Bu Yaz Hangi şehirde Ve Otelde Tatilinizi Yapacaksiniz?

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba Arkadaslar.tatil Sitelerini Dolasmaya Basladim Fakat Karar Veremiyoruz.çünkü Oteli Görmeyince Bilmeyince Zor Oluyor.şikayetim Var Sitesinde Bir Cok Lüx Pahali Otellerde Bile Fiyasko Yasaniyor.siz Bu Sene Hangi Ilde Hangi Otelde Tatil Yapacaksiniz.tercih Sebebiniz Nedir.sakinmi Oluyor Kalabalikmi Kumsali Menüleri Ilgileri Nasil Acaba.ve Otel özelliklerini Kişi Basi Fiyatini Yazarsaniz Cok Sevinirim.yada Daha önce Gittiğiniz önereceğiniz Yerler Varmi Acaba.
    Bu Yorumlarimiz Herkesin Işine Fazlasiyla Yariyacak.en Azindan Fiyaskoyla Karsilasmayiz.tatilimizi Güzel Geciririz.şimdiden Cok Tesekkürler.sevgimle Kalin Dostlar..

2. 14 Nisan 2008
  3. gulcin_1

gulcin_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm duru_24 benim bu seneki tatil yerim hazir cunku kis basinda aldim tatilimi daha uygun oluyo kanisindayim.Gidecegim yer ise antalya lara'da LARESPARK HOTEL.Antalya'ya cok kere gittim ama bu otele ilk defa gidicem insallah memnun kaliriz.Gectimiz yaz ise bodrumda club vera TMT deydim orasida cok guzeldi yani tavsiye ederim gitmek istiyene,gorusuruz optum bye

4. 22 Nisan 2008
  5. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bizde bu sene alanyada yapmayı düşünüyoruz tatilimizi bera otel ilk kez gidicez umarım memnun kalırız daha önce kapadokyada dedemanda kalmıştık orası çok güzeldi bide karadenizde bi otelde kalmıştık adını hatırlayamadım ılgazda bi oteldi ama orası kış sezonu için

6. 25 Nisan 2008
  7. nes_li

nes_li Ömrümün sahibi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bizim rezervasyon gibi sorunumuz yok :):)
    her sene allahın izniyle Amasra/Bozköy plajında kamp yapıyorz ailecek bu senede öss bir atlatim inş. yine ordayız.

8. 26 Nisan 2008
  9. enamel82

enamel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde her sene bodrum clup flipper dayız artık ağutos gelsınde gıdelım çok eglenıyorum ordaa

10. 6 Mayıs 2008
  11. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    duru_24 gidecek yer bulabildinizmi? fiyatlar nasıl? artık yaz geliyor, biz geçmi kaldık acaba

12. 14 Mayıs 2008
  13. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Bu Sene Fethiye Majestye Ordanda Side Selge Beache Gidicez ...fikirleri Olan Varsa Isterim Tecrübelerinizi

14. 14 Mayıs 2008
  15. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Bide Geçen Sene Bodrum Yasmin Ve Larada Limak Laraya Gittim ...ikiside Güzeldi Tavsiye Ederim...

16. 15 Mayıs 2008
  17. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde haziranda inşllh balıkesir ayvalığa gitcez biz oraya daha öncede gitmiştik cok guzel bıyer bakalım yine oraya gıtcez bu sefer arkadaşlarla gıtcez daha eglenceli olcak hayrlısı baklım şu haziran biran önce gelsede gitsek :):)

18. 23 Mayıs 2008
  19. aysirinler

aysirinler Guest

Bİz de geçen sene eşimle Antalya Belek Clup Voyage gittik.Tek kelime ile harike herkese tavsiye ederim:)