Bu sefer kaptrmayacam kendimi!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pozitif29 tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : pozitif29
  1. pozitif29

pozitif29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:.......ENDOMETRİOSİS 4.seviyedeki bi hastayım .başımdan 1 ameliyat geçti bir de tüp bebek tedavisi.doktorum son kez deneylim tüp bebeği sonra yeniden ameliyat olman lazım dedi.bugün transfer yapıldı.öncekinde 3tane yerleştirilmişti ama şimdi 1 tane yerleştirildi.öncekinde 3 taneyken tutmadı şimdi şansım daha az.ilkinde o kadar ümitliydim ki rüyalarımda hep üçüzlerim oldu.ama şimdi öle inandırmıcam kendimi.o kadar zor ki bu tüp bebek süreci.yaptığın onca iğneye mi yanasın,milletin aptalca sorularına mı yanasın,eşinin gözünün içine bakmasına mı,kullandığın ilaçların yan etkisine mi yoksa tranferde ve toplama işleminde yaşadıklarına mı.kimse anlayamaz ancak yaşayan anlar bunları.hayırlısı olsun herkes için....ben bi mucize bekliyorum.11 aralıkta ya hayal kırıklığı olcak ya da mucize....

2. 29 Kasım 2009
  3. lavanta78

lavanta78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pozitif29, rumuzun gibi pozitif düşün canım. Bu sitede tek bir embriyo ile hamile kalan çok insan var, aynı şekilde iki adet 5. gün blastları ile gebe kalamayanlar var. O yüzden her şey olabilir, yeterki rabbim istesin.

4. 29 Kasım 2009
  5. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım transferin hayırlı olsun canımcım hiçte öyle düşünme canım benim banada 3 tane transfer etmişlerdi ama bitanesi tutundu yani olacağı varsa o bitanesi lazım zaten canımcım inşallah bu sefer o güzel haberleri bizlere veririsin rabbim ol demesi önemli olan cnaımcım güzel haberlerle gel bizlere inşallah

6. 29 Kasım 2009
  7. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Mucızeee olucakkkkkkkkkkk.....ınŞallahhhhhhhhh.....

8. 29 Kasım 2009
  9. usimal

usimal hayallerim gerçek olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben mucizelere inanırım :))

10. 29 Kasım 2009
  11. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım rabbimm ol dedikten sonra ne den olmasın icini ferah tut ve bol dua insallahhh bebegine kavusucannnn

12. 30 Kasım 2009
  13. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    insallah canim bu defa bebegine kavusursun.bolca dua et.rabbim yardimcin olsun...

14. 30 Kasım 2009
  15. pozitif29

pozitif29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    zaten beni bir tek siz anlıyosunuz.yşadıklarımı bir tek siz önemsiyosunuz.eskiden pozitiftim ama insan deişiyo bu zorlu yarışta.bugün kötü bir haber aldım üzülmemem lazım ama elimde deil.komşumuz kalp krizi geçirmiş 3çocuğu vardı küçük.artık onlara bayramlar ceza gibi..allahım sağlık versin sevdiklerimizi elimizden almasn.başka bişey istemyorum gerçekten artık.ağlayamadım bile.üzülmemem lazım diye içime attım.hayatta gerçekten daha önemli şeylerin olduğunu anladım.sağlık,huzur,sevdiklerinle olmak....benim için dua eden ve bu tüp bebek aşamasında olup emek harcayan herkesin duaları kabul olur inşallah.....

16. 30 Kasım 2009
  17. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah sonucunda pozitif olur canım benimde birincide 2 embriyo konuldu tutmadı ikincide 1 tane yerleştirildi tuttu ama ben şimdi bebeğimin kalp atışlarını duyayım diğe dua ediyorum
    sakın ümitsizliğe kapılma yeterki yaşayacak günleri olsun 1 tanede tutar yeter ki allahım sağlık versin eşimiz ailemiz sevdiklerimiz yanımızda ve sağlıklı olsun

18. 30 Kasım 2009
  19. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108