bugün lucrine başlıyorum..yardım edin....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yesilelma tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

23 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yesilelma
  1. yesilelma

yesilelma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba, bugün lucrine başlıyorum.. heyecandan kalbim duracak gibi.. bu ikinci denemem. ilkinde iğnelerimi hemşire yapmıştı. bu sefer eşim yapacak. nasıl yapıldığını bilen varsa anlatır mısınız? bir de doğum kontrol hapını bırakıyor muyduk?

2. 23 Haziran 2009
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle tedavin hayorlı olsun inş.. hayırlı haberler alırsın canım lucrini kolundan yapıcansan kolunu kalp hizane dogru bük sonra dirsekten 4 parmak ölç ve oraya uygula dogum kontrol hapınıda dr sor canım en iyi o bilir

4. 23 Haziran 2009
  5. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende ıklınde hergun ıgneye gıttım,. Cok yorucu bu sefer kendım gobekten yapıyorum. Hem daha az acıyor hemde ıgne stresıne gırmıyorsun. Ben adet olana kadar dogum kontrol hapı kullandım adet olunca bıraktım ama sen yınede bır sor.

6. 23 Haziran 2009
  7. yesilelma

yesilelma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler kızlar... iyi ki varsınız...

8. 23 Haziran 2009
  9. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yesilelma hayırlı olsun tedavin canım.2.denemenmiş rahat ol bence .doğum kontrol hapı bitene kadar kullanıyosun zaten ikisini aynı zamana denk getiriyolar.lucrini bende göbekten kendim yapmıştım.eşim yapınca daha çok acıyodu kaydirigubbakcemile3 göbek deliğinden 4 parmak uzaklıkta bir tutam alıp sıkıştırıyosun parmaklarınla.sonrada iğneyi tuttuğun yere dik olacak biçimde batırıyosun zaten çok ince iğnenin ucu hissetmiyosun bile.kolay gelsin yerimseniben