Bu Sitede Dnce zgrl Yok mu?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve NEFERTARi tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : NEFERTARi
  1. NEFERTARi

NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    113
    Merakımı giderirseniz sevinirim
    Bizler düşüncelerimizi,duygularımızı özgür bir biçimde paylaşabilmek için bu sitedeyiz!!! Dün açtığım "ÖZÜR DİLEMİYORUZ" isimli konu protestoya dönüştüğü için kapatılmış,gerekçe bu ama işin açıkçası bana hiç inandırıcı gelmiyor!!!
    O halde binlerce annenin yüreğine ateş düşürerek gencecik yaşlarında evlatlarını toprağa vermek zorunda bırakan pkk'lı şerefsizlerdende özür dileyelim isterseniz???
    Zira benim gözümde beraber yaşadıkları komşularını katledip sonrada işi toprak ve tazminat isteyecek kadar yüzsüzlüğe vardıran bu şerefsizlerin pkk dan bir farkı yok!!!
    Konunun kapatılması için gerçek gerekçe bu olsaydı eğer herhalde terör ile ilgili haberlere taşırdınız...
    Ama konuyu kilitlerken yazığınız mesajın altına ermeni kökenli "talin" arkadaşında teşekkür imzasını atması beni farklı düşünmeye zorluyor...
    Merak ediyorum tüm TÜRKİYE ayağa kalkmış bu terbiyesizlik karşısında çalkalanırken acaba ermeni kökenli moderatör arkadaşın isteği üzerine mi konumuz kapatıldı? Muhtemelen bir sonraki adımda "ÖZÜR DİLİYORUZ" kampanyasının Kadınlar Kulübüne taşınması olacaktır...

2. 19 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bence saçma çünkü gerçekten bazen bu sitenin amacını aşıp başka yönlere çeken kişiler çıkıyor...eğer öyle bir konu açılması isteniyorsa, bu tarza açık forumlar bulunabilir.biraz daha anlayış bence.

4. 19 Aralık 2008
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    konunuza bende teşekkür etmiştim. çok önemli bir konuya değinmiştiniz..neden kapatıldı acaba:uhm:

6. 19 Aralık 2008
  7. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    sakin ol hemşo tartişma falan çikip ortalik gerilmiştir
    durup dururken konu kilitlenmez bende uzun dönem modluk yaptim biliyosun
    keyfe kimse konu kilitlemez inan canim kurallarin gereği neyse modlar o yönde çalişir:1hug:

8. 19 Aralık 2008
  9. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    aslinda kazene sormak lazim hangi düsünceyle kapamislar aciklama getiriseler sevinirim

10. 19 Aralık 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    konu guzeldi evet, kapatılmış olmasına anlam veremeyenlerdenim....
    gecen gun SOAD gurubunun erovizyona katılması ile ilgili acılan baslık da cok yerindeydi ama kapatıldı...
    konusamıyacak mıyız gercekleri?
    Türkiye'nin gundemini ele gecirmiş bu denli onemli, tarihimizi ipotek altına almaya varlıklarını adamış insanlara olamayacak mı bi kaç cift lafımız?
    burada sadece geyik icin yada kimin kaynanası kime ne yapmış kimin kocası kimi aldatmiş konularına yorum yapmak için mi varız?
    ben tarihime sahip çıkamıyacaksam niye varım?
    ne ehemmiyeti var Türklüğümün?
    burası yeri değil demeyin...
    söz konusu vatansa gerisi teferruattır... :kahve:

12. 19 Aralık 2008
  13. Bonus

Bonus ¬Deniz gören evdeki teras ~~ Üye

Beğenildi:
    43.788
    Ödül Puanları:
    463
    Konuyu görmedim ama görseydim bende teşekkür ederdim.ÖZÜR DİLEMEZDİM yani.

Konunun kapatılmasını sormanız doğru kendinize göre de haklısınız yerimseniben

Ama "ermeni kökenli moderatör arkadaş" diye belirtmenizde bence hiç hoş değil.

Son düzenleme: 19 Aralık 2008
  14. 19 Aralık 2008
  15. NEFERTARi

NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    113
    Yok hemşo tartışma falan yoktu topikte... Herkes sağolsun gayet düzgün bir dille fikrini belirtmişti...
    En iyi bizler biliriz Erzurumda katliamın izleri hala duruyor!!! Bu konuda hassasız milletçe ama ne yazık ki burada durum böyle değil!!!

16. 19 Aralık 2008
  17. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nefertari arkadaşımızın özür dilemiyoruz konulu başlığını bende açmak istemiştim ama başlığı açacak yer bulamadım sonra görünce çok sevindim çok güzel yerinde bir başlık olmuştu gönülden kutladım ama başlık neden kapatıldı bende merak ettim protesto değil gerçekleri paylaştık bu üstü örtülecek bir konu değildir toplumumuzda herkesin bu konu hakkında bilgilendirilmesi gerekir bizler toplumun uyumayan kesimleri olma yolundaki kararlılığımızı sürdüreceğiz mail yoluyla da herkesin aydınlanmasını sağlayacağız çünkü bizler Atatürk'ün yolunda ilerleyen damarlarında asil Türk kanı dolaşan vatanseverleriz

18. 19 Aralık 2008
  19. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    konunu linkini koyarmısın buraya genelde ben burada bir haksızlık görmedim düşüncemi gayet açık belli ettim kapatıldıysa haklı sebebi vardır muhakak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.