Buda benim zorlu doğum hikayem

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Bilen arkadaşlar varki 28 temmuz da sezeryanla doğum yapicaktim.18 temmuz cuma günüde kontrolüm vardi sabah kan verdim kahvalti yaptim nst çektirmek için hastanemizin diğer bir kliniği olan istasyon kliniklerine gittim ve nst ye bağlandim tam 5 dak geçmiştiki dr.um gördü beni öğleden sonrada dr.la randevum vardi bana bakti ve hemen tansiyonumun alinmasini istedi tahlil sonuçlarimi görmek istedi ablami çağirdim hemen bişeler konuştular dr.la ve dr.um bana seni bugun keselim dedi ben şok oldum tabi ne olup bittiğini anlayamadim bile hiç sancim filanda yok hemen eşime haber verdim ve yakinlarima acaip heycanliyim ve kahvalti yaptiğim için anestezi uzmani gönülsüz olarak ameliyata alacağini durumumun çok acil olduğunu söyledi ben hala ne olduğunu bilmeden acaip bi korkuyla saatimi bekliyorum sonradan öğrendimki dr.um herşeyi göze alarak beni ameliyata almiş preklampsi olmuşum heryerim şiş ve ameliyata girerken tansiyonum 18/1o olmuş ablamda yanimda ameliyathanede tabi daha sonra dayanamayip çikmiş bebeğim 14.20 de dünyaya gelmiş ama çok uğraşmişlar kendine getirmek için yavrum çok şükür çikmiş odamiza kilosu iyi olmasina rağmen küveze alindi ve bir gece kaldi ama ben bir türlü çikamamaşim tam 15.30 ameliyathaneden çikmişim ama beni uyandirmaya çalişirkende çok problem yaşanmiş hepsinide hatirliyorum nefes alamiyorum tansiyonum düşmüyo ve bana uyuşturucu iğneler yapiliyo artik pes ettim nefes almakta çok zorlaniyorum neyseki oksijen filan bağlandi ve kendime geldim yavrumu verdiklerinde kucağima yaşadiğim tüm sikintilar geçti ve hayattaki en büyük mutluluğu yaşadim allahima binlerce şükür yavrumda bende toparladik ve iyiyiz allahim hepinize kolay doğumlar nasip etsin arkadaşlar.buarada sevgili dr.um op.dr.turgay güvene sonsuz teşekkür borçluyum

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 23 Temmuz 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım hamileliğin ve dogumun sıkıntılı geçti ama inş. bu sıkıntıların son olur evladın ve eşinle bilikte sağlıkla güzel günler geçirirsiniz....

4. 23 Temmuz 2008
  5. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canımmm allah yardımcın olmuş,bak ne güzel sonunda oğluna kavuştun,
    allah size ailecek bir ömür boyu sağlık mutluluk versin canım,

6. 23 Temmuz 2008
  7. ...DiLeK...

...DiLeK... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hay Allah geçmiş olsun, ama gözün de aydın:hooray: güle güle büyüsün şirin şey!!:nazar:
    Allah analı babalı etsin

8. 23 Temmuz 2008
  9. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun :teselli:canımm çok zor bi doğum olmuş:teselli:.neyse ki bebeğin ve sen iyisiniz...a.sallah analı babalı büyütsünn.a.s.bebeğinle mutluluklarrrrrrrrrrrrrrrrrryerimseniben

10. 23 Temmuz 2008
  11. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün dilerim başka bi problem yaşamazsın...........

12. 23 Temmuz 2008
  13. umudum01

umudum01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsunnnnnnnnnnnnnnnnnn...BEBİŞLER ZORLUKLRLA ACILARLA DÜNYAYA GELEN EN GÜZEL ŞEYYY ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH RABBİM ONLARIN EKSİKLİĞİNİ VERMESİN

14. 23 Temmuz 2008
  15. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cook gecmis olsun canim yaaa, saglicakla buyusun bebisin insallah
    seni, bebisini ve doktorunu verdiginiz mucadele ve azimden dolayi kutlarim bu arada...:KK66:

16. 23 Temmuz 2008
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gecmis olsun canim sag selim bebegine kavustun ya herseye deger allah anali babali buyutsun insallah

18. 23 Temmuz 2008
  19. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    153
    Canım çok geçmiş olsun ama neyseki bebeğine sağlıkla kavuşmuşsun Allah analı babalı büyütsün inşallah,bende eylül annesi olucam inşallah sana sormak istediğim tansiyonun hamileliğinin başından berimi yüksekti merak ettim,benim geçenlerde 17-2 çıkmıştı ama dr.strese bağladı bi dahada o kadar yükselmedi ama yinede endişeleniyorum senin tansiyon problemin varmıydı yani her zaman,gözün aydın inşallah benim gibi daha bebeğini dünyaya getirmeyenlerde sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz