bugün doktara gittim

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve aymu tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : aymu
  1. aymu

aymu Guest

kızlar hepinize gösterdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim.bugün doktora ittim kese var ama kanama var dedi yüzde elli düşer bu çocuk dedi .nedenini anlamadım kanamanın belki rahim kendini daha toplamamıştır çünkü doğum yapalı daha 3.5 ay oldu.hala hamile olduğuma inanamıyorum.
    bide bir şey soracam bebeğim emmek istemiyor kadın doğumcu ısrar etme emzirmekte dedi çocuk doktoru ısrarla emzir diyor ne yapacam ufffffkafamçokkarıştı

2. 26 Kasım 2008
  3. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  4. 26 Kasım 2008
  5. aymu

aymu Guest

teşekkür ederim soruyu sordum bakalım ne cevap gelecek

6. 26 Kasım 2008
  7. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğin hakkında da herşeyi sorabilrsin buraya cvp geldiğinde mail atıyorlar adresine ama sen atmamaları ihtimaline karşı arada bir kontrol et sıkılma çok :KK43::1hug:

8. 26 Kasım 2008
  9. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy cnm benim üzme kendini :teselli::teselli:emmek istememesi çok normal hamile olduğun için sütün ekşiyor bebişinde beğenmediği için emmiyor. ama emmelimi emmemelimi ona bişey diyemem. aynısı ark. başıma geldi emen çocuk emmedi ark. sonra öğreniyorki hamile. o günden sonra bebeği ağzına sürmemiş memeyi. tabii dr.lar daha iyi bilir.

10. 26 Kasım 2008
  11. aymu

aymu Guest

çok teşekkür ederim canım gerçekten bakalım cevap bekliyorum

12. 26 Kasım 2008
  13. aymu

aymu Guest

çok teşekkür ederi sizde olmasanız ben ne yaparım

14. 26 Kasım 2008
  15. gelgit

gelgit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ama bebeğe emzirirsen karınındakı ne olacak.tam bilgim yok yanlış birşey söylemeyeyim ama hamileyken emzirirsenkarınıdakı bebek sağlıklı beslenemeyebilir.yanı benim annem 7 yıl sonra hamile kalmıs doğurmu.hamile kalamıyor diye korunmamış.abim 5 aylıkken bana hamle kalmıs ve arada sırada vermiş çok ağladığı zamanlarda.6.ayına girincede hiç vermemiş.benim hakkımmıs o.ben doğuncada hak geçmesin diye benide 6 ay emzirmiş:)))
    ama seninkide cok küçükmüş allah bağışlasın insan kıyamazda.

16. 26 Kasım 2008
  17. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim kendini yıpratma. bebeğin sağlıklı olsunda gerisi inan boş. napalım emmiyorsa mamaya başlarsın. ilk mama verecek anne sen değilsin. hem bizler çok şanslıyız anne sütüne eşdeğer mama mevcut eskiler hep prinç unu veriyomuş ve içinde hiç vitamin yok. şimdi bebek mamalarında bir sürü vitamin var. tabi önce emzirmek için uğraşacan ama olmuyorsa üstelemenin anlamı yok. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

18. 26 Kasım 2008
  19. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim hayırlısı ne ise o olsun.emme konusunda da öznur arkadaşıma katılıyorum.hiç emmeyen bebişler var seninki en azından 3.5 ay emmiş bundan sonra emmese de mamaya devam edersin.