buda benim doğum hikayemmmmmmmmmmmm

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve cilemsin tarafından 13 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : cilemsin
  1. cilemsin

cilemsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar biraz geç oldu ama doğum hikayem kusura bakmayın daha yeni toparlanabildik canım kızım asel neva 13 haziran günü saat 13:30 da dünyaya geldi 12 haziran günü annemle güzel bi ev temizliği yaptık doktorumuz 13 haziran günü randevu vermişti suni sancı ile doğum yapacaktım 12 haziran da 15 dk bir sancım vardı umursamadım söylediğim gibi annemle o sancıyla akşama kadar temizlik yaptım gece valizi hazırladık sabah hastaneye gidecektik valiz hazırkabdı tam yatacaktım karnım ağrıdı banyoya gittm bi baktımoda neeeeeeee kanamam başlamıştı zaten 1 hafta önceden 1 cm açılmam vaardı gece hastaneye apar topar gittik tabi ben çok sakin annem ve eşim acayip telaşlılar hastanaye yatırdılar beni annem ve eşim eve gitti gece sabaha kadar uyudum uyandığımda 4 dk ya düşmüştü sancım 9 da doktorum geldi suni sancı dedi 11 de suni sancı verildi herşey güxel başladı aslında eşim ve annemin haberi yoktu 2 cm le suni sancı verildi ve 13:30 da açılmam 8 cm olmuştu tabi ben bağıra çağıra :))) doğumhaneye alındı 2 ıkınmada canım kızım asel neva dünyaya geldi muhteşem bi duyguyduuuuuu allah herkese nsip etsin 3650 gr 53 cm dikiş olayını hiç sormayın haddi hesabı yok yorgan diker gibi dikildi sayını doktorlar bile sayamadı :KK43:(((( dikişşlerim rahimden başladı dışaa kadar 3 gün sütütm gelmedi mama takviyesi yaptık 15 gün yattım allaha şükür kızım güzel emiyor sütümde çok iyi şu an ikimizde iyiyiz canım kızım asel neva 1 kg aldı 25 günde uysal bi çocuk beni üzüyor daha anletılacak çok şey var ama kızım uyanacak kısa kestim allaha şükür herkes bebişlerine kavuşmuş çok sevindim allah isteyen herkese nasip eder inşallahyine yazacağım bebişlerinize iyi bakın benim için öpün meleklerimizi coksekeriremsucoksekeriremsua.s.

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 13 Temmuz 2008
  3. enteresan

enteresan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah allah analı babalı büyütsün inşallah
    ismide çok güzelmiş
    o heyecanı hatırladım yeniden benim oğlum 3 yaşına girdi nede olsa
    unutmuştum

4. 13 Temmuz 2008
  5. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim sizi..

6. 13 Temmuz 2008
  7. nazocan25

nazocan25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah analı babalı büyütsün.çok tatlı maşallah

8. 13 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

tebrikler birtanem rabbim kızının kaderini tahtını bahtını güzel eylesin amin inşaalah

10. 23 Temmuz 2008
  11. xNaz

xNaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah anali babali büyütsün canim. analtigina göre dogumun kolay gecmis. sevindim.genelikle ilk dogumlar zorlu geciyor. benimki cok zordu ama bütün acilara degiyor. mama veriyormusun.

12. 23 Temmuz 2008
  13. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler dikisler kotu ve zor olmustur ama napalim artik yavrularimiz deger degil mi ?:asigim:
    allah anali babali buyutsun insallah :teytey:

14. 23 Temmuz 2008
  15. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler, Allah analı babalı büyütsün inşallah.