Bugün kesemi gördüm:)artık hamileyim diyebilirim:))

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve firstNimbus tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    geçen seneki dış gebelik olayından sonra sadece b hcg nin yükselmiş olması beni çokk korkutuyordu ve keseyi görene kadar hamile olduğuma inanamayacağım diyordum hep....
    bugün doktora gittik ve sonunda olası gereken yerde kesemizi gördükdelikafadulden
    çokkkk mutluyummm arkadaşlar.Rabbim inşallah dileyen herkese en kısa zamanda bu mutluluğu yaşatır inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 26 Temmuz 2010
  3. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım can-ı gönülden tebrik ederim. dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirip bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. darısı isteyen herkesin ve benim başıma :)

4. 26 Temmuz 2010
  5. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim canım pıtpıtları da gör inşallahhhh...
    bende dışgebelik geçirmiş biri olarak gerçekten tekrar yaşarım diye çoooook korkuyorum.hatta şimdi bekleme aşamasındayım ve tek taraflı kasık ağrım var yine mi acaba diye düşünmeden edemiyorum

6. 26 Temmuz 2010
  7. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah cok sevındım canım. allah tamamına erdırsın ınsallah. sağlıkla kucagına alman dıleğiyle arkadasım.

8. 26 Temmuz 2010
  9. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    çok tebrik ederim rabbim kucağına aldığın günleride göstersin canım

10. 26 Temmuz 2010
  11. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim canım.inşallah en yakın zamanda sendende duyarız bu güzel haberi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canımm evet yaaa.en iyi ben anlarım seni herhalde.bugece sabaha kadar kabus gördüm durdum yine aynı şeyleri yaşarım diye.neyseki ilk aşamayı atlattık.seninde inşallah bu sefer doğru yere tutunmuş olur bebişin canım.

12. 26 Temmuz 2010
  13. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok çok saol canım benimŞeniz

ofertacığım ben eski lansor17 geçen sene birlikte beklemiştik transferden sonra.o zaman nasip olmamıştı.şimdi olacak inşallahhhholumunekankayizsmile

14. 26 Temmuz 2010
  15. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    firstcüm, ben de geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. ama dış gebelikten de çok korktuk. insan bu denli istediği bir hamileliği, bhcg deki düzensizlikler yüzünden bir an önce sonlansın diye bekleyince allak bullak oluyor. o kadar emek ver, o kadar iste, o kadar maddi manevi sıkıntı çek sonra tutsun ama sen sonlanması için dua et. çok ama çok zor... bir şekilde geçiyor ve seninki gibi güzel hikayelerle devam ediyor. darısı başımıza olsun, inan çok ama çok sevindim :nazar:

16. 26 Temmuz 2010
  17. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canımm evet yaaa.en iyi ben anlarım seni herhalde.bugece sabaha kadar kabus gördüm durdum yine aynı şeyleri yaşarım diye.neyseki ilk aşamayı atlattık.seninde inşallah bu sefer doğru yere tutunmuş olur bebişin canım.[/QUOTE]
    teşekkür ederimm canımmm çok sağol.inşallah tutunur doğru yere..ama sen üzme kendini artık tazecik anne:)Allah tamamına erdirsin kucağına almanı nasip etsin inşallahhh canımm
    bu arada sende de bu tek taraflı batma tarzında ağrı olmuş muydu??

18. 26 Temmuz 2010
  19. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    az önce hikayeni okumaya başlamıştım tatlım henüz bitiremedim ama ne kadar pozitif olduğunu hissettim.eminim ki yılmayacak,yıkılmayacak ve en kısa zamanda bebişine kvuşacaksın canım.ben ameliyat olurken aynen senin gibi hissedip sonrada dalga geçmeye başlamıştım kendimle en azından hem hamileyim hemde günde 50 tane sigara içebilirim diye...
    nasıl olsa 3 gün sonra benden alınacak bebeğim diye...
    neyseki o günler geride kaldı.artık umutla bakıyorum geleceğe...