin en azindan??

10. 17 Eylül 2008
  11. Princess

Princess Guest

bence zaten gözden çıkarmış seni.
    başka şehre gidiyorum yeni bir hayata başlayım diye düşünmüştür.
    eğer öyle değilse zaten merak etme kendini affettirmek için her şeyi yapar.
    bi kaç güne kokusu çıkar:nazar:
    üzme kendini,bekle bakalım..

12. 18 Eylül 2008
  13. s3m4

s3m4 Guest

bu pazar sınav için buraya gelecek benm tanıdıgım kişiyse bizede gelir. . ama ya gelmezse .. o zmn ne yapmalıyım suan tamamen yeni hattını kullanıoms ama o numarayı hiçbişekilde arayasım gelmiyor yalanı geliyor cünkü aklıma :S
    babasıda ne mantıksa oglunun yeni numarasını atmıs sonucta cıktıgımızı bilio neden böyle bişey yaptı onuda anlayamadm..

14. 18 Eylül 2008
  15. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    canım bencede arama pazara kadar bekl ebakalım ne yapacak eger pazar gunude senı aramazsa ozaman cok uzgunum ama senı gozden cıkarmıs demek ama sen sımdı gonlunu ferah tut dur bakalım ne olacak pazar gunu umarım senın ııcn hayırlısı olur

16. 18 Eylül 2008
  17. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    guzelım hayırlısı olsun araması gereken bırı varsa odur bıraz sabret bıtmedıysen onun ıccın arar

18. 18 Eylül 2008
  19. s3m4

s3m4 Guest

evet arkadaslar haklısınz beklicem bakalım pazara kadr eger aramazsa bitmişmi olcak..:S o kdr sey... resmler yüzüklrmz fln yani hersy o konusmylamı bitmiş olcak sanki yarım kalıo gbi..