Bu Yatağı Ne Yapmalı?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve sheylaa tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sheylaa
  1. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bebilerin cicilerinede yazdım,ama belki oraya bakmazsınız diye burayada yazıyorum.ben bu park yataktan hiç memnun değilim.şöyle sallanan büyük çocuk yatakları yokmu yaa :uhm: sabahın bu saatinde ayaktayım uyku muyku kalmadı,yok kıza mama ver,yok kıza emziğini ver,yok üstünü açtı ört..........:bbo:

2. 9 Şubat 2010
  3. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sallanarak mı uyumak istiyo Süheyla'cım??? ben beşikte yatırmıyorum yere minder koydum kocaman gerçi emdiği için geceleri yanına yatıyorum emziriyorum benim için minder daha rahat oldu bide oğlum için büyük bayyatniye almıştı anneannemiz onuda örtüyorum üstüne tabi açıyo yine üstünü ama hemen açamıyo... hoş bu yaramazların inadı tuttumu mümkün değil uyutmak:umursamaz:

4. 9 Şubat 2010
  5. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet malesef sallanmaya alıştı,bazen sallamadan yanıma yatırıp pışpışladığımda da uyuyor ama çok nadir.

6. 10 Şubat 2010
  7. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    süheyla sallanmaya alıştıysa yandın ben de geçen aya kadar sallıyordum yeni alıştı normal uyumaya. normal dediysem kucağımda mama içerken uyuyor sonra yatırıyorum yatağına. bende park yatak kullanıyorum memnunum ben heralde 1.5 yaşına kadar falan kullanırız