bugün kontrole gidiyorum raporumuda ayarlayacağım:))

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve sayaz tarafından 18 Aralık 2007 başlatılmıştır.

18 Aralık 2007
    Konu Sahibi : sayaz
  1. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar,

bugün kontrole gidiyorum öğleden sonra oğluşumu göreceğim. aynı zamanda 32. haftama girdiğim için rapor işimi halledeceğim. rpaor alan varmı aranızda kızlar...

2. 18 Aralık 2007
  3. gLLcNN

gLLcNN Guest

canım konun hayırlı olsun. sen açmasan ben açıcaktım. bilgi almak amaçlı. bende rapor yazdırıcam ama nerede yazdırılacagını ve neler lazım oldugunu bilmiyorum açıkçası. oyüzden bu konuda bilgisi olan arkadaslar bizi bilgilendirirse sevinirim.benimde 26aralıkta doluyo 32.haftam. eksik bişey yapıp sonradan açıkta kalmayalım bide dimi?

4. 4 Ocak 2008
  5. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm kizlar bn isvicredeyim ve ben hamileyken doktorum kendisi 8ayinda mutlaka bir hamile kadinin rapor almasi gerekiyor dedi,,sizin en dogal hakkiniz oraporu istemek,,ama turkiyede nasil bilemiyorum...sevgiler,saglikli bebisler dogurun ins,allah anali babali buyutsunn,,

6. 6 Ocak 2008
  7. CAKIR39

CAKIR39 Guest

Pardon kizlar! Raporu ne icin aliyorsunuz UCAK seyahati falanmi var?

8. 7 Ocak 2008
  9. gLLcNN

gLLcNN Guest

hayır canım. sigortalı olarak çalışan hamileler 32.haftada sigorta tarafından rapor alıp dogum iznine ayrılmak zorundalar. işte bahsettiğimiz rapor bu rapor. çalışıyorsan doktorundan bilgi al ihmal etme. ama ev hanımıysan strese girmene hiç gerek yok seninle alakalı bir durum değil. hayırlı doğumlar..