bugün doğumgünü ve benim yüreğimin,içimin yarası daha çok kanıyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 5 ay önce yazmıştım sizlere..sebepsiz terkedilişimin acısından bana destek olmuştunuz..aradan 4 aydan fazla bir zaman geçtii...bugün ise onun doğumgünüydü..ve ben kendimi tutamadım doğumgünün kutlu olsun diye,faceden msj yazdım..amacım onun bana yaptığı tüm haksızlığa tüm yalnışlara,verdiği tüm acıya rağmen onun bu özel gününü unutmayacak kadar na değer verdiğimi göstermekti..tabii bunun hiç bir anlamı yok..belkide kendimce bir bahane..şimdi ise,tşk ederim diye faceden yazdığım msja cvbı geldi..ne kadar acı ne kadar yalan..geçen yıl bu zamanlar beraber kutladığımız,gözlerine bakarak,iyiki doğdun dediğim insanla yabancı olmak..belki bazılarınız bana kızacak sitem edecek.unut,boşver diyeceksiniz..belkide msj yazdığım için,hatta,buraya bile halen onunla alakalı konu açtığım için kızacaksınız eleştireceksiniz..biliyorum..kabul ediyorum..sebepsiz terkedildim haketmediğim ayrılık yaşadım..bir açıklama bile duyamadım..ama elimde değil arkadaşlar..unutamıyorum..içimin acısı,kalbimin acısı geçmiyor..kalbim ağlıyor susmak bilmiyor..onu unutamıyorum..ZAMAN.....daha ne kadar kalbim ağlıyacak,onsuzluğun verdiği mutsuzlukla daha ne kadar savaşacağım..depresyon tedavisi gördüğümden bahsetmiştim daha önceki yazılarımda..tam biraz olsun iiyileştim diyorum,iyi olucam diyorum,tüm bu mutsuzluğumun sebebi insan yine beni karanlığa mutsuzluğa itiyor..yine depresyonun başındaki gibi sürekli ağlamalarım başladı..bu daha ne kadar böyle devam edecek...

2. 5 Nisan 2010
  3. Carna81

Carna81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Yeni bir kişi karşına çıkana kadar onu düşünmeye devam edicesin.Hayır ''başkası ile olamam,istemiyorum'' falan deme.Daha karşına çıkmadı çünkü.Daha sonra kendini bu kadar yıpratmanın ne kadar anlamsız olduğunu anlayacaksın.Hatta ne kadar aptalmışım falan diyeceksin.

4. 5 Nisan 2010
  5. sevgiherseydemek

sevgiherseydemek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu acı sen onu unutmaya karar verdıgınde ortadan kalmaya baslıcak.ve bende sunu cok ıyı anladımkı çivi çiviyi soker ben 4 sene kadar bırını bekledım o baskası ıle cıkarken ben baskasına dokunamam dedım karsıma cıkan herkesı yuzune bıle bakmadan reddettım.anladımkı olmucak kabul etmek lazım bazı seylerı daha cok yenı olmus ayrılısınız benım gıbı 4 sene bekleme hayatın ucundan yakala.bende ılk zamanlar hap kullanmıstım uyuttum kendımı cunku sadece uyurken aklıma gelmıodu.mutlu olmak ıcın elınden gelenı yap=((

6. 5 Nisan 2010
  7. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hangi acı dinmiyor ki hangi yara kabuk bağlamıyor ki.. şimdi ağla Bağir çağir, üstüne üstüne git acının.. git ki içinden aksın zehri.. içine attıkça büyür çünkü..

8. 5 Nisan 2010
  9. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

10. 5 Nisan 2010
  11. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.258
    Ödül Puanları:
    238
    Ben olsam mesaj atmazdım kesinlikle. Hele bir de sebepsiz yere terk edildiğimi düşünüyorsam. Aslında hiçbir şey sebepsiz değildir; vardır bir sebebi de erkekler bu konularda sessiz kalmayı tercih ediyorlar malesef ve biz de kafamızda senaryo kurmakla kalıyoruz.
    Daha 4 ay olmuş unutamayacağını düşünmen çok normal. Ben de öyle sanıyordum bugün 9 ay oldu ilişkiyi keseli ve onu artık hiç sevmiyorum. Az daha sabret yaran kapanacak. Tabi bir de onu takip etmekten ve mesaj atmaktan vazgeçmek lazım.
    :nazar:

12. 5 Nisan 2010
  13. cardelenss

cardelenss Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    seni çok iyi anlıyorm aynısı benimde başımda vardı hatta nişanlımdı o benim.ben ölmeyi bile düşünmüştüm o kadar deli sevdim 7 ay boynca aradım msj attım o da geldi ama olmaycağı biliyrdk böylesi daha acı ve daha can yakıcıydı ama emin ol hiç bir acı sonsz değildir elbette canın acıyacak her şeyde her şarkıda aklına gelecek ama sen ne kadar onu aklına getrrsn o kadar aklında olr zamana bırak başkalrına şans ver seni seveni bul hakkettğn seni bulacaktr.

14. 5 Nisan 2010
  15. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasım öncelikle cok üzüldüm gercekten seni anlıyorum bende daha önce buna benzer birsey yasamıstım ama hic arkama bakmadım agladım, sızladım ne oldu gecti gitti .. Ne acılar unutuluyor .. Buda gececek merak etme .. Evet msj atman hataymıs ..

Ama sanırım arkadas listen'de bu sahıs hala, eger öyleyse bir an önce sil onu .. Eger degilse problem yok zaten ..

16. 6 Nisan 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    msj atmamın hata olduğunu biliyorum arkadaşlar..ama sadece içimden geldiği gibi davrandım..bana yaptığı tüm haksızlığa karşı utansın istedim.. bana ne acılar yaşattı ve yaşatmaya devam ediyor..ben ise onun doğumgününü kutluyorum:KK43:((ama pişamn değilim..içim vicdanım o kadar rahatkii..buna rağmen kalbim acıyor..kanıyor..ne zaman bitecek bu bilemiyorum arkadaşlar..kahrolası içimden çıkmıyor..sizlerle paylaştıkça huzur buluyorum cnm dostlarım

18. 6 Nisan 2010
  19. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ondan ayrıldığımdan belli psikolojik terapi görüyorum..ilaç kullanıyorum..ama psikolojim hiç belli olmuyor..bazen iyi hissediyorum bazen ise sürekli aklımda,yaşadıklarımız..ve ağlama krizlerim oluyor..kimseylede paylaşmıyorum çünkü ailem yeteri kadar ona öfkeli zaten.sadece sizlerle paylaşıyorum ve yalnızlığımı gideriyorum içimdeki acıyı hafifletiyorum sayenizde..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.