bugün değişik bir halim var hamiş olabilirmiyim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve balxixmnur tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : balxixmnur
  1. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bugün adetim geçeli 20 gün oldu daha adetim 10-11 gün var yani. ama öyle bir halsizlik varki bugün anlam veremiyorum. yorulacak iş yapmadım uyku hali var birde sol kasığım öyle bir hafif sancı var biraz öncede seğrime gibi birşey hissettim. karın alt bölgem şiş gibi sanki. offf 10 gün nasıl geçer şimdi acaba dedim bebişim bu ay içime ekilecekmi. inşallah yarabbim. sizlerdede bu tarz belirtiler olmuşmuydu.

2. 5 Mayıs 2008
  3. MUTLULUK&

MUTLULUK& Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Benimde bugun tam 20.günüm.. ve inan aynı seyleri hissediyoruz.. bende de hafif kasılmalar ve adet öncesi sendromu var.. insallah ikimizde güzel haberleri alırız.. :)

4. 5 Mayıs 2008
  5. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım dediğin seyler bende de oldu.hala da oluyor.33.gündeyim adet olmadım.6 gün gecıktı yani.test yaptım bugun (idrar )cıkmadı.belki geç döllenmeyse diye umut ediyorum.ben de heyecanla beklıyorum.hayırlısı neyse o olsun

6. 5 Mayıs 2008
  7. balxixmnur

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah kızlar bebişlerimiz sıkı tutunun annenize :))) bak biz sizleri çok seviyoruz.
    yumuk yumuk ellerine minicik burnuna seni yaratana kurban olduğum gel artık bekletme bizi.

8. 5 Mayıs 2008
  9. balxixmnur

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah kızlar bebişlerimiz sıkı tutunun annenize :))) bak biz sizleri çok seviyoruz.
    yumuk yumuk ellerine minicik burnuna seni yaratana kurban olduğum gel artık bekletme bizi.

10. 5 Mayıs 2008
  11. MUTLULUK&

MUTLULUK& Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    10 gun ne ki benim 12 ayım gecti hala yok. Ama güzel Allahım bir bildigi var diyorum.. sabırla bekliyorum..

12. 5 Mayıs 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Kızlar belirtilere her ay çok takılıyoruz sonra hüsran oluyor.bakın benım bugün adet biteli 2.gün dün göğüsler başladı ağrımaya,acımaya sıkıldım bu vüuttaki değişikliklerden

14. 5 Mayıs 2008
  15. balxixmnur

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende 19 aydır bekliyorum bebişimi nedense drumda tedaviye gerek yok deyip duruyor bende beklemek istemiyorum artık. mevlam tez zamanda kavuşturur inşallah bebişlerimize.

16. 5 Mayıs 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Rabbim en kısa zamanda bebek hasreti ile yanıp tutuşan kullarının dualarını geri çevirme yarabbim.hayırlı,sağlıklı evlatar verirsin inşallah
    Sabrın sonu selamettir

18. 5 Mayıs 2008
  19. ilsenim

ilsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin en yakın zamanda inşallah bende altı yedi aydır bekliyorum bu ay tamamen korunmayı bıraktık allahım inş yüzümüzü güldürür bu ay ilk hamileliğimde yaşadıklarımı yaşatmaz bana ve canım eşime hepimiz için hayırlısı olsun kızlar allah hepimiziin dualarını kabul eder inş bebişiiiiiiiiiim gel artık