bu sevgi midir gerçekten??..ben anlamadım

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve seratonin tarafından 13 Mart 2007 başlatılmıştır.

13 Mart 2007
    Konu Sahibi : seratonin
  1. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar..bi erkek düşününki karısını aldatıyor-bunu düşünmek çok da zor olmasa gerek :Roflol: - ama dönüp de şunu diyebiliyo eşine seni çok seviyorum sen benim için çok değerlisin..:1shok: ve boşanmayı kesinlikle istemiyor adam ..belki ilerde de böyle ilişkilere devam etme niyetinde olsa bile istemiyo..:kızgın:
    nedir bu ben gerçekten çözemedim...:uhm:

2. 13 Mart 2007
  3. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bu şudur arkadaşım ; ne yardan geçerim nede serden :1yes2:

4. 13 Mart 2007
  5. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108

valla bir ikinci cümle tamamda ilerde böyle ilişkiler devam etme niyetini anlamadım bende :kızgın: bence ilerisi için böyle birşey varsa bunu hiç bir kadın kabul etmemeli.

6. 13 Mart 2007
  7. seratonin

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    şunu demek istedim onetimescım...kadına göre kocası bu tür ilişkilere devam edebilir gibi yani mimlenmiş artık ama maalesefki kadın da ''körükörüne'' aşık kocasına ve kocası ne yaparsa yapsın ona da ayrılmak çok zor geliyor..:a015:

8. 13 Mart 2007
  9. cansuyum

cansuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten seviyorsa aldatmaz bir erkek bence.. o erkeklerin uydurması hem severim hem aldatırım..

10. 12 Ekim 2008
  11. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    yok bu sevgi değil benciliktir adam sadece kendisini düşünüyor karşısındaki insanları nekadar yaraladığını düşünse böyle zamparalıklara kalkışmaz sadece kendi zevki ve arzuları için başka kadınlara gidiyor evde bekleyen çantada keklik ya:eek:klava:

12. 12 Ekim 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Öncelikle herkezin düsüncesi kendinedir saygi duyuyorum fakat esi tarafindan aldatildigni bile bile yinede kocama asigim diyen hemcinslerimi anlayamiyorum....:uhm:

Nasil bir sevgidir bu?? Ben esimi seviyorum elbette lakin ben aldatigni duysam o sevgi kesinlikle biter, beni aldatan bir adam nasil beni sevebilirki derim kendi kendime...:nazar:

Ve beni sevmeyeni bende sevemem....:1closedeyes:

Cicek abbasin dedigi gibi

Sevene Can feda
    Sevmeyene el Veda, bu kadar benim icin:kahve:

14. 12 Ekim 2008
  15. religious

religious Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bazı kadınlar buna müsaade edebiliyor.Nasıl tarzda olanlar mesela diyecek olursak ekonomi özgürlüğü olmayan kadınlarımız.Cahil kadınlarımız.Aman banane evime ekmeğimi getiriyor ya kiminle olursa olsun beni aç susuz bırakmıyor ya diyen kadınlarımız.

Düşüncesi bile korkunç.

16. 12 Ekim 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayatim sadece senin dedigin gibi ekonomik özgürlügü olmayan kadinlar olsa belki anlayabilicem cünkü kadinin eli mahkum ne yapsin....mecbur cekiyor!!:nazar:

Ama sanmaki calisan egitmili üniverste muzunu kadinalar buna bile bile lades demiyor, vallaha ben bir kadin taniyorum esinden daha zengin ve kültürlü cokta basarili isinde ama esi onu sürekli aldatiyor oda biliyor ama bilmiyormus gibi yapiyor...benneyaptımki

Bunun egitmle zenginlikle alakasi yok, mide meselesi:kahve:

18. 12 Ekim 2008
  19. seratonin

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    yok cnm..burda anlattığım durumu yaşayan bayan düşündüğün gibi cahil işi olmayan biri de değildi..işi kocasınınkinden daha iyiydi güzelliği desen yerindeydi çocuğu da yoktu yani her bakımdan rahattı..ama körükörüne bir aşktı sanırım bu..
    bahsettiğin durum bi çok insan için geçerli ..zorunda olunduğu için katlanılan bir durum..bundan tamamen farklı ama..