Bu Yaz Veya Sonbahar İsteneceklerin Alanı (Haydi kızlar Yardımlaşalım)

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve askmm tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : askmm
  1. askmm

askmm Guest

Slm arkadaşlar beni eylül ayında istemeye gelecekler ve ben şimdiden çok heyecanlıyım.İstemeye geldiklerinden 15 gün sonra falan söz olacak bizim geleneklerimizi ve öğrendiğimiz şeyleri burada paylaşırsak hem bana hemde herkese faydalı olacağız.İstemede neler hazırlanır,neler yapılır haydi hepbirlikte paylaşalım.Şimdiden Teşekkürler opuyorumnanaktan a.s.

2. 29 Haziran 2009
  3. bntkn

bntkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla beni de 3 hafta sonra istemeye gelecekler,tanışılcak,bi hafta sonrasında da söz olcak. ben de çok heyecanlıyım napacam bilemiyom...
    Allah tamamına erdirsin

4. 29 Haziran 2009
  5. askmm

askmm Guest

sennde inşallah canm

6. 29 Haziran 2009
  7. askmm

askmm Guest

haydi kızlar kimse yokmu :KK43:

8. 29 Haziran 2009
  9. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim isteme ve söz bir arada oldu .. 7 şubatta... kalablaıktık baya yaklaşık 45 kişi filan evde oldu taabiki.. önce sohbet hoş beş.. sonra istenme oldu... sonra yüzükler takıldı... çay va pasta börek çöerek dağıtıldı çay meyvesuyu vs.. sonra herkes evine ... güzel bir akşamdıı.. taabikii çok heyecanlı oluyor insan.. herkes birarada...fuşya yakası boncuk işlemeli bir tuvalaet giymiştim saçlarımı sardrmıştım dağınık bıraktım... hey gidi hey... geldi geçtii şimdi nişanım var... 15 agustostaa heyecan bitmiyorrr yanii delikafadulden

10. 30 Haziran 2009
  11. askmm

askmm Guest

ayy tatlım ne kada güzel bir duygudur kimbilir allah tamamını erdirsin inşallah:Saruboceq:

12. 30 Haziran 2009
  13. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benimde ağustos oratsı gibi ramazandan önce isteme söz nişan hepsi bir olucak...tanışma oldu zaten aileler tanıştılar...arada mesafe de var bilmiyorum nasıl olucak ççok endişeliyim...annemler seneye ilkbaharda olsun diyolar çok erken diyolar ben daha yeni mezun oldum...off offf nolucak sevgilimde hemen olsun adı konsun istiyo...arada kalıyorum bende...

14. 30 Haziran 2009
  15. merham@for.all

merham@for.all köpüklü kahve Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimkiler haftaya geliyor istemeye..heyecanlı olmam gerek ama garip bi rahatlık var

16. 30 Haziran 2009
  17. askmm

askmm Guest

canm nasıl olcak öyle isteme söz nişan kimbilir ne kadar heyecanlısındır sen kaydirigubbakcemile3

18. 30 Haziran 2009
  19. askmm

askmm Guest

kaydirigubbakcemile3 bazılarında öyle oluyomuş canm nasıl geçti neler oldu anlat bize beklyruz a.s.