Bu sıvılcelerden kurtulmak ıstıyorum artık

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve esdeli tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : esdeli
  1. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar suratım cok kotu sıvılce senelerce hep sıvılcelı neler denedım ama olmadı ne doktorlara gıttım gene olmadı bana evlen gecer dedıler gene gıtmedı makyajla kapatmaya calısıyorum artık kapanmıyor aynaya bakasım yok benı bırakın esımın karsısına cıkmaya utanıyorum kafayı yıyecem

2. 26 Nisan 2009
  3. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde bi ara epey çoğalmıştı ne kadar çok cozum aradıysam stresten çoğaldı hele makyajla kapatmak bende daha azdırıyo canım ya bende doktora gıttım ama hep fasa fiso merhemler verdi kullanmadığım yuz temizleme jeli kalmadı canım ama simdi sabah aksam kayısı sabunu ile yıkıyorum sonra sula syreltilmiş limon suyu sürüyorum canım aksamlarıda bebak temizleme sütüyle hafif masaj yapıp pamukla siliyorum canım faydasınıgordum cildim yağlı ama parlayanlar kadar değil kullandığın bütün ürünlere dikkat et canım makyajıda çok yapma bence gecene kadar ben kendime soz verdim ozel zamanlar hariç pudra fondoten yasak canım bi çok bilgiyi sağolsun gurbaprensesden aldım hatta sivilcelere biberiye sabunu siddetle tavsiyesidir tatlım ben çok aradım bulamadım

4. 26 Nisan 2009
  5. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de makyajla kapatmaya çalışma sivilceler daha da çok çıkmaya başlar cildin nefes alamaz makyajlıyken. Cilt doktoruna git, zoretanin ve ya roaccutane çok etkili ilaçlar doktor gerekli görürse mutlaka yazar. Ben kendi arkadaşlarımdan biliyorum yüzünde normal deri yoktu heryer sivilce doluydu bu ilaç sayesinde geçti. Bende 5 aydır zoretanin kullanıyorum memnunum.

6. 26 Nisan 2009
  7. perrycix

perrycix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence de arkadasim stresten uzak durmaya calis ve makyaji azalt.yuzunu dogal bi sabunla yika mesela zeytinyagi sabunu olabilir.sonra da sabah aksam az bisey limon koydugun maden suyuyla yuzunu sil.baya faydasini goreceksin

8. 26 Nisan 2009
  9. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    yüzünü temiz tutmaya bak canım stresten yağlı yıyeceklerden uzak durmaya bak yiyeceklerde cok önemlı çünkü soda ıle arada bır yıkarsan katkısı olacaktır bende cok cekıyorum sıvılcelerden hadi kolay gelsın

10. 27 Nisan 2009
  11. GLKRKY

GLKRKY Guest

merhaba.. yüzündekiler icin cok üzüldüm... ama bunun bir caresi var tabiki... bir arkadasimin yüzünde günes lekeleri ve sivilceler vardi... ciller noktalar felan... sonra bir krem aldi... 2 kutu sonra yüzünde %100 gözle bariz görülebilir degisimler oldu... sende dene derim... ürün icin isim verebiliyormuyum bilmiyorum veriliyorsa tavsiye edeyim sana... istersen özel mesaj at ürünün adini felan yazayim... iyi günler...

12. 27 Nisan 2009
  13. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ver canım bizde oğrenelim

14. 29 Nisan 2009
  15. GLKRKY

GLKRKY Guest

Bıojavu leke kremı

16. 14 Ağustos 2009
  17. selin86

selin86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esdeli merhaba bende sana şöyle söyleyim sivilcelerden geniş gözeneklerden siyah noktalardan lekeli çukurlaşmış bir ciltten kim kurtulmak istemezki diymi!!! açıklamalarımı dikkatlice okuyun derim arkadaşlar benim şuana kadar kullanmadığım ürün kalmadı ve de en pahalı ürünleri denedim sonunda dr murad yıkama jeli ve diğer bütün serisini denedim sonuç mu???? berbat bir cilt :kızgın: nasıl paralar döktüm ya anlatamam ama yapmayın sakın ha boş yere son çare olarak kaliteli pahalı diye aldığımız ürünlerin normal ürünlerden bile berbat olduğu kimin aklına gelir oluyor işte üzülerekten söylüyorum sonunda doktora gittim önceleri gitmedim mi hep gittim ama bu defa ben kararlıydım kurtulma konusunda günlük sabah akşam temizliği için exfoliac yıkama jeli akşam gece yatmadan nattysoft jel &4 lük her gece mutlaka kullanılıcak yalnız gündüz kullanılmaz eğer cilt temizliğinde exfoliac yetmiyorsa ilk önce bebe şampuanıyla yıkamalı daha sonra exfoliac la temizlenmeli ara sıra antibiyotik onmu zaten doktr söyleyecektir sakın ha sakın güneş koruyucuda kullanıcaksanız eğer oil free olmalı bana hamilton oil free sprey vermişti ve 4 seans kadarda mezoterapi ve iz tedavisi gördüm çok memnunum vede son olarak ASLA VE ASLA CİLDİNİZİ İHMAL ETMEYİN TEMİZLİĞİ KONUSUNDA HAAA UNUTTUM BEN KAPATICI OLARAKTA MİNERAL FONDOTEN VERDİ İNANIN ÇOK GÜZEL ID BARE MİNERALS DAHA NE DEYİM UYGULAMAK İSTEYENLERE GÜZEL BİR ÇÖZÜM

18. 14 Ağustos 2009
  19. selin86

selin86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayriyeten kimyasal peelingde çok işe yarıyor onun içinde güneş koruma faktörü yüksek olan güneş kremi kullanın ona ise heliocareyi vermişti doktorum