Bugün Kötü Birşey Oldu................

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nestle76 tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nestle76
  1. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar,

Biliyorsunuz 5.gün Transferine Gitme Durumum Vardi..dün Embriyolog öyle Söylemişti...ancak Bu Sabah 10.30da Arandim Ve Transfer Için 12.00 De çağrildim..gittiğimde Doktorum Cem Bey Herşey Iyi Gitti Ancak Gördük Ki Hücreler Bölünürken Eşit çapta Bölünmüyorlar Dedi..oysa 14 Adet Döllenmiş Yumurta Içinden Beklentimiz Hiç Olmaz 3-4 Adet çok Iyi Kalite De Embriyoydu Dedi..tabi Morali Tahmin Edebiliyorsunuz Bende...1 Adet Sorunsuz Eşit Sayida Ve çapta Bölünen Yumurta Var..diğerleri Ise Eşit Sayida Bölünüyor Ama Maalesef çaplari Farkli Ve Içlerinde Bir Takim ölü Atiklar Varmiş..her Ne Demekse Artik..anlayacağiniz Orta Kalitedeler...belkide Düşük...benim De Iznimi Alarak Saat 14.00 De Garanti Olsun Diye 4 Adet Embriyo Transfer Edildi..ama Sanirim Arkadaşlar Boşa Geçti Bunca Süreç..benim Yaşadiklarima Benzer şeyleri Yaşayanlardan Bilgi Ve Değerlendirme Rica Ediyorum....

2. 1 Haziran 2008
  3. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olur inşallah canım takma sen kafanı onlara, birinden biri tutar inşallah

4. 1 Haziran 2008
  5. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım morelini bozma Allahtan unut kesilmez bir tane de olsa olabileceği anlamına gelir sen sadece sakin ol bebişleri korkutma canım
    Rabbim verecekse inşallah olacak

İsteyen dileyen kimseyi geri çevirmesin Rabbim
    inşallah güzel haberler alırsın canım

6. 1 Haziran 2008
  7. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım hemen şimdiden boşa geçti diye düşünme lütfen...
    Allah verecek olduktan sonra bir yumurta ve bir sperm yeter gerekirse bunun için...
    sen şimdi hemen moralini düzeltip herşeyin iyi olacağını düşünmeye başlıyorsun tamammı..
    tamam her iki durumada kendini hazırla ama daha baştan böyle pes etme... dualarım seninle canım...

8. 1 Haziran 2008
  9. eryale

eryale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence hıç ümidını kesme 8 yıl boyunca hangı doktora gıttıysek asla cocuk olmaz dıyorlardı ve bırden bırşey oldu eşımde canlı hücre cıktı ve hemde bır kaçtane cok az sayıda ve ılk denemede tuttu şu an 8 aylık hamıleyım ıkız bebışler beklıyorum allah sanada nasıp eder canım dualarım senınle.....

10. 1 Haziran 2008
  11. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    çok moralim bozukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...nasıl geçecek bu 12 günnnnnnnnnnnnnnn

12. 1 Haziran 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canım bir tane sağlıklı embriyoda sana yeter.İnşallah tuttuğunu da yazarsın burdan bizlere.Moralini yüksek tut.İnancını yitirme.

14. 1 Haziran 2008
  15. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    üzülecek Bir Durum Yok önemli Olan Bir Tane Olsun Kaliteli Olsun Allah C.c Işükürler Olsun Ki Oda Sen De Varmiş Bence Güzel Düşünelim Sonuç Güzel Olsun Hadi Bebeğini Düşün Ve Umudunu Yitirme

16. 1 Haziran 2008
  17. elagxuxlce

elagxuxlce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım stres yapma tutması için 1 tane yeterli niye üzülüyosun herşeyin hayırlısıa.s.

18. 1 Haziran 2008
  19. bebixsxlerim

bebixsxlerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım hiç bunları düşünme 12 günde çok çabuk geçer inşallah.bebişlerine güven.çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.herşey çok güzel olucak inşallah.bebişlerin sana tutunucak.