Bu Ta bana ok iyi geldi diyeniniz var m?

Konusu 'Taşlarla Alternatif Tıp' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben çok merak ediyorum,onun için taşların faydasını gören varsa lütfen yazarmı?Mesela şu taş benim şu hastalığıma iyi geldi diyeniniz var mı?

2. 4 Mayıs 2009
  3. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mesela ben alerji için kehribar taşını almak istiyorum.

4. 14 Mayıs 2009
  5. london06

london06 Guest

Canim ben taslarin gucune inaniyorum.Ozellikle ametist tasina.Zaten en cok sevdigim taslardandir ametist.Ne zaman taksam kendimi enerjik hissediyorum ayrica baskasindan gelen negatif enerjiyide aliyor.Bi dene bakalim zaten kullanmaya basladiktan kisa bir sure sonra anlarsin.Heleki ellerji kendini hemen hissettiren bi durumdur.Bu arada gecmis olsun.

demirciteyze bunu beğendi.
  6. 20 Mayıs 2009
  7. Esin

Esin Zümrüt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bugün bir arkadaşım aldığın taşlar sana pek yaramadı dedi. Şoyle bir düşündümde bu olay bir arkadaşımdan duyup kuvars almamla başladı. Alırken ametistin rengi hoşuma gitti, onu da aldım. Bunların topraga gomulmesı , yıkanması falan proseduru oldugunu yazan siteler var. Bir hafta bunlara uydum sonra yapmayı unuttum. Bu arada hergunde takmadan cıkmıyorum o kadar sevdım bu taşları. Zamanla negatif enerjimi birikti nedir, son iki aydır başıma gelmedik kalmadı. Tabi bunları taşa bağlamakta komik belki. En son yürürken bişeye çarptım ve hala inanamıyorum ama ayağım alçıda şimdi. Sürekli insanlar nazara geliyorsun diyor. Belkide oyle. Bu taşları alınca arındırma işini savsaklamamak gerekiyor sanırım.

8. 21 Mayıs 2009
  9. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya son zamnalrda merküe geri hareket ettiği için bir çok insanın işleri ter gidiyo yada yanlış anlaşılmalar çok yaşanıyo. taşlara gelince iki taşı şiddetletavsiye ederim birincisi ametist ikincisi mercan taşı konsantrasyona birebir strese birebir bende ciddi anlamda farklılıklar oldu

demirciteyze bunu beğendi.
  10. 21 Mayıs 2009
  11. Esin

Esin Zümrüt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mercanda almıştım ama pek kullanamadığımdan bahsetmemiştim. 20 gun once cilde faydası var diye kırmızı mercan küpe ve bileklik almıştım ama farklı bir dükkandan almıştım, ikisi de koptu. Bağlantı yerleri zayıf yapılmış sanırım, pahalıydı ama kalitesiz çıktı işçiliği,bu dükkandan bida bişey almam. Yoksa nazarmı değiyor bana, kopuyo bunlar. Bu ay merkür beni dümdüz ediyor gerçekten kafamçokkarıştı Ayy kurşun nerde döktürülür bileniniz varsa lütfen söyleyin bana

12. 10 Haziran 2009
  13. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ametisti şiddetle tavsiye ederim gercekten cok guclu bi taş.baş agrılarına cok ıyı gelıyo benım kalp carpıntım oluyo 1gun boyunca hıc durmayan mesela rahatsız edıcı boyutta carpıntı nefes almakta zorluk yasıyorum sureklı sıkıntı halınde oluyorum ama ınanın bu tas dengeye sokuyo kalp rıtmımı cok rahatlatıyo benı

14. 20 Haziran 2009
  15. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ametist gerçekten dehşet derecede faydalı kolye olarak kullanıyorum hafta bir suda bekletiyorum bir gün.dengeyi sağlıyor iç sıkıntıyı gideriyor

16. 7 Temmuz 2009
  17. Esin

Esin Zümrüt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bu başlığı cok sevdim hatta üye de oldum ama kimse yazmıyo CADIARZU Yokmu kimsenin yorumu delikafadulden a.s.

18. 12 Temmuz 2009
  19. mehtap21

mehtap21 Gecikmiş anne adayı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende taşların etkilerinde akik taşının strese iyi geldiğini gördüm
    akik taşından yüzük takan arkadaşımda vardı 3 yüzükte kırıldı stresten