bugn szleniyorum, yardm ltfen...

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve sahra82 tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sahra82
  1. sahra82

sahra82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa sorucagım soru ilk başta kız istenir yani kahveler mi yapılır sonra mı yemek verilir ne olur yardım edin...birde annem babam ve ben olucam..bir arkadasımı cagırsam mı bana yardım etmesi için...uygun olurmu yakın bir arkadasımı cagırsam....helppp

2. 1 Ağustos 2009
  3. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım çağır arkdaşını tabiiki sana yardım etsin sen öyle herşeye koşturamazsın...kahveleri getirirsin o esnada isterler seni canım...ikramlar kız istenip verildikten sonra verilir cicim..

4. 1 Ağustos 2009
  5. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    annen organize eder hayatım ayrıca söze teyze hala bir iki kişi çağırsan fena olmaz herkesi değil bir iki kişi

6. 1 Ağustos 2009
  7. sahra82

sahra82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir tek dayım var oda tatilde amcam almanyada o yüzden dedim bizden kimse olamıyacak o yüden yakın bir arkadas cagırsam nasıl olucak olurmu yoksa ayıp mı olur..

8. 1 Ağustos 2009
  9. aybuer

aybuer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    olur tabiki nedne olmasın.stres yapma her şey güzel olur inşallah...

ben çok yakın arkadaşımın aileler tanışmasına da gittim istemesine de gittim ,olabilir neden olmasın ...

10. 1 Ağustos 2009
  11. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    canım akrabaların yanınızda olmıyacaksa... aile dostlarınızdan, yada arkadaşlarından birkaçını çağır.. hepten yalnız kalmayın.. karşı taraf türlü manalar çıkarabilir bu durumdan.. neden kimse yoktu filan gibi. hem sanada yardımcı olur gelecek kişilir.. en azından heycanın yatışır mutfaktayken filan.... çünkü annen her dakika misafilerin yanından kalkıp gelemez sana yardımcı olmaya.. bu arada hayırlı olsun..