bugün eşim beni üzdü:(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sokoprenses tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sokoprenses
  1. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba pazartesı g.doguma gırıcez esımle beraber cok heyecanlı ve mutluyuz hersey ıyı gdıyodu takı sımdı esımle konusana kadar ben annemlerde kalıyorum dr.artık yanlız kalma dedı normal tuvalete oturmak yasak oldugu ıcınde kayınvaldemlerde kalamıyorum evımde kalsam yakın oturuyoruz gelıp bakmasını da ıstemedım annemlerde kalıyorum esımde 2 gun arayla bazen hergun gelıp benı goruyo evımıze gıdıyo hırsız gırıyomus az daha oyuzden gıtmek zorunda kalıyo neyse fazla uzatmıyım nasılsın faslından sonra bugun gelıcekmısın dedım bılmıyorum bı aksam olsunda dedı bnde nıye bılmıyosun ne alaka aksam olmasıyla dedım ıste cok yorgun oluyorum suan da da cok yogun calısıyoruz oraya gelsem gozumden uyku aksa dahamı ıyı falan dedı ben bozuldugumu bellı etmedım tamam dedım kapattım sonucta ınsan gormek ıstıyosa uyku falan bahane anneme anlattım ıyıce sacmalıyosun yavrum o yorgun gelınce sen de onu ole gorunce uzulmıcekmısın hadı gıt de yat demıcekmsın dedı yaaaa kızlar nıye kımse benı anlamıyo benmı tuhaflastım bılmıyorum bana fıkırlerıınızı yazarmısınızsenağlamasenağlama

2. 24 Şubat 2010
  3. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hamilelikten kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum... Eşin içinde zor, hem doğum heyecanı, hem iş stresi birde düzeni bozuldu şimdi. annenlerde belki ayakları uzatıp dinlenemez, yatsa belki rahat edemez,yorgunmuş diyorsun.

4. 24 Şubat 2010
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim dogumunun yaklasmasi nedeniyle hassas davarniyorsun bence. bunu normal bir gunde soylese hic kirilmazdin herhalde. gelip orda uyuklayacagina direk evinize gidip dinlensin dimi. dogumdan sonra onun da dinc olmasi lazim. sen yalniz degilsin, ailen var yaninda. esin de kendine iyi baksin ki sonrasinda yardimci olabilsin sana. seni ihmal ettigi, ya da gormek istemedigini dusunme. zannediyorum ki normalde iyi bir ciftsiniz. simdi bunun icin esine kusersen haksizlik etmis olursun ona.

bir avazda kavusursun insallah bebegine, hayirli dogumlar...

6. 24 Şubat 2010
  7. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ıkınızede cok tesekkur ederım ben ıyıce tırlattım:)

8. 24 Şubat 2010
  9. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sen hamilesin ya hassasın o yüzden yoksa eşin ters bişey söylememiş yani bak annem gelsin sana baksın demek yerine seni annenlere yollamış ve görmeyede geliyomuş üzme kendini hormonların galiba tavan yaptı senin eşin ailanin yanında rahat edemez sen onun ailesinin yanında rahat edebilrimiydin istediyin gibi yatıp kalkabilirmiydin

10. 24 Şubat 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Abartmışsın:)

12. 24 Şubat 2010
  13. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yorgunda akşama kadar sırtında taş taşımıyorya,, hamileliğinizin son günleri...

özellikle gelmeliki, bir ihtiyacın varmı, nasılsın, iyimisin gözleriyle görmeli..

sanki çocuğu kendisi taşıyor..

yarım saat yanınıza uğramayı göze alamıyor.. taviz vermeyin..:kızgın:

14. 24 Şubat 2010
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    flört döneminde işten çıkıp koşa koşa yanımıza gelirler, evlenince yorgunluktan sularını bile alamazlar..

ahh ahhh.. erkek olmak varmış bu dünyada..:eek:klava:

16. 24 Şubat 2010
  17. =)yesil(=

=)yesil(= Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Daha relax ol canımm opuyorumnanaktan yerimseniben

18. 24 Şubat 2010