Bugün Çatı Muayenesi oldum..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Paspal tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Paspal
  1. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 35 Hftalık hamişim dr gitttik bugün...belimin çok ağrıdığınıo ve geceleri idrara sürünerek kaltığımı söyleyince dr. çatı muayenesi yapalım durumuna göre hareket edelim dedi...bugüne kadar normal doğum diyen ben fikrimi anında değiştirdim O kadar cnm yandı ki anlatamam çok kasıldım kendimi sıktım ondan cnm acıdı ama dr dedi çok dar senin için uygun olan sezeryan dedi ...normal doğum yapamazsın demiyorum ama yapsan da çok zorlanırsın dedi...karar senin dedi bende ağlayarak sezeryan doğum dedim ve 3 haziran gününe doğum günü verdi....allahım nasip ederse o güne kadar sancılanmazsam herhangi bir doğum olayı gerçekleşmezse Prensesi me EYLÜL'üme haziranın ilk haftası kavuşucam....normal doğum yaparım diyodum ama ıhhhh çok zor ya adam resmen avuçladı...epidruralle yaparım dedim ama çıkmaz ki anacım...çok korkuyorum ben yaaaa....

2. 6 Mayıs 2008
  3. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder umarım. ben normal doğum istiyorum umarım sorun çıkmaz. ama korku daha çok acı getirir

4. 6 Mayıs 2008
  5. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar sizlere bişiy danışmak istiyorum... sorum şu; bende ilk defa gördüüm ve çok şaşırtan bişey başıma geldi. benim adet günüm yarın ve dün gece ilişki sonrası 10-15 dakika yattım ayağa kalkar kalkmaz kasıklarıma feci bir sancı girdi ( bu sancı adet sancısının fazlasıydı) ve ardından 2 damla kadar bi kanamam geldi sonra sabaha kadar 1-2 damla kadar geldi ve bugün acayip derecede kasıklarımda adet sancısı gibi bi sancı var sizce neden böyle birşey olur nedeni ne olabilir? yarın eğer adet olmazsam dr a gidicem zaten ama olursamda adetten dolayı diye düşünücem daha sonra gidicem dr.a gidene kadar lütfen yardımcı olurmusunuz?????

acil cevabınızı bekliyorum lütfen... yoksa bu gece uyku girmeyecek....

6. 6 Mayıs 2008
  7. deniz1634

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rabbim hayırlı doğumlar nasip eder inşallah dualarım sen ve senin gibi doğumu bekleyen hamişlerle:)

8. 6 Mayıs 2008
  9. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence sorun etme benim de önceleri oluyordu ilişki sonrası biraz kanama sonra adet başlıyordu yarın sabah adet olmazsan bir dokotra git ama stres yapma bence önemli bişey yoktur üşütmenle alakalı falanda olabilir

10. 6 Mayıs 2008
  11. deniz1634

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya inşallah birşey yoktur çünkü çok korkuyorum inşşallah dediin gibi üşütmeyle ilgili falandır... ama ewet seninde dediin gibi yarın sabahtan randevu alacam akşamına kadar adet olmazsam dr.a gidicem çok merak ediyorum açıkçası....

12. 6 Mayıs 2008
  13. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence hamile olabilirsin arkadaşım yerleşme kanaması olabilir anlattığın

14. 7 Mayıs 2008
  15. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yerleşme kanaması ilişkiden sonra olmaz ki ansızın gelen birşey...adet kanamasıdır o...ilişkiden sonra başlamıştır....dr gitmen en iyisi...

16. 7 Mayıs 2008
  17. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yaa belki hamileydi yanlış bir hareket falan yaptılar. Bence vakit geçiktirmeden git yinede bir muayene ol derim ben

18. 7 Mayıs 2008
  19. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

hayırlısı olsun paspalcım:1rolleyes:

Allah hayırlı doğumlar versin inşallah