bugün çok kötüyüm

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve XIXpek Kozasxix tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : XIXpek Kozasxix
  1. XIXpek Kozasxix

XIXpek Kozasxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kendimi şimdiye kadar hiç bu kadar kötü hissetmemiştim, bir haftadır çok stresli günler yaşadım kayınvalidem hastanede yatıyor,yoğun bakımda çok üzülüyorum buraya gelecekti. İnşallah düzelir. Kaç gündür bastığım yeri bilmiyorum, 36. haftama girecem yarın, dün doktorda kontrolüm vardı. Sordum gidebilir miyim diye kesinlikle hayır dedi, gitmeyi çok istiyodum, yol 8 saat sürüyor.Burda da beklemek çok zor orda n olsam en azından eşime destek olurdum o da mahvoldu.
    Dün geceden beri karnım çok gergin ve acıyor hareket ettiğimde. Sizce normal mi tam bir ayım var doğuma. Öncesinde bazen hamileliğimi bile unutuyodum yani o kadar hafif hissediyordum kendimi. gece adet sancısı gibiydi ağrılarım şimdi sadece hareket edince acıyo sanki spor yapmış da hamlamışım gibi. hepinize şimdiden teşekkür ederim. Lütfen dualarınızı esirgemeyin annem için...

2. 15 Mayıs 2008
  3. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    canım annen için çok üzüldüm acil şifalar diliyorum ama şu an en çok bebeğin için sağlam durmalısın.biliyorsun senin yaşadığın tüm duyguları o da seninle birebir yaşıyor gerginliğinle onu da üzüyorsun bunu unutma.bu ruh haline devam edersen Allah korusun erken doğum riskinde olur o yüzden stresten ve üzüntüden olabildiğince kendini soyutlamaya çalış biliyorum şu an senin için bu çok zor ama bebeğin için başka şansın yok!göreceksen kısa zamanda babaannesi torununu öpüp koklayacak ve sen bu günleri anımsayacaksın.

4. 15 Mayıs 2008
  5. XIXpek Kozasxix

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah öyle olur handerya, bunu ne kadar çok istediğimi bir Allah bilir bir de ben.Sabah bir ara ayılmış ve beni sormuş nasıl diye o haliyle bile beni merak ediyor.İyi dileklerine teşekkür derim söylediklerini dikkate alacam inşallah, bir de şu karın ağrım bitse...

6. 15 Mayıs 2008
  7. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    Allah annene acil şifalar versin canım strese sokma kendını Allah korusun erken dogum yaparsın..

8. 15 Mayıs 2008
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım inan çok üzüldüm ALLAH ACİL ŞİFALAR NASİPEYLESİN İNŞALLAH EN KISA ZAMAN SAĞLIĞINA KAVUŞUR.ağrıların olacaktır ama untmaki stres her şeyin başı eğer sen çok stres yaparsan işte o zaman erken doğum olabilir ağrıların artabilir şimdi bende 36 hft.nın içindeyim ve ağrılarım başladı dr.hap verdi işte bu yüzden ve zaten sezeryan olacağım için bir hft.önce alacaktı ama şimdi iki hft.önce alacak bebeğimi yani 38 hft.da alacak bu yüzden fazla stres yapma lütfen...

10. 15 Mayıs 2008
  11. XIXpek Kozasxix

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    karamsar ve cemredinz dualanırınız için çok teşekkür ederim, umarım inşallah düzelecek ve torununu görmeye gelecek o kadar çok istiyorum ki bunu...

12. 15 Mayıs 2008
  13. SOSO

SOSO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsunn ..acil şifalar diliyorum ..
    inşallah iyi olur..
    sende kendine dikkat etmen gerekiyor canım bebişin için..

14. 15 Mayıs 2008
  15. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun çok üzüldüm.insanın basına ne gelcegi belli olmuyoru sahide.kendine dikkat et.sinirlerin bozuldugu için iyice agrın ollur.tekrar geçmiş olsun:KK43:

16. 15 Mayıs 2008
  17. XIXpek Kozasxix

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gülşah kılıç teşekkürler sabaha göre şimdi daha iyiyim, ağrım spor yapmış da hamlamışım gibi bir ağrı, o da dinlenince geçer sanırım, haftaya cuma resmi olarak izne ayrılacağım. O zamana kadar inşallah her şey düzelecek, Allah dualarımı kabul edecek

18. 15 Mayıs 2008
  19. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    anladım bikaç gündür bendede o tarz agrılar oluyor.hemen sola dogru yatıyorum sertleşen yeride seviyorum ellerimle konuşuyorum kızımla.az da olsa hafifliyor.aman dikkat et kendine sonlara geliyoruz..stres agrıları iyiice azdırır.hakklısın üzülmekte ama bebegini düşün!!Allah yardımcınız olsun..