Bugün dogum yapacam herhalde bi bakarmısınızzzzz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Fey_zaaa tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : Fey_zaaa
  1. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba 39+4 günlük hamileyim sabahtan beri belimde hafif hafif adet sancısına benzeyen bi agrı var kasıklarım agrıyo bide bel agrım ara ara gidip gidlior doktoru arayıp aramakta tereddüt içindeim agrılarım hemen hemen 20-25dk bi oluo ne dersiniz dogumun başladıgının bi göstergesimi bide pazartesi günü vajinal muayanem vardı 1 cm acılman var dedi :S

2. 17 Mart 2010
  3. kelebeksvcn

kelebeksvcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba feyzaa benim doktorum doğum sancısının 5 dakikada bir girdiğini ve yaklaşık bir dakika boyunca sürdüğünü söylemişti. 20-25 dkikada bir geliyorsa biraz erken gibi görünüyor. yine de ara bence doktorunu çünkü belli olmuyor kimisiinin değşik olabiliyor. inşallah kolay bir doğum olsun, bebişini kucağına alıver :)

4. 17 Mart 2010
  5. gurbetbatIn

gurbetbatIn zuzu batınım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen hazırlığını yap bekle doğum sancısı adet sancısından daha şiddetlidir yani benimki öyleydi. 5 dakikada bir olunca gidersin hastaneye. nişanın geldi mi ?

6. 17 Mart 2010
  7. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah kolaykık versin bence sen doktorunu ara neolur neolmaz doğumun çabuk kolay olur inşallah

8. 17 Mart 2010
  9. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok nişanım falan gelmedi doktoru aradım 10dk 1 geldimi ara beni hastaneye gel dedi.şimdi seni yatırsam hastaneye cok beklersin evinde gecir dedi epiduralli normal dogum düşünüorum oyüzden fazla şiddetlenmeden hastaneye gitmem lazım herhalde

10. 17 Mart 2010
  11. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ne güzel doğuma az kalmışa benziyor. Bugün yarın doğurursunuz. Epidural normal doğum istiyorsanız doktorunuzun gibi dediği belli bir aşamayı geçip, çok geç kalmadan gitmek gerekiyor. ıyi doğumlar...

12. 17 Mart 2010
  13. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    dogum yaklasmis gibi gorunuyor,Allah bir avazda kurtarsin.

14. 17 Mart 2010
  15. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ne güzel o günler bir gelse allah hepımıze sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsın benım daha 4 ayım var sabırsızlık basladı bıle daha sımdıden aksam yıne ruyamda bir prenses vardı kucağımda hep kokladım :)

16. 17 Mart 2010
  17. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence Doğum yavaş yavaş başlıyor bana sorarsan sonuçta önce yarım saatte bir gelir sancılar sonra 20 dakkada sonra 10 dakkaya düşe birden 5 dakkada bir başlamaz ama herkez farkedemebiliyor doğumunun başladığını sen şanslısın o yüzden 10 dakkaya bir gelmesini beklerken bi yandan güzel bir duş al sonra geç olabilir çantanıda yanına bebeğinin kıyafetlerini al eline onlara bakarak sakinleşmeye çalış düşünkii 9 aylık hasret sona ericek belki akşam saatlerinde belkide yarın bende epidural doğum düşünüyorum 27 haftalık hamileyim.He canım kendini iyi hissediyoorsan bi Yasin oku Gitmeden hayırlı doğumlar canım allah sağ salim evladını kucağını almayı nasip etsin...

18. 17 Mart 2010
  19. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yaa yoksun ortalarda yoksa doğumuma gittin allah çabuk ve kolay bir doğum nasip etsin.Allah sana güç ve sabır versin inşallah.