bu takım çok hoşuma gitti, örmem lazım ama nasıl?? :)

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve babyleon tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : babyleon
  1. babyleon

babyleon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar aşağıdaki kazağı tesadüfen gördüm çok hoşuma gitti ayrıca sanki çabucak bitebilecek bir şeymiş gibi de duruyor o zaman öreyim dedim :)

lakin bu şiş midir tığ mıdır tanıyan var mıdır??

şiş ise örneği nedir öyle atlamalı falan??

tığ ise ben zincir çekmek ve direk miydi neydi ondan başka bişeyi bilmiyorum yapabilir miyim acaba... bana şiş gibi göründü ama çok net göremiyorum yoksa yatay mı örülmüş de öyle iplikler var??

renkleri de süsü de çok hoşuma gitti sınavlarım biter bitmez yaparım sonbaharda da giyerim :)

teşekkürler!

ekleme: 50 mesaja gelmeyeni adamdan sanmıyorlar kazağı gösteremiyorum

i40.tinypic.com/73igsi.jpg (adresi kopyalayıp yapıştırmanız lazım )

2. 20 Mayıs 2010
  3. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.434
    Ödül Puanları:
    238
    +canım bu şiş örgüsü o ip olan yerler sonradan sökülüyor.. ama sayı olarak yardım edemeyeceğim malesef... sen kendi ilmeklerinle ayarla ör... sonra ilmekleri kapatırken o iplerin olduğu yerdeki ilmekleri kapatmadan şişten çıkar... en son onları sök...

hatta önce küçük parçalarda dene... daha sonra kazağını ör...

4. 20 Mayıs 2010
  5. babyleon

babyleon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ahaa anladım! ben de bu çabuk ürer diye sevinmiştim gene hepsini örmem lazım yani :))) evet kenarda deneme yapmak iyi fikir o zaman çok esneme yapar sökünce diye.. çok teşekkür ederimmm!

6. 21 Mayıs 2010
  7. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.434
    Ödül Puanları:
    238
    yok canım yaa ben seviyorum bunu.. önce örüyosun snra bi de söküyosun.. :KK70: hem bu makine örgüsü olduğu için böyle kibar.. senin çok ince ip ve şişle örmen lazım... bence başka modellere bak bu çok uğraştırır...

8. 21 Mayıs 2010
  9. babyleon

babyleon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bakalım kısmett :)) olmadı yatay örerim aynı modelden.. aslında ipim bile var şu an bu renk olmasa da... olmadı anneme ördürürüm o üstesinden gelir :) ya da aynı renkleri kullanarak başka bişey yaparım, sıcakta da örülür mü o da ayrı mevzu tabi...