Buda Benim hikayem AMERİKAN hst.hk.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve erz25 tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : erz25
  1. erz25

erz25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bende hikayemi ve hayal kırıklığımı anlatmak istedim.Belki birilerine yaraım dokunur.Erzurumda ikamet ediyorum eşimden dolayı.Eylülün 6 sında tüp bebek için start verdik.Bizde nedensiz infertilite var.Erzurum dan kalktık ve Amerikan hst.gittik. Eşim işyerinden zorlanarakta olsa 1 ay izin aldı tabi bende bir sürü sıkıntı.Ama hiçbirini takmadık.Tedavi başladı herşey yolundaydı 16 yumurta 9 birinci kalite 3 adet iyi kalite embriyo ve yerleştirilen 2 embriyo.Buraya kadar sorun yok.Fakat erzuruma dönünce test günü kanamam başladı.Ben olmadı diye üzülmete fırsat bulamadan betahcg düşükte olsa pozitif çıktı.Hemen amerikan hst ni aradım fakat bana dış gebelik,kötü giden iç gebelik,yada gebelik herşey olabilir dendi.değer durmadan sağlıksız bir şekilde yükseldi ve malum hastane beni 1 kez bile arayıp sormadı.burdaki dr umun kapısına dayandım.psikolojim zaten oladı diye bozulmuştu ki şimdide kendi sağılığım bozulmak üzereydi.yaklaşık 5 milyar masraf edip gittiğim hastane beni arayıp sormadı bile maddi zarar en son konu ya kaybolan umutlarım onları çaldılar.Şimdi kürtaj mı olucam düşük mü yapıcam bunları düşünmekten uyuyamıyorum.Ve size tek bir tavsiyem var tüp bebek merkezinizi iyi seçin.Umutlarınızı çaldırmayın.

2. 25 Ekim 2008
  3. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    çok geçmiş olsun canım hayret amerikan hastanesi arayıp sormadı haa gerçi dr lar böle hayatım peşine düşmüyorlar kii zaten sen ilgilenip kendin arayıp sorarsan sana cevap verebiliyorlar bunlar böle benim dr bana test yap pozitif yada negatif ara ona göre plan yaparız demişti benimki ilgilendi ama şu gün gel bugün ara dedi aramasam belki benimkilerde aramayabilirlerdi senin şanssızlığın başka şehirde olmanmışşş allah kolaylık versin umarım kürtaja gerek kalmazzz ve kendiliğinden hamiş kalırsın bir daha ki sefere .
    tüp bebek sonrası kendiliğnden hamile kalmak sık görülen bir olay çünkiii tekrar geçmiş olsunnn allah kolayık versin

4. 25 Ekim 2008
  5. elifimm83

elifimm83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok gecmis olsun
    tup bebek merkezlerini mantara benzetiyorum artık sayı artıkca kalitelerini dusuryorlar magduriyetler gun gectikce artıyor hasta sayısı azalmıyor artıyor buna guvenip bizi umursamıyorlar
    bu yasananların azalması dilegiyle

6. 26 Ekim 2008
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım çok geçmıi ols aynı konudan çoğu muzdarıp malesef ben de son denememı çamlca medıcanada old bende hastalandım tabı yanı olumsuzdu bene aramazlar dıye düşünürken doktorum aradı üzüldüğünü söledı ve benı konuşmak için çagırdı eşim ve ben şaşaırdık çunk daha önce arayan soran yoktu..........canım inş toparlarsın ve iyi bı merkez buklursun
    ama benım aklıma takılan senın emrıyoların çokmuş dondurulmuşun yok mu................dondurmuş olmaları gerek.............öle olursa tadavın daha rahat olur..............rabbım yardıncın ols dua ile................

8. 26 Ekim 2008
  9. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    Bende amerikan hast 3 kez tüp bebek denedim ama herseferinde arayip sonucu sordular onlar için pozitif olmasi önemli
    sonrasinda senin çabalar sarfetmen gerekiyor

canim rabbim yardincin olsun
    erzurumda gidebileceğin prof dr varsa onunla görüş
    senin sağliğin herşeyden önemli

10. 26 Ekim 2008
  11. shenay34

shenay34 Bismillah her hayrın başı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞIM SANA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN... HASTANENİN BU İLGİSİZLİĞİNİ ANLAM VEREMEDİM DİYEMEYECEĞİM... ÇÜNKÜ tüp bebek tedavisi çoğu hastanede parasal bir sektör ...
    Bizleri hasta gibi değil yürüyen euro yada dolar olarak gören vicdansiz insanlardan allahim bizleri esirgesin, korusun...
    Allahim bizleri içinde allah korkuusu olan, yalansiz, dolansiz çikarsiz doktor ve hastanelerle karşilastirsin...

12. 26 Ekim 2008
  13. erz25

erz25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim dilekleriniz için çok şükür kürtaja gerek kalmadı düşük yapıyorum.yaşadığım yerde tüp bebek merkezi varken iyisi olsun diye gittiğim merkezden bunu beklemiyordum.sonuçta dış gebelik olsaydı hata onlarındı ama onu bile öğrenmek için aramadılat.hastalarına verdikleri önem bu kadar demekki.