bugün anneler günü :((

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve dyln tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dyln
  1. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben yaklaşık 1,5 ay önce bebeğimi 9 haftalıkken kaybettim ve bugün anneler günü malesef onsuz bir anneler günü daha oysa neler hayal etmiştim ama kısmet değilmiş bu çok büyük bir acı o acıyı her an hissediyorum ama böyle günlerde dahada acı veriyor dahada iyi anladımki annelik çok ama çok kutsal annelerimizin kıymetini bilelim onlar çok değerli annelerimiz için çocukları bizler gerçekten bir hazineyiz bunu bizden iyi anlayan yoktur Allah bizlerede bugünü mutlu çocuğumuzla geçirmeyi nasibetsin tüm hamile arkadaşlarımın anneler günü kutlu olsun Allah sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasibetsin

2. 9 Mayıs 2010
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim su an cok kotu gunler gecirdigini biliyorum cunku bende temmuzda 11 haftalik bebegimi kaybetmistim:KK43:( simdi kollarimda ilk anneler gununu gecirmek vardi:KK43:( inan daha yeni yeni kendime geldim icindeki aci icin tek diyebilcegim zamanla azaldigi ama bizimle sonsuza dek gelicek bir aci olacagi:KK43:(
    cok ileri aylarda hatta dogurup bebeklerini kaybeden annleri dusunup halime sukrediyorum gittikce daha zor olucakti:KK43:( Insallah en yakin zamanda saglikli bir hamilelik yasarsin.seneye yavrun kollarinda olur.

4. 9 Mayıs 2010
  5. adanor

adanor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    dyln seni cok iyi anliyorum ben de 10 haftalikken kaybettim bebegimi zaman en guzel ilac derler ama bazen oyle olmuyormus yani benim icin oyle olmadi ,,,hayat bazen adil olmuyor ,,evet bu anneler gununde kucagimiz bos ama Allahdan umut kesilmez kim bilir belki bir gun bizlerde anne oluruz

6. 9 Mayıs 2010
  7. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sakın öle düşünmeyin halinize şükredin benim bebeğimin biri doğumdan 4 gün sonra öldü inanın bu daha acı çok şükür biri yanımda inş Rabbim herkese sağlıklı evlatlar verir

8. 9 Mayıs 2010
  9. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunun tesellısı yok bılıyorum bende 2 ay once 24 haftalık bebegımı servıkal yetmezlıkden kaybettım cok zor bılıyoru ustelık benım kaybettıgım 3. bebegım acım buyuk ama allahdan gelene yapacak hıc bısey yok bızım sınavımızda boyle demekkı dılıyorum yaradanım dualarımızı kabul eder yuzumuzu guldurur

10. 9 Mayıs 2010
  11. ege_sny

ege_sny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    394
    Ödül Puanları:
    93
    çok geçmiş olsun arkadaşlarım. benimde en yakın arkadaşım 10 aylık bebğini kaybetti geçen ay. nasıl bir acı olduğunu gözlerimle gördüm. onunla birlikte yaşadım. ve bu gün ilk anneler günü olacaktı onun. çok üzgünüm arkadaşım için...

12. 9 Mayıs 2010
  13. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    allh herseyın hayırlısını versın rabbım herkesın kucagını doldursun ıcı sırada benımkını :)

14. 9 Mayıs 2010
  15. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende 8 hatalik minigimi kaybettim
    1 yil olacak ama ozellikle bu annelr gunu cok uzuldum yaa
    cocuklar anne diye seslenirken benim icim parcalaniyor
    INSALLAH seneye anneler gununu bebegimizzle geciririz

16. 9 Mayıs 2010
  17. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Anne ve anne adayı arkadaşlarımın gününü ben de kutluyorum.Kimbilir belki Mayıs 2011'de ben de anne olmuş olurum ya da hamile olurum.Allah büyük....

18. 9 Mayıs 2010
  19. tinkerbell2

tinkerbell2 Allahım sen koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bende 8 haftalık bebeğimi kaybettim. Bu gün benim için çok zorlu bir gündü aslında Hiç biri bugünkü kadar zor olmamıştı Bu yıl ilk anneler günümü kutlayabilirdim kucağımda bebeğim. Allah bu acıyı yaşamış herkeze anne olmak isteyen herkeze sağlıklı bebekler nasip etsin.