buda bnm aşk hikayemm :)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pembe_peri tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pembe_peri
  1. pembe_peri

pembe_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    netten aşkmı olurmuş demeyin valla oluyomuş. insan başına geldikten sonra anlıyor :) 2006 haziran ayında bi sitede taniştim hayatımın aşkıyla. zamanla bir birimize çok bağlandık ve sonunda birbirimize olan aşkı itiraf ettik. yalnız bir sorun vardı ben almanyada o ise türkiyede yaşıyordu. buna rağmen aşkımızdan süphe duymadık ve evlenme kararı aldık. ailem her ne kadar karşı çıksada ben emindim duygularımdan. tam bir sene sonra yüz yüze gelebildik yani 2007de. ama aşkımızda duygularımızda hiç bir değişiklik olmadı. zor günler geçirdim onun için ailemi karşıma aldım, kavga gürültü göz yaşı mecburi ayrılık derken bağımız okadar güçlüymüşki sonunda aşkımız kazandı. aıleler 2008 yazında tanışti ve nişanlandık. üc ay sonrada evlendik. ben onun için uni hazırlığını terk ettım (Abitur) ve istanbula yerleştim... ailem eşimi tanıdıktan sonra en az benım kadar sevmeye başladı... hem ailemi hemde eşimi çoook seviyorum. ve annecim seni çoook özlüyorum bana zor günlerimde destek verdiğin için çok tşk ederim. sen bir meleksin!:asigim:

2. 5 Şubat 2009
  3. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm benim Allahım mutluluğunu kat kat arttırsın :1hug: Bende sözlümle nette tanıştım 26 nisanda düğünümüz var bende inşallah senin gibi çok mutlu olurum a.s.

4. 5 Şubat 2009
  5. pembe_peri

pembe_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amiiin cnm...inşallah allah bozmasın mutuluğun daim olsun...ne heycan vardır şimdi sende, hazırlıklarında kolaylık diliyorum..umarım prensesler gibi evlilik hayatına adımını atarsın a.s.:nazar:

6. 6 Şubat 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    mutlulugunuz daim olsun.

8. 6 Şubat 2009
  9. pembe_peri

pembe_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amiiin inşallah...cümlemizin!

10. 19 Mart 2009
  11. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım allhım mutlulugnuzu daım etsınn ewt ınsanın annesı herseyy senı cok ıyı anlıyorum cocukları ıcın herseyını feda edecek kadarlarr bende bunu yasadım canım benım

12. 20 Mart 2009
  13. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153

Aileyi karşına almanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim...Ve senin gibi o günlerden bende geçtim kocam için ailemi karşıma aldım...O günlerde güzel bir söz duymuştum....

İyi ağaç kolay yetişmez rüzgar ne kadar kuvvetli eserse ağaçta o denli kuvvetli olur....

Rüzgar banada sanada çok kuvvetli esmiş ama şimdi o kuvvetli ağaçtan meyveleri toplama zamanı....:1closedeyes: