Bugün evlilik Yıldönümüm... Eşimle kavga ettik

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve phuket tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : phuket
  1. phuket

phuket Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.ilk defa konu açıyorum umarım doğru yere yazıyorumdur.bugün evlilik yıldönümümdü:KK43: kavga ettik bayağı tartıştık..şimdi eşim uyuyor ben ne yapayım fikir verin bana saatlerce ağladım bu özel günümde beni ağlattı konu fasa fiso çok zoruma gitti.ne yapmalıyım sizce..--------------------------------------------------------------------------------

yeni evliyim:KK43: 1.senem.o yüzden zaten bukadar üzülüyorum.kavga sebebi kendisine hediye almak için çarşıya gitttim.haberi vardı.annem bıraktı.annemle birlikte gittiğimi sanmış yalnız olduğuma kızdı hediye alamadım hemen beni almaya geldi.kimin parasıyla kime hediye alıyosun diye bağırdı.ben bu zamandan sonra babamın parasıyla ona hediye alacak değilim.kızmak istiyoduherşeye bağırdı anlıyacağınız.çok daraldım.kendimi arabadan atmak istedim kapıyı açtım kolumu çok kötü sıktı.eve geldim saatlerce ağladım yattım bu saate kadar.oda anladı hatasını sanırım.yanıma geldi yattı konuşmaya çalıştı.konuşmadım.uyudu:)ne yapmam gerekiyo nasıl davranmam gerekiyo şimdi bilmiyorum

Son düzenleme: 25 Nisan 2009
  2. 25 Nisan 2009
  3. çawrexsx

çawrexsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzme kendiniüevlilikte olur böyle şeyler.ama kaç yıllık evlisin ve sebep nedir.bunları belirtsen sana fikir verebiliriz...

4. 25 Nisan 2009
  5. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Canımm kıyamam sana ben :teselli:

Evdeki huzursuzluk çok sıkıyor insanın canını, haklısın.
    Sorun ne bilmiyorum ama Allah daha büyük dert vermesin, sen büyüttükçe içinde daha da büyür.
    Kalbini ferah tut biraz lütfenn :1hug:

6. 25 Nisan 2009
  7. phuket

phuket Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeni evliyim:KK43: 1.senem.o yüzden zaten bukadar üzülüyorum.kavga sebebi kendisine hediye almak için çarşıya gitttim.haberi vardı.annem bıraktı.annemle birlikte gittiğimi sanmış yalnız olduğuma kızdı hediye alamadım hemen beni almaya geldi.kimin parasıyla kime hediye alıyosun diye bağırdı.ben bu zamandan sonra babamın parasıyla ona hediye alacak değilim.kızmak istiyoduherşeye bağırdı anlıyacağınız.çok daraldım.kendimi arabadan atmak istedim kapıyı açtım kolumu çok kötü sıktı.eve geldim saatlerce ağladım yattım bu saate kadar.oda anladı hatasını sanırım.yanıma geldi yattı konuşmaya çalıştı.konuşmadım.uyudu:)ne yapmam gerekiyo nasıl davranmam gerekiyo şimdi bilmiyorum

8. 25 Nisan 2009
  9. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    pufff kötü olmuş yaa
    ilk senelerde evliliklerde insanlar birbirine alışma sürecinde sanırım
    o hatasını anladıysa uzatmayın bence
    ilk yıldönümünüzü kötü hatırlamayın yıllarca :a015:

10. 25 Nisan 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    düzelir canım ya yarına gönlünü alır merak etme.sen de kırılıdğını anlat ona yarın,yaptığının yanlış olduğunu anlat.anlayacaktır seni.sen çalışıyor musun canım ?

12. 25 Nisan 2009
  13. phuket

phuket Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çalışıyodum yeni bıraktım işi 1 aydır evdeyim

14. 25 Nisan 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    anladım canım sana kızmasına gerek yok çalışmıyorun sonuçta.hem onun parası senin paran yok ki.ikinizin parası sonuçta.ona ne kadar üzüldüğünü uyanınca anlat.bir nedeni vardır belki.

16. 25 Nisan 2009
  17. deren23

deren23 Guest

offf kötü bi durum... ama hatasını anladı diyosun..biraz trip at kırıldığını belli et zaten gönlünü alır canım merak etme...

18. 25 Nisan 2009
  19. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm cok normal bence.benim kocişimde unuttu evlilik yıldönümümüzü 1 ay sonrada dogum günümüzü unuttu.ama suan herşey unutuldu gitti.eger barısmak istiyorsa barısın bence.