bugün melegimi kaybettim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve D.L.K tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : D.L.K
  1. D.L.K

D.L.K güneşş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    2.5 yıldır bebek için tedavi goruyodum bu ay hamile kalmıştım cok saskındım cok sevinmiştik ama bugün 6haftalık düşük yaptım cok üzgünüm senağlama ilk bebegimdi moralim cok bozuk bunun nedenini arastırcam bebek olması için tekrar tedavi gerekiyor hemenmi baslıyayım yoksa biraz beklemelimiyim bebişim olmasını herkes gibi bende cok istiyorum rabbim hiç kimseye evlat acısı göstermesin

2. 29 Nisan 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım çok üzüldümm ,Allah sabır versinn .. 2 ay kadar dinlen daha sonra tekrar başlayabilirsin tedaviye sanırım,,, Bunu veren Rabbim yine verir inş..:Saruboceq:

4. 29 Nisan 2009
  5. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim .. ne denir bilmiyorum ama rabbim sabrınıda versin.6 ay beklemen gerekir diye biliyorum arkadaşımda 2 aylık bebişini düşürmüştü oradan biliyorum.dua et tatlım geçmiş olsun

6. 29 Nisan 2009
  7. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah sabırversin.çok zor bi durum.aynısını bende yaşamıştım.ama düşükten ve hatta düşük sonrası kürtajda olmak zorunda kaldım.2 ay sonra hamile kaldım yine.çok şükür sağlıklı bi bebeğim var.darısı başına inş.

8. 29 Nisan 2009
  9. ranatuz

ranatuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım senii o kadar çok iyi anlıyorum ki...Bende bugün meleğimi kaybettim...Sabahdan beri ağlıyorum..Allahdan ümidini kesme..Bak 2.5 yıldır uğraşıyormuşsun..Ben 6 senedir uğraşıyorum..İlk bebeğim di...İçim acıdı..Canım yandı...Yüreğimdeki sızı devam ediyor..Ama herşey çok güzel olacak..Doktorum bugün dediki sağlıklı olsaydı zaten tutunurdu..Problemli bebekler düşermiş...Sakın üzülme diyemeyeceğim..Benimde acım taze olduğu için seni anlıyorum..En az 3 ay bekle dedi bana....Sende doktoruna sor istersen..Geçmiş olsun canımcım..İnşallah gene bu sitede tekrar bebişlerimizi konuşuruz...İkimiz adına da çok üzgünüm..Allah diğer arkadaşların bebeklerini korusun..

10. 29 Nisan 2009
  11. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm çok üzüldüm Bende ilk bebeğimi tedaviyle sahip olmuştum Kalp atışı yoktu kürtaj oldum (nefret ediyorum ya bu isminden) beklemedeyim şu an 2 adet geçsin gel demişti doktorum bende çok korkuyorum tekrarlar diye araştırma yaptırmayı düşünüyorum tekrar yaşamamak için kötü tecrübeyi bakalım... Sende biraz bekle en az 3 ay hoş doktorun sana söylemiştir En yakın zamanda sağlıklı bebeklere kavuşmanı dilerim.

12. 29 Nisan 2009
  13. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın bende geçen ağustosta 9 haftalık bebeğimi kaybettim ne kadar zor bilirim canım allah sanada bir cennetlik vermiş.....

14. 29 Nisan 2009
  15. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzgünüm Allah sabr versin bende 27 haftalık doğum yaptım 4,5 ay yaşadı sonra melek oldu ..çok üzgünüm..

16. 30 Nisan 2009
  17. D.L.K

D.L.K güneşş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım hepinizden allah razı olsun derdime ortak oldunuz cok tesekkür ederim demekki saglıklı degilmiş oyuzden gıttı aslında en basında yani hamile kalıp doktora gittigimde kan degerlerım 2katı seviyede yukselmiyodu doktor dış gebelik yada saglıksız bı gebelik olabırır demişti internetten sürekli arastırdım dış gebeligi kotü seyler yazıyodu eger bebek tuplerde oluşursa kanama oluyomuş ve tüpler zarar görüyomuş kanamam olunca ilk aklıma gelen bu oldu kendimi oyle kotu hıssettimki anlatamam hemen doktora gittim cok sukur dış gebelik degilmiş bununla teselli olmustum ama kanamam artınca ve bebegimin artık benimle olmadıgını hissedince sabahlara kadar agladım canım cok yandı rabbim hiç kimseye boyle acı yasatmasın rabbim herkese hayırlı ve saglıklı evlatlar nasip etsin

18. 30 Nisan 2009
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzgünüm Allah sabır versin canım