Buda sheshe'nin günlüğü...aşık olurken....

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve akli_karisik tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Aşık olacağıma işaret...
    onu dersanede sınav çıkışı gördüm."sınavın nasıldı?" diye sordum."iyii"diye cevap verdi.sonra çıktım dersaneden.aklımdan ona aşık olmak geçti."saçmalama!"dedim kendi kendime.ve ona aşık olmamaya çalıştım.onunla hiç uymadığımızı düşündüm.ve "amaan saçmalama kızım mümkün değil"dedim kendi kendime.

Onun bana aşık olduğunu öğrendiğimde...
    ağladım.çünkü onu sevmiyordum.ona nasıl hayoır diyecektim?onu üzmeyi istemiyordum.beni çok seviyordu.biraz zaman istedim.müzik dinliyordum.birden içimde"evet de geç olmadan hadii kaçırma"diyen birisi vardı sanki.kendimi o söze kaptırdım.gittim."EVET" dedim.pişman olduğumu düşündüm.ayrılmak için bahne aradım.küçük kusurunu buldum.ayrıldım.ayrılmak istemedi.ama yok dedim.sabırlı olup 1 kaç gün bekleyemedim.

Ona aşık oldum...
    onu hiç sevmezdim.her küçük kusuruna takardım.bugün öyle değildi.neyapsa hoşuma gitti,yakın davranıyordu bana.cnm diyordu.bnde demeye başladım.bazen dedim.o mesaj atınca mutluluktan uçardım.heyecanla kalbim küt küt çarpardı mesaj attığını görünce.onu beğenmeye başladım.ne yapsa insanlık hali dedim.onu görünce kalbim hızla atardı.onun resmine bakamazdım.resmine bakmaya cesaretim yoktu.niye böyle oldu bunu anlamadım.ara sıra baktım.ona bakınca gülümsüyordum.her mesajını görünce gülümsüyordum.seviniyordum.
    Sevgili olunca...
    onla çok mutluyum.ben onu,o beni çok seviyoruz birbirimizi.ama birgün bu aşk biter diye düşünüyordum.
    En büyük acı:AYRILIK
    ben onunla bir ömür yaşayamam diyordum.derken 1 hafta sonra o istedi ayrılmayı.sebebi ona soğuk davranmam.yıkıldım.sordum kendime"sen değilmiydin onunla ayrılmak için fırsat kollayan?niye ağlıyorsun?"cevabım şu oldu:ben o gidince değerini anladım.o varken bilmezdim değerini.şimdi anladım.insan karşısındakinin değerini o gidince anlarmış.
    Bu aşk bitmeyecek!
    bana ikimizin resmini yolladı.hemde başka birisiyle sevgiliyken.sevgili olduğu kızda iyi olsa gerek!erkek erkek diye ölüyo.ona anlattım kızın ne olduğunu.benle yeniden çıkmak istedi.ben onu çok seviyordum zaten.hemen evet dedim.yeniden sevgili olduk.buluşacaktık pazartesi günü.arkadaşıma bu aşk bitmeyecek hiç dedim.ne biliyorsun dedi.ama yanılan benmişim.ayrıldık.tekrar tekrar ayrılıp barıştık bikaçkez....
    Aşkım bitti...yoksa bana mı öyle geliyor?
    ona olan aşkım bitti diye düşünüyorum.başka birisine aşık oluyorum gibime geliyor.kafam karışık.onu mu seviyorum,yoksa şimdikini mi?nerden nereye geldim...içimde eskisi gibi bir umut var yinede..ne acılar yaşadım senin için!değerimi bilemedin.şimdi acı çekme zamanı sende!görelim bakalım.birazda sen ağla!ben artık mutluyum yepyeni sayfa açıyorum kendime.sende kendini kandırıp durmaya devam et.

benim aşık olduğumdan,aşkım bitene kadarki yaşadıklarım bunlar.
    ne acılar çektim ne acılar...
    bir gün vurur seni birer birer anılar.
    elinde kalan sadece kaybolmuş yıllar..
    umarım yeni sevgilim beni anlar!

kaydirigubbakcemile2

2. 11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  3. EU1

EU1 Guest

duygularınız karmakarışık... inşallah yeni sevgilinizle mutlusunuzdur..