Bugün doğum günüm ama...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gamze_8 tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Bir konu açmıştım ama kapanmış.Neden kapandığını bilmiyorum.Ve olan oldu kardeşim şuan sığınma evinde çok zor Allahım.Kahroldum.Ölseydim keşke daha iyiydi.Hamile olduğu için gitmek zorunda kaldı.Allahım kimseye böyle şeyler yaşatmasın.Bugüne kadar üzüldüğüm şeyler için diyorum kendime ne aptalmışım dert görmemişim aptal aptal şeyler için kendimi üzmüşüm.Bundan sonra nolur bilmem.Elimden bişey gelmezki yapayım.Oda böyle olucağını bilmiyordu.Hergün ağlaya ağlaya gitti en sonunda.Annemle sofrada oturup yemek yiceğimize karşılıklı ağlayıp kaldırıyoruz sofrayı.Bugün doğum günüm ama keşke ölüm günüm olsaydıda kurtulsaydım bunlardan.Anneminde doğum günü aynı gün.Günlerdir hiçbirşey yiyemiyorum.Sabahtan beri mide bulantısından duramıyorum.Burnum falan kanadı.Heralde üzüntüden.Bide bu şekilde çalışmaya çalışıyorum.Allahım yardımcımız olsun.Bugünler geride kalacak mı?Gerçekten çok zor.Neden yazıyorsam bilmem başınızı ağrıtıyorum işte kusuruma bakmayın ama çok kötüyüm.Konuşucak kimsem yok.

2. 26 Aralık 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    önceki konuyu bilmiyorum ama öncelikle doğum günün kutlu olsun....ayrıca umarım herşey yoluna girer...sağlığını bozmamaya dikkat et canım

4. 26 Aralık 2008
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    öncelıkle dogum gununuz kutlu olsun...
    annenızınde...
    ben pek bır sey anlamadım ama.kardesınız neden sıgınma evınde...
    daha acık yazsaydınız keske...annenız sag neden sızle bırlıkte degıl...
    tabıkı bunu yasamak hiç kolay degıl amaçlmekte içzüm degıl...
    keske yazıpta gıtmeseydınız....
    bugun cuma gunu ısallah yardıma muttac olan herkesın duaları kabul olur..

6. 26 Aralık 2008
  7. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Konuyu tam bilmiyorum açıklarsan iyi olur ..Ama kardeşin sığınma sizin yanınızda olacağına neden sığınma evinde???

8. 26 Aralık 2008
  9. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doğum günün kutlu olsun.. Allah yardımcınız olsun unutma her kışın sonundan bahar gelir. isyan etmeden,neden ben ? diye sormadan Allahın izniyle atlatırsınız bu durumu inşallah. başımıza gelen her olayda bizim anlayamayacağımız ufak mesajlar vardır sen sabırla bu dönemin geçmesini bekle.

10. 26 Aralık 2008
  11. gamze_8

gamze_8 Guest

Teşekkür ederim hepinize
    Çok açıklayamadım konu kapanmış Yanlış bulundu diye düşündüm.Evlilik dışı hamile kardeşim.Babama söyleyemedik.Göndermek zorunda kaldık.Çünkü babam içkici hiç affetmez zaten en ufak brşeyini bekliyorum diyordu kardeşime .Seni vurup öldürücem diyordu.Bide bunu duysaydı hayatta affetmezdi.Mecbur kaldık.Durumumuzda yi değil.Başka bir çare bulamadık.Zaten hiç birgün ilgilenmedi bizimle babam.Ondan hep böyle dağılıyoruz.

12. 26 Aralık 2008
  13. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Ben hatırladım konuyu. Kardeşinizin hatasını siz yüklenmişsiniz. Başına buyruk hareket etti ve sonuçlarına katlanacak ne yazık ki... Siz elinizden geleni yaptınız vicdanınız rahat olsun. Tabiiki üzüleceksiniz kardeşiniz neticede ama hayattan da bu kadar kopmayın. unutmayın herşey bizim için bu dünyada. Sizin ve annenizin doğum günü kutlu olsun bu arada. Kendinize dikkat edin salmayın kendinizi sağlık herşeyden önemli unutmayın.

14. 26 Aralık 2008
  15. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Babam içkici hiç affetmez ne demek???kardeşiniz kaç yaşında?

16. 26 Aralık 2008
  17. zahter

zahter tazedagkekigi.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    önce doğum günün kutlu olsun. açmış olduğun konuyu hatırlıyorum. ama zaten konuşulanlardan herkesin sana ortak tavsiyesi buydu. kardeşin yaptığı bir cahilliğin bedelini ödüyor şimdi. sen abla olarak yanında olmaya çalıştın ama malesef biryere kadar. şimdi dağılmış gibi olabilirsniz ama birbirnizden kopmanıza engel değil bu. yanyana olmak değil sürekli birbirinizden haberinizin olması dertlerinizde sevinçlerinizde birlikte hissetmek bir aile gibi yapan sizi. sabır herşeyin ilacıdır. bugün cuma bolbol dua et canım. bazen hayırın mı şer yoksa şerrin mi hayır getireceğini yaradandan başkası bilemez.

18. 26 Aralık 2008
  19. gamze_8

gamze_8 Guest

teşekkür ederim
    Demek istediğim yani babam içki içiyor.İçer sonra o kafayla gider bulur vurur.Yaparda hiç şüphem yok.Çok zor tabii yaptığı çok çok büyük bir hata.Nasıl güvenirsin sen el oğluna.Ama olan bize oldu.Nede olsa insanın canı kanı kardeşi.Kahroluyo insan

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.